Jump to content
Dogomania

Przez POMYŁKE wyciągnięta miała chwilę dom MA DOM,niestety problemy zdrowotne :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do szczeniaka to nie wiem,bo odezwała się do mnie pani z Gliwic,która może ją weżmie.
Natomiast co do Viki to właśnie jest problem z transportem do Katowic,bo Vika się boi i nie chce siedzieć spokojnie w samochodzie a co dopiero w autobusie.Potrafi ze strachu łeb z obroży wywinąć,a ciaśniej się nie da bo ją uduszę.

Link to comment
Share on other sites

Z Katowic do Giszowca mogłabym pomóc - samochodem. A może dałoby się jakiś środek ''przymulający'' oczywiście nie usypiający bo jej nie wyszarpiecie z autobusu. Warto by przedzwonić do weta i wyjaśnić na czym miałoby to polegać no i w razie czego też na powrót.
Że też akurat z tamtej strony nikt nie jedzie samochodem.

Link to comment
Share on other sites

No, to że nie ma kagańca to faktycznie problem:-(
Pożyczyłabym od Kamy, ale nie wiem czy będzie dobry.. jak na amstaffa ona ma dość długą i szczupłą sznupkę, ale zawsze co amstaff to amstaff. No i musiałabym podjechać do Jaworzna przed festynem, potem pojechać z nią (najlepiej z Tobą, bedzię spokojniejsza) autobusem do centrum Katowic i stamtąd Joma odbierze nas samochodem. Ale z powrotem to nie wiem jak będzie.. Może ktoś na miejscu będzie mógł urwać się na pół godzinki, żeby odwieźć mała samochodem, za zwrotem kosztów paliwa?

Link to comment
Share on other sites

To jest właśnie chora łapka Viki.Na początku bardzo ją gryzła,aż do krwi.Wet nie wiedział czy to grzybica czy może świerzb,więc dostała leki na jedno i drugie.Łapa się zagoiła,tzn.już nie krwawi i nie cieknie się z niej,ale nie wiadomo co z nią dokładnie jest.Było to zakażenie bakteryjne,niby już wyleczone,ale pozostały zgrubienia w tym miejscu.Vika dostała wczoraj dwa zastrzyki,jak tego nie rozgonią to znaczy,że jest to czerniak skóry i trzeba będzie wycinać.I tu wet ma problem.Bo to jest duże i na raz nie będzie można tej zmienionej skóry usunąć,bo nie będzie jak potem zszyć.
Na razie czekamy co po zastrzykach.Za 10 dni mamy przyjść na kontrolę,chyba,że Vika wcześniej zacznie znowu się po tej łapie gryźć.
mam nadzieję,że będzie dobrze.:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Przeciez jesli to czerniak, to juz jest pozamiatane... Nie wiem jaki jest sens wycinania czegokolwiek, jesli czerniak zdiagnozowany jest juz nieuleczalny...

To zbyt powazne zeby polegac na jednym wecie. Jesli przeprowadzi badania i potwierdzi to (nie na oko), to i tak nalezaloby zasiégnác opinii innego weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...