Jump to content
Dogomania

Co na kleszcze NAJLEPSZE?


puzzle

Recommended Posts

nie wyjdzie.co najwyżej w głupim jasiu igła mozna usunac lub skalpelem naciac guzek i usunac zawaetosc,ale moim skromnym zdaniem-darowac mozna sobie takie zabiegi,od tego nic sie nie stanie(łapki z główka w psie zostały odnóza sa zaraz blisko cz.glowowej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']To może do weterynarza i on wyjmie. Moja też w pachwinie:/[/QUOTE]
z Lusią jest taki problem,że ona nie uleży spokojnie i bardzo się wierci nawet nie wiem czy u weta ona uleży na plecach w spokoju :roll: za bardzo żywiołowa ona jest z Koki nie mam tego problemu zawsze bezproblemowo wszystkie kleszcze miała wyciągane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Minął już prawie tydzień a główka kleszcza jak była tak nadal jest :-( nic się z nią nie dzieje, ani ropą nie zachodzi ani nic. Ja to smarowałam jej trochę jodyną żeby to odkazić.Teraz nie wiem czy czekać jeszcze aż sama wypadnie czy iść do weta ???[/QUOTE]
nie wypadnie i nie zropieje(smarowałas przeciez jodyną).jak pies bardzo żywiołowy i nie usiedzi pieciu sekund u weta to daj sobie spokój z wizyta.z tego powodu psu się nic nie stanie,a stres niepotzrebne szarpanie i krzyki tylko psa do weta zniecheca i wtedy,gdy bedzi na prawdę potrzeba skorzytania z wizyty w gabinecie to pies za zadne skarby wejśc tam nie bedzie chciał.na prawde nie warto z tak błachego powodu psa stresować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']nie wypadnie i nie zropieje(smarowałas przeciez jodyną).jak pies bardzo żywiołowy i nie usiedzi pieciu sekund u weta to daj sobie spokój z wizyta.z tego powodu psu się nic nie stanie,a stres niepotzrebne szarpanie i krzyki tylko psa do weta zniecheca i wtedy,gdy bedzi na prawdę potrzeba skorzytania z wizyty w gabinecie to pies za zadne skarby wejśc tam nie bedzie chciał.na prawde nie warto z tak błachego powodu psa stresować.[/QUOTE]

to nawet jak jej to zostanie w ciele to nic jej nie będzie ???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przecierałam Jetsana parę dni temu, kleszcza miał przy uchu :p
Ktoś stosował Sabunol? Widzę, że maja obroże i krople, może zastosować to i to? A może dobrać jakieś krople do kiltixa? Bo wiem, że nie wszystko można razem stosować...
Muszę szybko coś wykombinować, bo nie mam zamiaru znowu leczyć psa... :shake:

Link to comment
Share on other sites

My stosujemy Sabunol - ani nasz pies nie miał kleszczy tutaj w dolnośląskim, czy też w lubelskim u rodziców ani w podkarpackim u dziadków, gdzie masa kotów ma "obcych", ani psy przyjaciółki dotychczas nie miały kleszczy. Ja dla psa 5,3 kg stosuję Sabunol do 5 kg i jest wystarczajacy ;) Stosujemy tylko krople.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...