Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kuba123']jestem już
:modla::Rose:dla hanek za pomoc i radę

jak napisała Ada-jeje mogę pomóc w przewozie zwierząt choć nie tylko
auto na gaz więc tanio wychodzi a to passat kombi więc miejscas jest dużo[/quote]
Tylko trzeba bezpieczne miejsce im znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Kuba skoro juz jestes spowrotem to do roboty, :lol: jak umiesz zakladac watki to pierwszy pies juz na Ciebie czeka, najpierw watek pozniej plakaty i rozwieszanie plakatow, napisz tez czy macie lokalna gazete, i jaka sprobuje sie do nich dodzwonic i zapytac o pomoc w ogloszeniach bezdomniakow, bo Jaworznicka gazeta sie wypiela :mad: nie odpisali na mojego maila, ale ja tak latwo nie odpuszczam, przy okazji podjade tam osobiscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa'][B]5.12[/B]


Z fotki wynika, że on jest dość poważnie rany w łapkę! Zdarta jest skórta a łapka spuchnięta :placz:

[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8697/dscn0127tl0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9771/dscn0128gv6.jpg[/IMG]
[/quote]

Jaki bidulek :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][SIZE=4][B]DT PILNIE[/B][/SIZE] na cito, moze on nawet jest potracony, nie wierze ze mu podali jakies srodki przeciwbolowe. Jak on musi cierpiec. :placz:[/quote]
One muszą mieć osobne watki, inaczej zginą w tłumie:(
DT, lub inne bezpieczne miejsce na wagę złota:(!

Link to comment
Share on other sites

Śledzę cały czas wątek ale nie mam możliwości pomocy.mam w tej chwili tymczasowiczkę,gdyby nie to zaraz bym wzięła tego z raną na łapce.A owczarka nie kojarzę,pomomo,że jestem ze Szczakowej.Ktoś go chyba tam wyrzucił,nie pierwszy raz zresztą takie rzeczy tu sie dzieją.
Czy ten łaciatek to szczeniak,bo tak wygląda? On nie ma szansy w schronie,Onek zresztą też,obydwa są bardzo zrezygnowane.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje
nie wiem czy umiem zakładać wątki nigdy jeszcze tego nie robiłam ( poza przedstawieniem się na dogo) ale możesz mi przesłać instrukcje na PW nie poznałam się jeszcze z tym forum jest jakieś inne niż moje papugowe ( bardziej skomplikowane) powiedz jak a założe nie jeden wątek nie ma problemu


co do gazety to u nas wychodzi "Co Tydzień" "Życie Mysłowic" i można próbować w "Dzienniku Polska" w naszym mysłowickim dodatku tam kiedyś były ogłaszane psy z naszego schronu

Link to comment
Share on other sites

Wątek czarno-białego psiaka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ranny-pies-w-myslowickim-schronisku-pilnie-szukamy-dt-ds-126638/#post11387692[/URL]
Przepraszam,że jest taki mało profesjonalny ale nie mam doświadczenia w zakładaniu wątków :oops:
Proszę o uwagi i informacje.Będę go na bieżąco zmieniać i ulepszać.

Link to comment
Share on other sites

magda no to mamy dubla, bo też założyłam [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-bez-oczka-w-mordowni-pilnie-dt-zanim-go-zabija-126641]ONek bez oczka w mordowni!!! PILNIE DT zanim go zabiją!!! - Dogomania Forum[/url]

ale zaraz usunę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Apple gdzie jesteś...? Robisz dobre wątki, a tym psiakom mogą one życie uratować i to jest jedyna nadzieja:placz: Chodź i zakładaj wątki szybciutko nim będzie za późno :-([/quote]
dziewczyny kochane....nie ma mnie w weekend na Dogo...nie mam dostępu do netu za bardzo......ale jutro rozwieszamy z anitaaa i bartis plakty w Jaworznie........chciałabym też podrzucić pare lunarmermaid te psiaki są z jej okolicy....ja biore na siebie całe centrum........

lunarmermaid- co ty na to? Podeślij mi swój adres e-mail to przesle plakaty!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']magda no to mamy dubla, bo też założyłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-bez-oczka-w-mordowni-pilnie-dt-zanim-go-zabija-126641"]ONek bez oczka w mordowni!!! PILNIE DT zanim go zabiją!!! - Dogomania Forum[/URL]

ale zaraz usunę[/quote]

O kurcze.Nie wiedziałam,że ktoś jeszcze zrobi wątek.
Posty przeskakują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']dziewczyny kochane....nie ma mnie w weekend na Dogo...nie mam dostępu do netu za bardzo......[B]ale jutro rozwieszamy z[/B] [B]anitaaa i bartis plakty w Jaworznie[/B]........chciałabym też podrzucić pare lunarmermaid te psiaki są z jej okolicy....ja biore na siebie całe centrum........

lunarmermaid- co ty na to? Podeślij mi swój adres e-mail to przesle plakaty!!!![/quote]

Dziewczyny :loveu: Dzięki :loveu: Super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a teraz dalej
zrobiłam jeszcze zdjęcie jednej suni podobna tyle że nie ruda a biszkoptowa straszny przytulas ( ale nie wiem jak wstawić) i młodsza taka do pół łydki

jest tam tez przepiękny seter irlandzki ( opiekunka mówi że bardzo agresywny) ma problemy z oczami ( łzawią mu bardzo) ja nie zauważyłam u niego nadmiernej agresji zaczął szczekać dopiero jak inne psy w kojcach się rozszczekały a jak mu się przyglądałam to stał i patrzył w jednym z kojców zauważyłam szczeniaka (na moje oko mix dobermana -słodka czekoladka)nie wiem czy to pies czy sunia ale nie miał więcej jak 6-9 miesięcy(choć mogę się mylić) był tam jeszcze jeden szczenior podobnej wielkosći ale( chyba ) cały czarny na pewno miał "dogowaty" ogon (taki długi chudy bat)

na budzie z innymi psami w kojcu stał pies który chyba ma w sobie coś z molosowatych (bliżej mastiffa) duży płowy z czarną maską potężniej zbydowany jak dog niemiecki ( nie taki smukły bardziej ciężki)


jeszcze wielki kudłaty biały pies i biało-czarne malutkie szczenię


opisy mogą być niedokładne byłam tam na prawdę krótko tyle zdążyłam zaobserwować

aha
jutro ma być wet oceni "nasze" psy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...