Jump to content
Dogomania

Luna już w nowym domu.


Ewelajna

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]A to, że wypatrzyłam dziewczynę i walczę o nie wciąganie jej na "listę strzykawki" to nic nie znaczy??[/I]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]...znaczy bardzo wiele... :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]juz nieraz sobie myslalam, ze to wielkie szczescie ze psiaki maja takie wspaniale osoby jak Ty!!! :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']A to, że wypatrzyłam dziewczynę i walczę o nie wciąganie jej na "listę strzykawki" to nic nie znaczy?? :mad::evil_lol:[/quote]

Oj, oj! Znaczy baaardzo wiele, tak jak mówi kikou!
To dzięki Wam sunka uniknęla 'listę strzykawki"!
Koperku, bardzo pomogłas sunki, bardzo..
Gdyby ona umiała mowić, to na pewno by Tobie bardzo podziękowala.. I bylaby strasznie bardzo wdzieczna.. Tyle, ze psy nie mówią, ale za to wiedzą doskonale kto i co zrobil dla niego..

A ty, majga, też wiele zrobilaś, wiele..

Powiem szczerze, tak naprawdę, to wy wszyscy jej pomogliście, wszyscy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj "biedna psinka" miała odwiedziny;) Jest w dobrym humorze i niekiepskim nastroju. Troszkę się uspokoiła już i nie szuka wyjścia i nie wyje za "właścicielem" :-( Leży sobie i obserwuje. Bardzo spokojna i dystyngowana starsza pani :loveu: Nie prowokuje innych suczek, one też jej nie dokuczają! Siedzi w fajnym boksie- wchodzę tam z zamkniętymi oczami i wszystkie się cieszą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Czyli na kiedy jest przewiedziana wizyta przedadopcyjna u pani? Czy inaczej to sié ma odbyc?[/quote]
Narazie Koperek szuka kogoś do sprawdzenia tego domku. Awaryjna opcja wciąż jest, a pracujemy nad wyrwaniem z podobnej sytuacji tej suńki :-(:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111034[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak- szukam kogoś z tych okolic- na razie nikt się nie zgłasza:shake: Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zadzwonię do pani i wypytam o więcej spraw, bo rozmowy dotychczas były zbyt krótkie i niedokładne :razz:

Jeżeli nadal nikogo nie znajdę do sprawdzenia domku, to poproszę żeby albo oni sami przyjechali, albo zawiozę im w jakiś sposób dziewczynę. Oczywiście to wszystko pod warunkiem udzielania dobrych odpowiedzi na pytania telefoniczne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelajna']Przepraszam Was bardzo,ale złośliwośc rzeczy martwych-padł mi komp i dopiero dzisiaj zmieniłam tytuł.[/quote]
Ważne, że już jesteś. :multi: Tylko nas nie zostawiaj, plizzzzz, bo gdyby był jednak potrzebny transport do Szczecina, to poprosimy o ponowną zmianę tytułu.

Link to comment
Share on other sites

A jeśli możesz na już to zmień póki co na: TRANSPORT WROCŁAW- LUBLIN potrzebny, czy coś takiego :modla::modla:

Wszystko jest jedną wielką niewiadomą, ale [U]uśpienie to jej już na pewno nie grozi[/U], więc tytuł jak najbardziej do zmiany przygotowany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]...znaczy bardzo wiele... :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]juz nieraz sobie myslalam, ze to wielkie szczescie ze psiaki maja takie wspaniale osoby jak Ty!!! :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[B]Tak. Psiaki we Wrocławiu mają szczęście, że jest tam taka prężna ekipa. :calus:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Tak. Psiaki we Wrocławiu mają szczęście, że jest tam taka prężna ekipa. :calus:[/B][/quote]

Tylko nie wiedzieć czemu adopcje stoją bez Was! :shake:

Dzieciaki kilkumiesięczne dorastają w schronisku, są przesadzane na boksy do dorosłych i nikt ich nie widzi:shake: Dziczeją, znają tylko psie zasady zachowania się w grupie, na smyczy ani rusz, a do człowieka cieszą się z daleka- raz w roku szczepienie i odpchlenie :shake:

NIE WIEMY CZASAMI, GDZIE RĘCE WŁOŻYĆ, A ROBOTY I TAK JEST NADAL MNÓSTWO! A wolontaiuszki przychodzą i odchodzą. Kilka jest stałych- ot cała ekipa :roll:

...taki mały offik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']w lublinie kontaktowalam sie w sprawie jednego pieska z dziewczyna Masza4, wydala mi sie bardzo doswiadczona, zaangazowana i odpowiedzialna... moze zapytamy ja czy nie odbylaby wizyty przedadopcyjnej... jak myslicie?[/quote]
Masza4 jest OK. Pierdoła jestem, że nie zatrybiłam, że jest z Lublina. Wybaczcie. Dziewczyny piszcie do niej, ja swoją drogą wrzuciłam jej offa na wątku Coffiego, na którym też buszowałam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - jakby Lublin nie wypalił, to ja mogę ją dowieźć do Szczecina od siebie czyli z Gorzowa Wlkp. (na własny koszt).
Pozostawałaby tylko kwestia Wrocław - Gorzów.

Sunia prześliczna, mam takie dwie, tylko nigdy nie rodziły i już im to nie grozi.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia4']Dziewczyny - jakby Lublin nie wypalił, to ja mogę ją dowieźć do Szczecina od siebie czyli z Gorzowa Wlkp. (na własny koszt).
Pozostawałaby tylko kwestia Wrocław - Gorzów.

Sunia prześliczna, mam takie dwie, tylko nigdy nie rodziły i już im to nie grozi.

Trzymam kciuki.[/quote]
To się nazywa forma pomocy!!!:multi: DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE!:loveu:
Ale na razie- oby domek wypalił :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...