Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze :-( Ale gdyby co, to ja naprawdę służę pomocą !

Kuba, a jakie jest to "biało-czarne malutkie szczenię" ? Wiesz ile ma orientacyjnie msc-y ? I jakie wielkościowo ? Z moich znajomych nikt na razie psa nie chce, ale może gdyby miał wątek (nawet jeśli bez fotki) to może udało by się go wyadoptować, albo chociaż znaleźć DT.. nie wiem już, Wy się na tym znacie lepiej, po prostu podsuwam pomysł ;)

Link to comment
Share on other sites

Apple a pytałaś czemu pies ma wydłuban e oko i czemu ma rany na grzebiecie, wyglądające jak poparzenia???
mam nadzieję, że to nie on za tym stoi :angryy::angryy::angryy::angryy:
i czemu uciekł? może miał dość pana-psychola?
A ta zaniedbana sierść to już napewno "pańcia" wina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Apple a pytałaś czemu pies ma wydłuban e oko i czemu ma rany na grzebiecie, wyglądające jak poparzenia???
mam nadzieję, że to nie on za tym stoi :angryy::angryy::angryy::angryy:
i czemu uciekł? może miał dość pana-psychola?
A ta zaniedbana sierść to już napewno "pańcia" wina.[/quote]
Nie pytałam bo nie był pewien czy to jego pies.......mówił ze podobny......mówił ze musi zobaczyć na żywo.....tyle....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Z przeprowadzonej rozmowy, nie jest to raczej jego pies, jego pies zginal okolo 2 miesiace temu, mial okolo 12 lat mial zdrowe oczy i zadnych lysiejacych plackow na skorze, za to mial na gowie slad po wczesniejszej ranie ale blizna obrosla sierscia i jest niewidoczna.
Acha obiecalam mu wyslac fotke psa ale najwczesniej w czwartek.
Kuba bedziesz umiala to zrobic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Z przeprowadzonej rozmowy, nie jest to raczej jego pies, jego pies zginal okolo 2 miesiace temu, mial okolo 12 lat mial zdrowe oczy i zadnych lysiejacych plackow na skorze, za to mial na gowie slad po wczesniejszej ranie ale blizna obrosla sierscia i jest niewidoczna.[/quote]Hmmmmmmm :roll:

No ale tak na przyszłość wolała bym żeby te osoby z plakatów kontaktowały się z wami...przynajmniej wiecie o co zapytać i jak prowadzic rozmowę.
Ada proszę prześlij mi na PW nr telefonów które umieszczać na plakatach.....

A tak poza tym to chyba widać plakaty skoro jest jakiś odzew:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...