Jump to content
Dogomania

>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)


Murka

Recommended Posts

Super,że Fafik wkrótce będzie we własnym domku.Chyba jeszcze bardziej ucieszy się następny psiak,który trafi do hoteliku. Ta możliwość wyciągania psów ze schroniska jest świetna , tylko ,że chciałoby się wszystkie tam przenieść a to niestety jest nierealne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[QUOTE]Ta możliwość wyciągania psów ze schroniska jest świetna , tylko ,że chciałoby się wszystkie tam przenieść a to niestety jest nierealne.[/QUOTE]
I jaka daje satysfakcje :fadein: ze pomoglo sie uratowac psie zycie....a my wspolnie mamy na koncie ponad 10 mieleckich bid i mysle, ze jeszcze kilkadziesiat w ten sposob uratujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerman']Wczoraj pojechały od nas Ruda i Kaja, Fafik został sam w naszej kuchni. Biedak, kompletnie nie może się odnaleźć, chodzi z kąta w kąt, leży co chwila na innym posłaniu i popatruje na drzwi.[/QUOTE]
Fafiku, jeszcze kilka dni i bedziesz u siebie w domu.
Zebys tylko byl grzeczny tak jak w hoteliku i pokochal swoich Panciow tak mocno jak Murke i Szermana.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dobre wieści. W sprawie kontaktu i transportu Fafiorka proszę o tel (511044685). We wtorek po południu jadę z Krówkiem do dr Balickiego do Lublina, jeśli uda mi się jutro skombinować klatkę-transportówkę mogę wziąć też Fafika.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Agniesiulka trafiła dziś do szpitala. transport Fafika odkładamy do momentu jej powrotu do zdrowia. Życzymy z Kasią i maleństwem szybkiego wyzdrowienia i wszystkiego dobrego.
A Fafik, kiedy trafi do swoich nowych państwa, na pewno nie będzie musiał za nami tęsknić;).

Link to comment
Share on other sites

Czyli Agniesiulka się męczy w szpitalu, Magia w schronisku ,a Pan Fafik wypoczywa w hoteliku. W tym tygodniu podeślemy przekaz na niego. A tak przy okazji zastanawiam się czy nie byłoby dobrze ciachnąć Magii w schronisku, od razu wysłałabym na ten cel. Nie wiadomo jak Fafik długo będzie to Magia byłaby już "gotowa". "Murczaczki" też będą teraz bardziej zajęci ,to byłoby to z głowy. Co sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to świetny pomysł. Pytanie czy da radę wcisnąć Magie gdzieś w kolejke sterylkową?

Kolejka w hotelu, kolejka do sterylki...jak za starych, dobrych czasów (których nie bardzo pamietam :lol:).

No tak, Agniesiulka i Murka biedulki w szpitalach. Zdrowiec dziewczyny! I to już!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tez jestem za ciachaniem Magii w schronisku. Sa nici do Theriona, jest co prawda kolejka, ale kierownik moglby przesunac jedna sunie, zeby Magia wskoczyla na jej miejsce. Trzeba tylko zadzwonic do kierownika, zeby z tych wirtualnych pieniazkow zrobil sterylke +17 583 15 32. Ja napisze maila, wiec nacisk z dwoch stron na pewno bedzie skuteczny :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...