Jump to content
Dogomania

Sochaczew - KAJA zamieszkała w DS


luka1

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, niestety nie miałam jak w weekend pojawić się na dogo, ale dzięki Izzie 1983 Wszystko na bieżąco wiedziałam ;)
Odnośnie transportu sprawa wygląda następująco, są dwa, oba za zwrotem kosztów paliwa... Dziś dowiem się o trzeci, ale podejrzewam, że będzie to samo:shake:niestety znajomi do bogatych nie należą :-( a samochód TZa w rozsypce stoi...

Mam pytanie, czy na miejscu Lulka1 jakoś mnie pokieruje i się ze mną spotka czy jak?
No i co z pieniędzmi na wyjęcie psa ze schronu? czy Lulka1 mi na miejscu przekaże, czy przeleje na konto, czy jak to ma wyglądać? ja obecnie zapłaciłam za studia, treningi i nie bardzo z czego mam zakładać :shake:
Lulka1 napisz co wymagane jest w Sochaczewie przy adopcji psa.

Z jednej strony strasznie się cieszę i nie mogę doczekać Kai w domu, z drugiej strony strasznie się boję:oops:

Jeśli ktoś był by tak dobry i wyliczył ile z warszawy do Sochaczewa jest km, i jaki będzie koszt benzyny przy samochodzie palacym 10l/100km była bym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']...kiedy mogłabyś odebrać Kaję?? Ja jestem z warszawy i mogłybyśmy pojechać po nią razem moim autem...[/quote]

Hej, ale co ze zwrotem kosztów paliwa? Muszę wiedzieć bo trzeba się jakoś z Lulka1 skontaktować. Narzaie potrzeba 60 zł na wyjęcie Kai, 130zł na karmę i 150 na badania serca, jak zostanie to krew też. No i zabezpieczenie na kleszcze i pchły.
Ja bym chciałą jechać po Kaje jutro (czwartek) lub w piątek, bo w weekend mam psa znajomych pod opieką dodatkowo....
Trzeba zrobić jakiś plan, tylko, ze ja w biegu ostatnio jestem i rzadko do netu mam dostęp:shake:

Link to comment
Share on other sites

luka1 bardzo proszę o napisanie o wszystkich wpłatach i ewentualnych wydatkach, tak żebyśmy widziały jak stoi skarpeta Kaji, na co można sobie pozwolić a co lepiej odłożyć. Zresztą prędzej czy później i tak moderator zacznie ścigać o wpłaty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niuni&Pupi']Hej, ale co ze zwrotem kosztów paliwa? Muszę wiedzieć bo trzeba się jakoś z Lulka1 skontaktować. Narzaie potrzeba 60 zł na wyjęcie Kai, 130zł na karmę i 150 na badania serca, jak zostanie to krew też. No i zabezpieczenie na kleszcze i pchły.
Ja bym chciałą jechać po Kaje jutro (czwartek) lub w piątek, bo w weekend mam psa znajomych pod opieką dodatkowo....
Trzeba zrobić jakiś plan, tylko, ze ja w biegu ostatnio jestem i rzadko do netu mam dostęp:shake:[/quote]

Ok moze piątek?? Tylko powiedzcie mi gdzie jest Kaja i gdzie jedzie ,bo mi się już wszystko myli...wiem ,że jest gdzieś napisane ale nie mam siły .. Koszty podróży biorę na siebie, pieniądze jej się napewno przydadzą na wyprawkę i szczepienia..

Link to comment
Share on other sites

w takim razie, skoro nie wiem co z piątkiem nie będe tracić czasu. Postaram się o nocleg w Warszawie dla Alberta i pojadę po niego do Szczytna.To oczywiście nic pewnego...ale gdyby tak wyszło , a Kaja zostałaby na lodzie...moja druga propozycja to niedziela.

Link to comment
Share on other sites

Niunia&Pupi napisz na Pw swój nr. tel do Leyla i może osobiście się kontaktujcie, bo faktycznie nie zaglądasz tu zbyt często a Leyla chciałby pomóc każdemu psiakowi który jest w potrzebie :loveu: wtedy umówicie się konkretnie, szkoda żeby się Kajunia marnowała dalej w schronie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']Niunia&Pupi napisz na Pw swój nr. tel do Leyla i może osobiście się kontaktujcie, bo faktycznie nie zaglądasz tu zbyt często a Leyla chciałby pomóc każdemu psiakowi który jest w potrzebie :loveu: wtedy umówicie się konkretnie, szkoda żeby się Kajunia marnowała dalej w schronie :-([/quote]

Qrcze, wczoraj miałam to zrobić, tzn wysłać numer na PW.... Wybaczcie ale ostatnie tygodnie mam bardzo skołowane i ledwo daję radę, mam deadline na licencjat do konca maja, a nawet badań nie zrobiłam, więc to nie jest tak, ze olałam psiaki i sie bawię :shake:
Piątek jak najbardziej mi pasuje, żeby pojechac po Kaję. Niedziela niestety juz nie :-(
Zaraz podam swój numer na PW.

[B]Lulka 1[/B] jak już będę umówiona na odbiór Kai wraz z Leylą, to wtetdy zajmiemy się przelewami. ok?
A i jeszcze jedno, powiedz jaki numer ma Kaja, i jakie dokumenty sa potrzebne do wyjęcia jej ze schronu...

Link to comment
Share on other sites

luka1 przepraszam że nalegam, nie wynika to z braku zaufania, jednak chciałbym znać na bierząco sytuacje finansową Kaji, powinny być wypisywane wszystkie wpłaty, teraz nawet nie wiemy ile jest pieniędzy i czy starczy na badania czy nie... czy robić kolejne bazarki, czy na innego psiaka. Na utrzymanie starczy z deklaracji, jednak czy na start jest wystarczająco pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

na wczesniejszej stronie napisałam stan na wczoraj - było 510,58
Dzis na konto wpłyneły wpłaty:

Małgosia z Radomia 30,-
Paulina z Wa-wy 50,-
Piromanka 8,-

Razem jest więc 598,58

Nie wiem jaki Kaja ma numer - natomiast pracownicy doskonale wiedza która to jest Kaja. Aby wyadoptowac psa trzeba miec dowód osobisty i 60,- to wszystko. acha , jeszcze jakąś smycz - choć Kaja boi sie troszeczkę zakładania obroży.To uraz po prowadzaniu jej na łapaczu.
Bedzie dobrze, zresztą jak nie padne to postaram sie być w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']aby przypadniem kogos pastą nie wysmarowała hihihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

...to ,to pół biedy, żeby gorszego psikusa kolegom nie zrobiła, ona napewno czuje ...psy tak mają:razz: . Kajka!! jeszcze tylko ta noc, a potem Pańcia Cię wymizia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...