Jump to content
Dogomania

Radom ! Rottka z kablem na szyi potrzebuje pomocy !Sa juz zdjecia , str 7,8


nowmaja

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda byloby , gdyby musiala trafic do schronu , to mlodziutka suczka , do tego nieoswojona , choc widac ze bardzo chce kontaktu z czlowiekiem. W schronie taki pies ma male szanse na adopcje.Strach pomyslec , co bedzie gdy dostanie na ulicy cieczki , mam nadzieje ze szybko uda sie znalezc dla niej dom . Teraz jest jeszcze piekna i dobrze wyglada , za jakis czas moze byc juz tylko ,chuda , dzika , zapchlona i do tego ciezarna .Straszne , ale prawdziwe

Link to comment
Share on other sites

Napewno schronisko to ostatecznosc , ale jesli nie bedzie innego wyjscia , niestety lepsze to niz ulica. To wiaze sie z niebezpieczenstwem . Ludzie w okolicy tez nie sa zbytnio przychylni bezpanskim psom . W ubieglym roku otruli psiaka ktorego dokarmialam kilka lat . W czym przeszkadzal? chyba tylko tym ze zyl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nowmaja']
W ubieglym roku otruli psiaka ktorego dokarmialam kilka lat .
W czym przeszkadzal? chyba tylko tym ze zyl.
[/quote]

Niestety tak jest. Ludzie w stosunku do zwierząt potrafią być naprawdę okrutni praktycznie za NIC... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nowmaja'](...) W ubieglym roku otruli psiaka ktorego dokarmialam kilka lat . W czym przeszkadzal? chyba tylko tym ze zyl.[/quote]
Tak, ludzie i ulica, dwa niebezpieczeństwa, trudno ocenić, które gorsze, bo...przecież ulica również oznacza ludzi...:-(

Link to comment
Share on other sites

Sunia nie jest agresywna , do tego jest mloda i widac ze potrzebuje kontaktu z czlowiekiem . Sama juz nie wiem co dalej , czy dac jej jeszcze troche czasu , moze jednak ktos ja pokocha .Ona potrzebuje tylko cieplej budy , ogrodka do pobiegania i czlowieka ktoremu zaufa.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby na miejscu ktoś dał jej szansę na tymczas tym bardziej by były trafione ogłoszenia, wynikające z obserwacji. Jaka jest naprawdę, jakie cechy charakteru ujawni w bezpośredniej styczności (codziennej), co z jej zdrówkiem, do jakiego domku powinna trafić docelowo, etc...a teraz...to cholercia mimo wszystko same znaki zapytania.

Link to comment
Share on other sites

Napewno to nie pies domowy , musiala by trafic do kogos kto ma zamkniete podworko . Sama widzisz , jak male jest zainteresowanie . A do tego trzeba by przygotowac akcje uśpienia jej i przewiezienia , gdyby ktos sie znalazl. Choc z podaniem jej usypiacza problemu by nie bylo. Zjada wszystko , co sie jej poda. Ja niestety mieszkam w malym mieszkaniu w bloku , 2 pokoje ,starzy rodzice i dwie nastolatki -11 i 14 lat , ktore musze wnosic i znosic ze schodow. Z tego co ja obserwuje , sunia nie jest agresywna do ludzi , moje psy tez nie budza jej zainteresowania . Jest tez zdrowa , jeszcze , choc corazbardziej zmeczona i zrezygnowana. Znalazlam adres Pomorskiej fundacji Rottkow , napisalam tez do nich , moze oni cos pomoga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...