Jump to content
Dogomania

Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/845/88614389.jpg/[/URL] Żaaaarcieeee!!!!!!
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/211/57501710.jpg/[/URL] .....nie ma to jak kocie chrupki:evil_lol:
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc00450hg.jpg/[/URL]...i jak tu zaparkować? przodem czy tyłem??? ;)
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc00475ne.jpg/[/URL] ....najlepsze na świecie jest spanie w klozecie :lol:
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc00477sz.jpg/[/URL] Domek ciasny, ale własny (tzn. na spółę z siostrą)
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/253/88860733.jpg/[/URL] z przodu Jeżyna z tyłu Jagoda

Link to comment
Share on other sites

Biszkopt próbował się przywitać dość wylewnie z jeżastymi, zaorał kicholem w kolce i przeszła mu ochota na bliższą zażyłość, Fido jest zachwycony, wpatruje sie w nie jak w telewizor, lubi z nimi przebywać w sypialni, kiedy one sobie biegają, natomiast Czesiu jest na jeżyny obrażony od kiedy je zobaczył, obraził sie, ze są i zajmują uwagę panci, która oczywiście powinna zajmować sie wyłącznie Czesiem, Czesiem i tylko Czesiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Biszkopt próbował się przywitać dość wylewnie z jeżastymi, zaorał kicholem w kolce i przeszła mu ochota na bliższą zażyłość, Fido jest zachwycony, wpatruje sie w nie jak w telewizor, lubi z nimi przebywać w sypialni, kiedy one sobie biegają, natomiast Czesiu jest na jeżyny obrażony od kiedy je zobaczył, obraził sie, ze są i zajmują uwagę panci, która oczywiście powinna zajmować sie wyłącznie Czesiem, Czesiem i tylko Czesiem...[/QUOTE]

Biedny Czesio :roll: jeżaste go wygryzły :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A Magdy już trzeci dzień nie ma na wątku.:roll: Zeby znów nie zniknęła :razz:[/QUOTE]
Nie, nie zniknełam, ale mam remont :grab: Wymiana instalacji wod-kan, mama na początku sie cieszyła, ze nowa łazienka, nowa kuchnia, a jak siedzi po uszy w cemencie to teraz ma pretensje:motz:, że może nie trzeba było, stare "działało", a teraz wszędzie gruz, plamy, paćki, Czesław położył sie w paćniętym kleju do tapet, usnął i przyschnął :mdleje: a jak się obudził to sie rozpiszczał i trzeba go było z wykładziny wycinać :flaming:Na dodatek udało mi się idealnie zaszpachlować oskrobane przez Biszkopta drzwi, Adam zapomniał, ze szpachla świeża i zamknął łapiąc nie za klamkę a za drzwi, westchnął "ojej" i plastyczną szpachlę wytarł sobie w pizamę...Po co myc ręce, przecież znowu za coś łapnie, prawda?:knuje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A jak głaszcze jeżyki to tym bardziej nie moze pisać :evil_lol:[/QUOTE]

pewnie ma obwinięte ręce bandażami, to i nie może pisać ;) :diabloti:


[quote name='MagdaH']Nie, nie zniknełam, ale mam remont :grab: Wymiana instalacji wod-kan, mama na początku sie cieszyła, ze nowa łazienka, nowa kuchnia, a jak siedzi po uszy w cemencie to teraz ma pretensje:motz:, że może nie trzeba było, stare "działało", a teraz wszędzie gruz, plamy, paćki, Czesław położył sie w paćniętym kleju do tapet, usnął i przyschnął :mdleje: a jak się obudził to sie rozpiszczał i trzeba go było z wykładziny wycinać :flaming:Na dodatek udało mi się idealnie zaszpachlować oskrobane przez Biszkopta drzwi, Adam zapomniał, ze szpachla świeża i zamknął łapiąc nie za klamkę a za drzwi, westchnął "ojej" i plastyczną szpachlę wytarł sobie w pizamę...Po co myc ręce, przecież znowu za coś łapnie, prawda?:knuje:[/QUOTE]

:roflt: sorry, ale Czesio rządzi! Adam też :D

Mam będzie za parę dni zachwycona, gdy skończy się remont i wszytko będzie świeże i nowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']pewnie ma obwinięte ręce bandażami, to i nie może pisać ;) :diabloti:




:roflt: sorry, ale Czesio rządzi! Adam też :D

Mam będzie za parę dni zachwycona, gdy skończy się remont i wszytko będzie świeże i nowe.[/QUOTE]
Gosiu, dobrze Ci wiadomo, że bandaże niepotrzebne, czasami Jagoda igły postawi, ale tylko wtedy jak chcę ją cmoknąć ;) Za parę dni Mama mnie zabije, bo faceci wykuli dziure po rurę nie w tym miejscu co ustalała (O ku...wa, coś nam sie źle zmierzyło). Zaczynam wierzyć, ze kompetentni fachowcy siedzą w GB i ogólnie poza granicami, a ci co zostali:mad:... Tia, Adam rządzi :watpliwy: Ty lepiej maliznę od małego z ciężką robotą oswajaj, bo jak dorośnie (tak jak Adam) i będzie patrzył jak żona miesza zaprawę (tak jak Adam) i z troską zapyta "Magdziu, czy nie chciałabyś się przejść i odpocząć?" A ja głupia "Tak, tak, ooo tak!!!!", a ten "To weź siatkę, idź do Żabki i kup mi piwo, a przy okazji fajki", to miałam ochotę kogoś grzmotnąć i złożyć reklamacje u teściowej...niestety, teściowa nie żyje...Ale już dosyć długo i nie z tego powodu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Gosiu, dobrze Ci wiadomo, że bandaże niepotrzebne, czasami Jagoda igły postawi, ale tylko wtedy jak chcę ją cmoknąć ;) Za parę dni Mama mnie zabije, bo faceci wykuli dziure po rurę nie w tym miejscu co ustalała (O ku...wa, coś nam sie źle zmierzyło). Zaczynam wierzyć, ze kompetentni fachowcy siedzą w GB i ogólnie poza granicami, a ci co zostali:mad:... Tia, Adam rządzi :watpliwy: Ty lepiej maliznę od małego z ciężką robotą oswajaj, bo jak dorośnie (tak jak Adam) i będzie patrzył jak żona miesza zaprawę (tak jak Adam) i z troską zapyta "Magdziu, czy nie chciałabyś się przejść i odpocząć?" A ja głupia "Tak, tak, ooo tak!!!!", a ten "To weź siatkę, idź do Żabki i kup mi piwo, a przy okazji fajki", to miałam ochotę kogoś grzmotnąć i złożyć reklamacje u teściowej...niestety, teściowa nie żyje...Ale już dosyć długo i nie z tego powodu...[/QUOTE]

:lying: Nie, no teraz to już PRZEGIOŁ!!! :grab:

A dziurą się nie przejmuj, niech wypełnią ją gruzem (jeśli duża) i zakleją cementem/zaprawą i zrobią nową w dobrym miejscu :cool3: (kilka miesięcy temu łatałam popękany i odpryskujący tynk na powierzchni ok. 70cm2).

Ty mieszasz zaprawę, a ja naprawiałam wczoraj roletę, bo się na jej naprawę od 2 lat doczekać nie mogłam :roll:
[COLOR=#d3d3d3]PS: naprawiłam w 10 minut... faceci są niepotrzebni
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

No właśnie, Czesior jest ogromnie wdzięczny za pamiętanie o nim, zima teraz i w związku z zimą pojawił się sezon na winogrona :lol: Zarówno Czesiasty jak i Fideusz (Biszkopt ma krótką sierść, jego problem nie dotyczy) wracają ze spaceru ze śnieżnymi winogronami na łapkach. Wsadzam ich do wanny i ciepłą wodą spłukuję, pluszaki małe to jakos sobie radzę, ale spotykamy na spacerach długowłosą goldenkę z winogronami, włascicielka mówi, ze wyczesuje szczotką, bo sucz nie bardzo do wanny sie daje wpakować a czekanie aż się roztopi to troche nieporęczne jest. A jak Wy sobie radzicie zimą? A z solą na chodnikach? Moje czasami kuleją.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Gosiu, one jednak posmakowały tych chrząszczy i mączniaka, wolą je od suchego startera, poza tym czasami twaróg lub jogurt, owoce, gotowane jajko. Wet mi powiedział, ze robale są ubogie w tłuszcze, a mają dużo białka, jakichś tam mikroelementów i chityny, co wpływa na budowę kolców. Kiedy je puszczam wieczorem na mieszkanie, to dalej bez zmian, Fidek zachwycony, a Czesiek włazi na łóżko (pod łózkiem mogą latać, ale niech mi się nie pokazują na oczy), Biszkopt nie zauważa, Marycha i tak zawsze śpi, tylko przed pójściem spać trzeba posprzątać miny przeciwpiechotne ;) Pazurki ścierane są samodzielnie na niezbyt grubym papierze ściernym, do kołowrotka zamiast tektury wkładam przyciety pasek papieru o gramaturze 600, jak biegają w środku, to same ścierają tyle ile same potrzebują. Jagoda (ta jaśniejsza), dalej jest bardziej strachliwa od Jeżyny, ale i tak o niebo przyjaźniejsza niz na początku. Daje się brać na ręce, ale Jeżynę można cmoknąć niezbyt głosno. Jeżyna bardziej się lubi kąpać niz Jagoda, ale w misce mają piłki (takie małe z dezodorantów kulkowych), którymi się bawią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...