Jump to content
Dogomania

Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!


GameBoy

Recommended Posts

[quote name='GameBoy']Katia dziekuje, ze nazwalas mnie rozmnazaczem :shake: - to moja aukcja dotyczaca adopcji bezdomnej suki i 2 szczeniat, dwom znalazlam juz dom

drugi link - to adopcje modliszki - suka ma juz dom, Faro nadal jest w schronie[/QUOTE]

Przepraszam :placz::placz:
Mam tak po miau. Szukałyśmy na allegro, ile kosztuje szczeniak cane corso. I znalazłyśmy coś takiego.

Wybacz, naprawdę, przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katia80']Przepraszam :placz::placz:
Mam tak po miau. Szukałyśmy na allegro, ile kosztuje szczeniak cane corso. I znalazłyśmy coś takiego.

Wybacz, naprawdę, przepraszam :oops:[/quote]

nic to juz zapomialam, jak mozesz to pomoz im szukac domu, prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katia80']Pomogę!
A przynajmniej spróbuję.
Czy są ogłoszenia na adopcje.org i ale.gratka?
Napiszę na miau. I będę pytać, bo wśród znajomych więcej psiarzy niż kociarzy.[/quote]

alegratka - tak, adpcje.org - nie
pytaj, pytaj prosze

suka jest lagodna i kochana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja wiem, wszystko w porządku.
Jest grzeczny, z kotami już prawie nie ma problemu (wzajemne olewanie ;)).
Czyli ok :)

[B]GameBoy[/B], czy ktoś pytał o suczki? Bo ja miałam kilka dni temu pytanie z adopcji, ale już drugi raz sie nie odezwali :roll:

Link to comment
Share on other sites

suczka jest do adopcji jedna, dorosla, ok 4-5 letnia
umaszczenie takie jak Borys
super łagodna
wysterylizowana

sorry za offa ale czy ktoś nie potrzebuje FIRPEXU XL (40-60 kilo) - 30 zl za pipete? mamy strrraszny dług za szczenięta z pola, może znacie kogoś kto mógłby nas wspomóc finansowo?

Link to comment
Share on other sites

Po dłuższej nieobecności zatopiłam się w lekturze - cieszę się bardzo,że Borys ma się dobrze:lol::multi:!!!-tylko czy ja coś niedopatrzyłam...-czy Borysek jest nadal u Tomka??,bo z tego co czytam to wnioskuję,że pisze o nim ktoś inny...:cool3:.Przyznam ,że bardzo mi się podobają jego fotki-to już zupełnie inny pies!!- a 45kg -to już zupełnie słuszna waga:lol:!!!
Życzę wszystkim najbliższym Boryska - wszystkiego najlepszego w dalszym wspólnym bycie:lol::lol:!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzialam sie dzisiaj z Panem Tomkiem, Borys ma sie wysmienicie , wazy juz 47 kg. Nie bede pisala jak o niego dbaja , bo nie uwierzycie. Duze czarne mysli ze jest male , potrafi sie polozyc na piers Pana Tomka w nocy i slucha jak bije serce jego pancia ,taki z niego pieszczoch!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariee']Widzialam sie dzisiaj z Panem Tomkiem, Borys ma sie wysmienicie , wazy juz 47 kg. Nie bede pisala jak o niego dbaja , bo nie uwierzycie. Duze czarne mysli ze jest male , potrafi sie polozyc na piers Pana Tomka w nocy i slucha jak bije serce jego pancia ,taki z niego pieszczoch!:loveu:[/quote]

:loveu::loveu::loveu: uwielbiam czytać takie relacje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...