Jump to content
Dogomania

Doberman z Chorzowa szuka domu!ma dom


bunny80

Recommended Posts

Pilnie poszukuję domu dla 5-cioletniego dobcia z chorzowskiego schroniska.Piesek czarny podpalany,uszki naturalne,ogonek kopiowany.Już wykastrowany.Nie pozwólmy mu zmarnieć w schroniskowym kojcu! Jeśli możesz dać Safarowi kochający dom i odpowiada ci pies tej rasy z bagażem doświadczeń pisz na meila [EMAIL="[email protected]żliwość"][email protected]żliwość[/EMAIL] dowiezienia pieska.Zdjęcie Safarka widnieje jako mój avatar.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem,że mało.Mam jeszcze jedna,następne mogę mieć w przyszłym tygodniu.Problem w tym,że nie umiem ich wklejać do wątku.Już mi pisali jak to zrobić,ale muszę to jeszcze przećwiczyć,bo coś mi nie wychodzi.Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany adopcją Safarka,to podeślę mu zdjęcia na meila.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie niewiele wiadomo.Pracownicy schroniska wzruszają ramionami,pies jak to pies,ani specjalnie agresywny,ani uległy i bojażliwy.Jest w kojcu sam,więc nie wiadomo jak by żył z drugim psem.Jak się podchodzi do boksu to szczeka,ale szybko rezygnuje,jakby tracił nadzieję że to coś pomoże.Ogłoszenia że szukam dla niego domu są już na stronach adopcje.org i dogs.pl.Szukam konkretnej, odpowiedzialnej i zdecydowanej osoby,która mogłaby zapewnić Safarkowi miłość i bezpieczeństwo.

Link to comment
Share on other sites

Decyzja podjęta.Jeśli do poniedziałku nikt nie weżmie Safarka,chociaż na tymczas,to biorę go do siebie.Mam nadzieję że się dogada z moimi psiakami i nie zeżre kotów.A na spacery będę chyba chodzić na dwie raty,bo mi rąk braknie.Ale jakoś dam radę.Przynajmniej poznam go lepiej i będę mogła napisać coś więcej o jego charakterze,co pozwoli na szybsze znalezienie mu stałego domku.Może jednak ktoś zechce pięknego dobcia?

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj przywiozłam Safarka ze schroniska.Z psami dogaduje się bez problemu,na koty nie zwraca uwagi.Niestety przez ostatni tydzień jego stan się bardzo pogorszył,w schronisu już nie wiedzieli co z nim zrobić.Jest skrajnie wycieńczony i wychudzony,ledwo chodzi.Po schodach trzeba go wnosić,rozjeżdża się na łapach jak żaba.Wieczorem już jest lepiej przynajmniej z chodzeniem,opanował kanapę.Najgorsza jest biegunka,sama krew z niego leci.Mamy nadzieję że jurzejsze wyniki badania krwi wykażą,czy to wynik dapresjii schroniskowej czy jest poważnie chory,bo taka możliwość istnieje.Może to być wątroba,jelita,trzustka,nie wiadomo.Nie je,tylko pije.Mamy nadzieję że da się go uratować,bo stan jest katastrofalny.Zdjęcia prześlę koleżance,która wkleiła do wątku poprzednie fotki.Liczę że umieści i te,bo ja nadal nie potrafię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunny80'](...) Mamy nadzieję że jurzejsze wyniki badania krwi wykażą,czy to wynik dapresjii schroniskowej czy jest poważnie chory,bo taka możliwość istnieje.(...)stan jest katastrofalny.(...)[/quote]
Mój Boże, musisz działać piorunem ale to przecież wiesz. 3mam kciuki by pomimo złego obrazu sytuacji wszystko okazało się możliwe do odwrócenia. Jak widać to był ostatni moment na zabranie go.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...