Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirat i Bari już w drodze do Opola. W tym samym czasie zgłosiły się osoby z Trzebini chętne dać im tymczas! Dlatego w drodze powrotnej Ada-jeje i kuba123 wyciągną dwa kolejne pieski i one trafią do tych DT. Kierowniczka zgadza się na robienie zdjęć psiakom i współpracę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Pirat i Bari już w drodze do Opola. W tym samym czasie zgłosiły się osoby z Trzebini chętne dać im tymczas! Dlatego w drodze powrotnej Ada-jeje i kuba123 wyciągną dwa kolejne pieski i one trafią do tych DT. Kierowniczka zgadza się na robienie zdjęć psiakom i współpracę!:multi:[/quote]

To cztery psiaki uratowane :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Pirat i Bari już w drodze do Opola. W tym samym czasie zgłosiły się osoby z Trzebini chętne dać im tymczas! Dlatego w drodze powrotnej Ada-jeje i kuba123 wyciągną dwa kolejne pieski i one trafią do tych DT. Kierowniczka zgadza się na robienie zdjęć psiakom i współpracę!:multi:[/quote]
No wspaniale!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Pirat i Bari już w drodze do Opola. W tym samym czasie zgłosiły się osoby z Trzebini chętne dać im tymczas! Dlatego w drodze powrotnej Ada-jeje i kuba123 wyciągną dwa kolejne pieski i one trafią do tych DT. Kierowniczka zgadza się na robienie zdjęć psiakom i współpracę!:multi:[/quote]Kochane cioteczki, nie chce sie wcinać, ale może ten biedny Seterek ma szansę?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Pirat i Bari już w drodze do Opola. W tym samym czasie zgłosiły się osoby z Trzebini chętne dać im tymczas! Dlatego w drodze powrotnej Ada-jeje i kuba123 wyciągną dwa kolejne pieski i one trafią do tych DT. Kierowniczka zgadza się na robienie zdjęć psiakom i współpracę!:multi:[/quote]
Czyli ta Pani od telefonu to nie włascielka tego ONka:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyciagnelam nastepny wniosek zeby nie wierzyc we wszystko to co pisze sie na dogo, a najbardziej wstyd mi :oops: ze na podstawie podanych wiadomosci ocenilam kierowniczke schroniska w Myslowicach. Widocznie osoby ktore byly tam przede mna chcialy miec racje nie sluchajac co ma do powiedzienia druga strona, nie zapytaly jak mozna pomoc majac na uwadze zwierzeta tylko od razu zaczely atakowac kierowniczke a wiadomo na to sobie nikt nie pozwoli :shake: znajac swoje mozliwosci. W ostatnich 10 dniach wyciagnelysmy 5 psow z myslowickiego schroniska, jutro mamy zamiar jechac po nastepne dwa. Kierowniczka wyrazila rowniez zgode na robienie fotek psom azeby mozna przyspieszyc adopcje tychze zwierzat. Ja jestem mile zaskoczona wizyta w schronisku i przeprowadzona rozmowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dzisiaj wyciagnelam nastepny wniosek zeby nie wierzyc we wszystko to co pisze sie na dogo, a najbardziej wstyd mi :oops: ze na podstawie podanych wiadomosci ocenilam kierowniczke schroniska w Myslowicach. Widocznie osoby ktore byly tam przede mna chcialy miec racje nie sluchajac co ma do powiedzienia druga strona, nie zapytaly jak mozna pomoc majac na uwadze zwierzeta tylko od razu zaczely atakowac kierowniczke a wiadomo na to sobie nikt nie pozwoli :shake: znajac swoje mozliwosci. W ostatnich 10 dniach wyciagnelysmy 5 psow z myslowickiego schroniska, jutro mamy zamiar jechac po nastepne dwa. Kierowniczka wyrazila rowniez zgode na robienie fotek psom azeby mozna przyspieszyc adopcje tychze zwierzat. Ja jestem mile zaskoczona wizyta w schronisku i przeprowadzona rozmowa.[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to fantastycznie............jest to dobry fundament na przyszłosc!:multi:

Jednak jak się potrafi porozmawiać z człowiekiem odpowiednio....to i są efekty......a dogomaniacy czasem przesadzają.......sama się o tym niejednokrotnie przekonałam;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no już doszłam do siebie
relację już wam Ada-jeje zdała ja jutro na wątku Pirata wrzucę zdjęcia ze schronu w Opolu ( baterie padły)
jutro jadę do "naszego" schronu z Adą-jeje (prawdopodobnie) po psinki

a z mojej strony o podróży:
minęła w miłym towarzystwie z małym"wypadkiem" ze strony psiaków ale poza tym ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']już nie kombinuję bo będziemy mieć kupę stron z jednym zdjęciem




teraz to co wiem o psie

nie jest chyba zbyt stary w schronie jest już długo nie wyadoptowują go bo jest bardzo agresywny opiekunka mówi że po tak długim czasie nawet do nich się nie przyzwyczaił musiał się nad nim ktoś bardzo znęcać[/quote]

o psiaku wiem już więcej , byłem dziś w schronie ( nawet zjadł z ręki ), jutro wychodzimy na wspólny spacer , może nie będzie tak źle

link do wątku u Nas

[URL="http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=829&postdays=0&postorder=asc&start=0"]Setery-adopcje :: Zobacz temat - Seter w schronie w Mys�owicach[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jutro postaram się go wyprowadzić na spacer , może wyjdzie skad ta nadpobudliwość u niego
dziś fotki może słabe ale jutro postaram się o lepsze

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KRZY%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/mysowice2_916.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/mysowice_442.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/mysowice1_199.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...