Jump to content
Dogomania

Sposób na reumatyzm - babcine sposoby


otrzcinska

Recommended Posts

Witam,
moja 10 letnia sunia ma problemy z łapami. W poprzedim poscie pisałam dokładnie co się dzieje, dzisiaj byłyśmy u weta i okazało się, że ma zapalenie stawów - są to zmiany reumatyczne. Bardzo prosze o pomoc, czy ktos pamięta babcine sposoby na reumatyzm? Lula dostała kolejne leki, ale chciałabym jej pomoc i domowymi sposobami...

pozdr.

Oliwia

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma co chyba kombinować - pies musi dostawać leki przeciwzapalne. Na cud też bym już nie liczyła - kłopoty całkowicie nie znikną, a bóle bedą nawracać :shake: Ale jak stan zapalny minie - polecam ciepłe okłady. Robię je codziennie od jesieni (daję też suplementy na stawy) i od września nie miałyśmy kłopotów z łapskiem...

Link to comment
Share on other sites

leki dostaje, ale co z tego. wczoraj po wizycie u weta nie miala sily zeby wyjsc z samochodu, polozyla sie plackiem i nawet glowy nie chciala podniesc jak ja wolalam, musialam ja wyniesc i postawic na ziemi. serce sie kraja, gdy sie patrzy jak zwierzak az tak cierpi.
czytalam juz o zimnych okladach z bialej kapusty, ale m oze znacie jeszcze jakies sposoby?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oprócz standardowych leków p/zapalnych na stawy oraz wspomagaczy chrząstki możesz jeszcze spróbować homeopatii. Polecam Discus comp. oraz Zeel T. Było już o nich na dogo!
Poza tym krótkie wyjścia tylko na smyczy, masaże, okłady.
3mam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

ja mojej suczce rowniez masuje lapki- od dolu ,poczynajac od pazurow ,stopniowo ku gorze- ktos mi mowil,ze to zgodnie z przeplywem krwi ;) a poza tym...mozecie sie smiac,ale smaruje tez amolem:lol: a potem owijam lape chusta;] sunia dostaje do tego catrofen,traumeel S i sobie zyje calkiem dobrze a i czasem,jak ma ochote, smiga jak helikopterek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...