Jump to content
Dogomania

Kraków, ASTRA juz szczęśliwa w nowym domu!!!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fuka - niestety nie byłam w hotelu odkad zawiozłam tam sunie - gdyby dzialo się cos złego to bym została o tym powiadomiona. Jaga mowila ze czuje sie swietnie wiec nie ma powodu do obaw
mam nadzieje pojechac przed koncem tygodnia, wtedy sama wyjme jej szwy.
a nie moga byc te zdjecia co sa?
to ładne zdjecia, pogoda jest brzydka tak, że ładniejszych predko miec nie bede...

zeby nie bylo za rozowo - dzisiaj jade odebrac zwrotke - mix teriera walijskiego, dziewczynka ok 2 latka, wysterylizowana....

Link to comment
Share on other sites

:roll: wiesz jak dla mnie to i bez tego za rozowo nie bylo - Astra ciagle bezdona :-( i jeszcze to....
a co do zdjec - to nie mowie, ze nie, ale przyznam sie szczerze, ze sama bym cos nowego zobaczyla :cool3:

A tak przy okazji - gdyby ktos szukajac domu dla Astry znalazl kogos komu marzy sie airedale terrier - zapraszam - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110873[/URL]

Link to comment
Share on other sites

sunia jednak została w domku - odbyłam długa rozmowe z wlascicielami i wspolnie sprobujemy rozwiazac problemy. widac z ebardzo suczke kochaja tylko nie daja sobie rady...
a łobuzuje tak ze włosy staja deba :)
ale jest tak bardzo szczesliwa ze serce mi pekalo na sama mysl ze ja musze stamtad zabierac, zreszta rodzinka tez miala łzy w oczach...
wiec jedne problem mniej
coztego obiecala zrobic astrze allegro :) :Rose:

Link to comment
Share on other sites

ten Pan co sie do mnie odzywal - tez nie mogl wejsc :roll:
z tego co rozumialam - tesciowie wlasnie stracili stara szorstka jamniczke, ktora byla u nich tylko przez ostatnie lata i boja sie pokochac nowego doroslego psa i potem znowu przezywac kolejna strate. Mam nadzieje, ze jednak sie zdecyduja... Astra bardzo potrzebuje milosci i przywiązania...

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z terierkowa:
[quote name='terierfanka']No, niestety, wspomniani tu wcześniej moi rodzice którym odeszła jamniczka szorstkowłosa nie wezmą Astry bo znaleźli w schronisku sunię, która ma pewnie "irlandzkie" korzenie a z mordki też trochę jamniczkę przypomina i się zakochali i sunia jest już u nich w domu.[/quote]
Mam nadzieje, ze Astre tez wreszcie ktos pokocha, oby jak najszybciej :thumbs:

[B]Kiwi, [/B]moze daj link po prostu. Mysle, ze bedzie przejrzysciej jak tutaj beda tylko foty Astry.
Przy ojkazji uswiadomilas mi, ze moze powinnam wspomniec o "mojej" airedalce, ktora czeka na dom. Moze ktos z czytajacych zna kogos dla kogo welsz jest za mały a airedale byłby w sam raz. Jakby co watek dogomaniacki jest tu - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110873[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...