Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='Kasi i Lena']To zupełnie jak u mnie. Na Lenie też wszystko wisi:)[/QUOTE]

Dopóki z niej nie spada, jest ok :lol:.

[quote name='Sonka95']Rewelacyjne leśne foty :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandrossa']Uwielbiam Twoje zdjęcia :loveu:
Mistrzostwo :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://farm4.staticflickr.com/3730/9985401455_20b1b97a4f_z.jpg[/URL] to jest mega! :loveu:[/QUOTE]

Dzięki! :multi:

[quote name='Luzia']Gina wygląda w tym ubranku jak w worku na ziemniaki :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Trudno :eviltong:.


[IMG]http://farm3.staticflickr.com/2827/9985400034_c336c46d3c_z.jpg[/IMG]

[IMG]http://farm6.staticflickr.com/5546/9985386235_09657365a5_z.jpg[/IMG]

[IMG]http://farm6.staticflickr.com/5482/9985384985_523f1789aa_z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A będzie miała pierdyknięcie? ;)
Zauważyłam, że część psów ma nie tyle problem z tym, że to się rusza, co z tym, że huśtawka jest głośna. Oczywiście nie mówię, że Twoje mają, ale tak tylko piszę. Chociaż wiadomo, że to uderza mniej przy małych psach niż przy Lkowych...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, my biegamy na piasku (sypkim) i pierdyka, jak biegamy na trawie to też pierdyka. Wiadomo, że na piachu mniej, ale nadal - jak kiedyś w końcu zlepię Pikusiowy filmik to będziesz mogła zobaczyć - on robi bang games na niskiej huśtawce na trawie i już to słychać ;) .

Link to comment
Share on other sites

Witamy się bardzo serdecznie :)
Natalio, masz cudowne psiaki, i robisz cudowne zdjęcia :loveu:
Nie wiem czy wiesz, ale jestem twoją imienniczką :D

Ja kiedyś chciałam być fotografem, ale oglądając m.in. twoje zdjęcia, stwierdziłam, że to zawód nie dla mnie :D

Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy :)
Pozdrawiam, Natalia i Xena :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Bardzo fajna taka huśtawka :cool3:[/QUOTE]

To prawda :).

[quote name='lucky23']Witamy się bardzo serdecznie :)
Natalio, masz cudowne psiaki, i robisz cudowne zdjęcia :loveu:
Nie wiem czy wiesz, ale jestem twoją imienniczką :D

Ja kiedyś chciałam być fotografem, ale oglądając m.in. twoje zdjęcia, stwierdziłam, że to zawód nie dla mnie :D

Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy :)
Pozdrawiam, Natalia i Xena :)[/QUOTE]

Cześć! Dzięki za miłe słowa :).

[IMG]http://farm4.staticflickr.com/3689/10168445555_e774d3b0a6_z.jpg[/IMG]

Tośkowe futro przydałoby się trochę ogarnąć, ale boję się, że skończy się tak samo jak z Gi :siara:

[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7300/10168446545_418f36439e_z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gato']Biedny Toś, wygląda jakby jej ta obroża ciążyła :D . Ale kolory zdecydowanie lepiej do niej, niż do Gi pasują.

Zostaw futerko Tosi, ślicznie wygląda jak jest kudłata![/QUOTE]

Pewnie przez to obfite futro tak wyszło. Nie chcę jej robić teraz na łyso, ale trochę podciąć, bo kłaki sterczą jej na wszystkie strony, wygląda jak starucha i obróżek nie widać na szyi :diabloti:.

Odnośnie kolorów, zrobiłam małą wizualizację :cool3:. Strasznie szkoda, że nie ma w TKmaxx niebieskich obroży, bo na pewno bym kupiła. I zastanawiam się czy nie sprzedać naszych clean runowych szelek na rzecz nowych, z hurtty.

[IMG]http://i.imgur.com/fL3tmZH.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']a wiesz może z jakiej okazji te promocje? Bo ciekawa jestem właśnie czy jeszcze się powtórzą :lol:
Wysłałam kumpelę to TK Maxa ale już wyboru nie było żadnego, a chciała bym szeleczki norweskie :)[/QUOTE]

Nie wiem, może te kolory już wycofują? Albo jakieś niewymiarowe egzemplarze puścili? Ja np. mam obrożę ze starej serii, bo ma napisy na części podszytej neoprenem, a w nowej jest pasek i nie zgadza się rozmiar ;).

[quote name='Sonka95']Jaki wybór kolorów :cool3: :evil_lol: [URL]http://i.imgur.com/fL3tmZH.png[/URL][/QUOTE]

Zawsze zanim coś kupię lubię sprawdzić, czy będzie pasować do psa i jak mniej, więcej może na nim wyglądać :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ten niebieski na żywo wcale nie jest aż taki ładny, w sensie nie jest taki nasycony. Jest bardziej przygaszony, a brązowy to też raczej nie kolor mlecznej czekolady ;) . Ten zielony jak widziałam na fotkach to też nie jest taki zielony, tylko raczej lekko "sprany"... No ale to tylko fotki, a z fotkami wszystko można ;) .

Mnie się najbardziej Tosina w żółtym podoba! No i w tym niebieskim. W różu natomiast - zupełnie nie.

Wszyscy tak się rzucili na te Hurttowe rzeczy, a mi się te kolory tak nie podobają, że mi pieniążków szkoda :shake: . Te wzory to chyba reszta wycofywana bo tej kombinacji już nie widać, a ja tak obstawiam, że je wyrzucili z powodu tego Światowego Dnia Zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abietis']Zielona i niebieska świetna :).

Ehh.. ja już zdążyłam pożegnać się z myślą o hurttcie przez tą wymiarówkę, ale teraz jak wszyscy wstawiają szele, to nie wiem, czy mi się uda powstrzymać i nie zaryzykować.[/QUOTE]

Zawsze można zwrócić do sklepu/sprzedać ;).

[quote name='gato']Ten niebieski na żywo wcale nie jest aż taki ładny, w sensie nie jest taki nasycony. Jest bardziej przygaszony, a brązowy to też raczej nie kolor mlecznej czekolady ;) . Ten zielony jak widziałam na fotkach to też nie jest taki zielony, tylko raczej lekko "sprany"... No ale to tylko fotki, a z fotkami wszystko można ;) .

Mnie się najbardziej Tosina w żółtym podoba! No i w tym niebieskim. W różu natomiast - zupełnie nie.

Wszyscy tak się rzucili na te Hurttowe rzeczy, a mi się te kolory tak nie podobają, że mi pieniążków szkoda :shake: . Te wzory to chyba reszta wycofywana bo tej kombinacji już nie widać, a ja tak obstawiam, że je wyrzucili z powodu tego Światowego Dnia Zwierząt.[/QUOTE]

Wiem o tym, widziałam niebieską hurttę na "zwykłych" zdjęciach i nieco podrasowanych, na tych podrasowanych wygląda mniej, więcej tak, jak pokazałam na Tosi, a ja lubię takie foty :razz:.

Ja Tosiaka lubię najbardziej w stonowanych kolorach jednak :).

Myślę, że wielu osobom się ona nie podoba i większość kupowała ją ze względu na jakość i cenę. Ja sama się skusiłam, bo to niezła okazja - nowa obroża za 25zł, kiedy normalnie kosztuje bodajże 90zł. I nie wygląda aż tak źle, nie kupiłabym na pewno całej czarnej :lol:.

[quote name='paulaa.']W zielonej wygląda super! :loveu:

my też się skusiliśmy na tą Hurttę i nie żałuję, chociaż kolor faktycznie może nie taki jaki bym sobie wymarzyła dla Scooba, ale to jednak 50% ceny :smile:[/QUOTE]

No właśnie ;). Chociaż przyznam, że akurat na kolejne szelki mogłabym znów wydać tyle, co na poprzednie (nie mam potrzeby mieć ich w takiej ilości jak obroży), ale na obrożę trochę szkoda by mi było, może dlatego, że ceną nieznacznie różni się od szelek (porównując z innymi firmami).

Link to comment
Share on other sites

Eeej, ale mi nie chodziło, że foto brzydkie, czy że mi kolory się nie podobają, albo coś, albo że lubię zdjęcia "nie ruszane" bo to takie natural i och ach. Chodziło mi o to, że jeśli byś się miała sugerować tylko kolorami ze swojej wizualizacji to one na żywo takie nie są. A to znowu napisałam tylko dlatego, że mam akurat ten kolor w domu i no niestety - na zdjęciach wyglądają ładniej :D .

Ja chwilę myślałam czy by nie przeboleć tych kolorów, ale potem stwierdziłam, że nie - no bo jak sprany brązowy z czerwonym wyglądałby na sprano-czarnej Verci :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gato']Eeej, ale mi nie chodziło, że foto brzydkie, czy że mi kolory się nie podobają, albo coś, albo że lubię zdjęcia "nie ruszane" bo to takie natural i och ach. Chodziło mi o to, że jeśli byś się miała sugerować tylko kolorami ze swojej wizualizacji to one na żywo takie nie są. A to znowu napisałam tylko dlatego, że mam akurat ten kolor w domu i no niestety - na zdjęciach wyglądają ładniej :D .

Ja chwilę myślałam czy by nie przeboleć tych kolorów, ale potem stwierdziłam, że nie - no bo jak sprany brązowy z czerwonym wyglądałby na sprano-czarnej Verci :shake: .[/QUOTE]

Spoko, spoko! Zrozumiałam :). Ja z kolei chciałam powiedzieć, że aż tak nie zależy mi, żeby obroża była piękna na żywo (no fajnie, jak jest, ale jeśli różni się nieco od tego co widziałam na sklepowej focie to nie płaczę), skupiam się bardziej na tym, żeby była praktyczna, a kolorki zawsze można poprawić w programie :evil_lol:. Gdybym nie robiła psom zdjęć, to by miały pewnie po dwie obroże - jedna do noszenia i druga na zapas :lol:.

Nie no, szelki to już co innego, muszą pasować :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...