Jump to content
Dogomania

Sochaczew - KAJA zamieszkała w DS


luka1

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety z 1% się nie udało, nie ma fundacji która mogłaby przyjąć 1%, wysłałam wiadomość do jeszcze jednej fundacji z łodzi w nich nasza nadzieja... jeśli nie, nie bardzo wiem co robić, wyciągniemy ją i co dalej... deklaracji brak, bazarki lipa, ach :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']niestety z 1% się nie udało, nie ma fundacji która mogłaby przyjąć 1%, wysłałam wiadomość do jeszcze jednej fundacji z łodzi w nich nasza nadzieja... jeśli nie, nie bardzo wiem co robić, wyciągniemy ją i co dalej... deklaracji brak, bazarki lipa, ach :-([/quote]

Nie poddajemy się! Ciągle myślę, gdzie by się zwrócić, może chociaż sponsora na karmę znaleźć... Qrcze, totalnie nie mam doświadczenia w załatwianiu pieniędzy, dotacji itp :shake:

Zdjęcia rzeczy na bazarek wyślę w weekend, bo jeszcze zbieram i sprawdzam co się nadaje;)

A myślałam, że Kaja święta spędzi już u mnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kajka trochę chyba ma problemy z dźwiganiem dupska. Kroczy jak kaczka, bujając ogolonym tyłeczkiem z którego sterczy ogolony ogonek. Ale teraz kupsko spada na ziemię a nie zatrzymuje się w futerku.
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6919/dscn2825x.jpg[/IMG]

tak to wygląda
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4412/dscn2824x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a tak Kaja wyglada od spodu. Wczoraj pierwszy raz pokazała brzuszek. Właściwie gdy siedziałam na cegle a ona miała sobie pobiegać, usiadła koło mnie przytuliła sie i siedziała. Potem położyła sie dogóry brzuszkiem. Mała kochana psina zaczyna mnie traktować jak kogoś bliskiego i widac że ma dość samotności w boksie.

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7259/dscn2831x.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2015/dscn2833x.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7627/dscn2834x.jpg[/IMG]

ona jest prześliczna i niesamowicie grzeczna. Kiedy kazałam jej wejść do boku bez słowa podreptała na swoje miejsce. :placz:

Link to comment
Share on other sites

:placz: Kaja, coś Ty z sobą zrobiła???

[B]lulka1[/B]- jestem załamana, ją trzeba w tej chwili zabrać ze schronu bo zaraz jej siądzie serducho, stawy, kręgosłup :-(
Moja przyjaciółka zaoferowała się, ze dołoży grosz na start dla Kai, nie wiem jeszcze o jakiej sumie mowa, ale jeśli było by tyle żeby ze schronu ja zabrać to potrzebne jeszcze to 130zł na karmę, resztę będziemy zbierać jak pies będzie u mnie, bo zwariuję myśląc co z nią dlaej będzie jak nadal będzie tak tyła:placz:

Link to comment
Share on other sites

a ja myslę że Kaja wcale nie musi mieć karmy specjalistycznej. Wystarczy jak dostanie normalne jedzonko i bedzie miała normalne życie. Psina całe dnie siedzi w budzie, jedyna rozrywka to jedzenie. Mało tego to ogromny stres, który jej towarzyszy. Wszystko to składa sie na to że tyje. Ona przyjechała do schroniska w normalnym stanie - wiem bo ją niosłam do boksu. To w jakim stanie jest teraz to tragedija - ona ledwo łazi. Drepcze właściwie.
Porozmawiam, może jutro, jaka jest szansa na jedzenie specjalne - ale jestem zdania że to jest nie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']a ja myslę że Kaja wcale nie musi mieć karmy specjalistycznej. Wystarczy jak dostanie normalne jedzonko i bedzie miała normalne życie. Psina całe dnie siedzi w budzie, jedyna rozrywka to jedzenie. Mało tego to ogromny stres, który jej towarzyszy. Wszystko to składa sie na to że tyje. Ona przyjechała do schroniska w normalnym stanie - wiem bo ją niosłam do boksu. To w jakim stanie jest teraz to tragedija - ona ledwo łazi. Drepcze właściwie.
Porozmawiam, może jutro, jaka jest szansa na jedzenie specjalne - ale jestem zdania że to jest nie potrzebne.[/quote]

[B]lulka1[/B] - musi, nie musi, to oceniac będzie weterynarz, i szczerze wolała bym by była to pani doktor którą znam i ufam i co najważniejsze wiem, ze nie naciąga na niepotrzebne koszty!
Ja ze swojej strony powiem, ze wolała bym, by przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące ( na tyle mniej więcej ma starczyć worek karmy za 130zł) była na tym dietetycznym Royalu, jak trochę sadła zrzuci przerzucimy na gotowane, co nie zmienia faktu, ze będę musiała mieć deklarację na to jedzenie jakie by nie było!!!

Powtarzam, nie chcę kasy za sam pobyt Kai, ale muszę miec kasę na jej jedzenie i opieke weterynaryjną czyli minimalna deklaracja to 150zł miesięcznie musi byc zebrane.

Gdybym była lekkomyślna, to Kaja była by juz u mnie, tylko co z tego jak by nie miała za co zjeść i i za co iść do lekarza, samą miłością pies niewyżyje:-(

ciągle jestem dobrej mysli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']dziewczyny, moge Was wesprzec jednorazowo kwota 30 chf na karme. wiem ze to za malo, ale zawsze cos..poprosze o numer konta na PW[/quote]

Bardzo dziękuję, każdy grosz się przyda chociaż by na start suni;) Konto musi podac [B]lulka1[/B], bo ona narazie będzie zbierać pieniążki na Kaję.

Link to comment
Share on other sites

jesli mamy zbierac kasę to podam taż konto w pierwszym poscie:

[B]Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt "NERO"[/B]
[B]96-500 Sochaczew, ul.Kochanowskiego 37/12[/B]

[B] 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/B]

[B]Koniecznie z dopiskiem: Na cele statutowe - Dla Kajki[/B]

Link to comment
Share on other sites

luka1 prosze o info o wpłatach, zebym mogła wysłac rzeczy z bazarku

Niuni&Pupi deklaracji na 150 zł z tego co widze nie uzbieramy, możemy zbierac na bieżąco z jakiś bazarków ale decyzja należy do Ciebie czy bez deklaracji wyciągasz ją ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']jesli mamy zbierac kasę to podam taż konto w pierwszym poscie:

[B]Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt "NERO"[/B]
[B]96-500 Sochaczew, ul.Kochanowskiego 37/12[/B]

[B] 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/B]

[B]Koniecznie z dopiskiem: Na cele statutowe - Dla Kajki[/B][/quote]

w jakim banku jest konto?

Link to comment
Share on other sites

to trzeba tak od razu, w takim razie trzeba robić ogłoszenia, zajmę się ogłoszeniami tylko potrzebuje dobry tekst, moge napisac zwykły opisujący kaje, jednak wyciskacz łez bardziej może skłonić do adopcji, czy może ktoś taki tekst napisać???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']jeszcze jedno, ona jest taka śliczna że jak się pozbędzie agresji to moim zdaniem, domek znajdzie bardzo szybko... tylko czy niuni&pupi będzie chciała ją oddać jak już ją pokocha :evil_lol:[/quote]

Co prawda, to prawda;) Juz się w Kai zakochałam, a co będzie jak już u mnie wyląduje???
Czas pokaże i reszta rodziny również;)

Widzę, ze rusza się coś tu na wątku, więc nadal jestem dobrej mysli:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']ja myśle że bardzie na ds :eviltong::evil_lol::eviltong: ale nie ma co zapeszać, trzeba pomóc dziewczynie finansowo dzwignąc problem, bo serducho to ma...

kaja prosi o chociaż najmniejsze deklaracje, nawet 5 zł !!!!!!!![/quote]

[B]Iwona213, [/B]nie prowokuj[B] :lol:[/B] zwłaszcza, ze nie tylko odemnie to zależy, gdybym była na swoim, to no problem, a tak mam jeszcze kilka osób do przegłosowania;)

narazie prosimy o deklaracje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...