Jump to content
Dogomania

Kraków, ASTRA juz szczęśliwa w nowym domu!!!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ten bol, tez nigdy nie jestem zadowolona z moich fotek :roll:
Nie kryguj sie tylko wrzucaj! I napisz wiecej o Astrze please!
Ja puszcze wszystko dalej na nasze zakazane terierkowe forum ;)
Dziewczyny, Wy ja znacie, napiszcie troche wiecej o niej, o tym jak przebiegaja wizyty, co lubi, a czego nie. Im wiecej sie bedzie o niej mowic, tym wieksza szansa ze dowie sie o niej ktos, kto moze jej dac dom i serce!

Link to comment
Share on other sites

PS, ja tez nie twierdze , ze to NIE jest tarczyca ;)
[SIZE=1][COLOR=LightBlue]z tym ze niewiem czy widziałaś Benjiego, on był praktycznie już cały łysy, została mu broda i na łapach sierść :angryy: :angryy: :angryy: wiec w jego przypadku raczej mało prawdopodbne, zeby to nie wyszła w badaniach :-( , no ale wrócmy do Astry

[SIZE=2][COLOR=Black]NIom tak więc o Astrze co jeszcze , jest bardzo ufna do obcych , na smyczy trochę ciągnie (luzem puszczania nie ryzykowałyśmy ) . Bardzo domaga sie uwagi ... siada daje łapę, ale niewiem czy na komendę to zrobi
:evil_lol:

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7117.jpg[/IMG]

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7118.jpg[/IMG]


[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7119.jpg[/IMG]


[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7120.jpg[/IMG]


[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7121.jpg[/IMG]


[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/astra100_7122.jpg[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia sa super!!!!:loveu:
I wiecie co - tak patrzac po zebach - pewnie za sprawą ich jakosci - moge dojrzec takie szczegóły :evil_lol: zastanawiam sie czy ona nie jest młodsza? Ciekawa jestem co o jej wieku powie wet.
A co do łysych plackow - nie widzialam [SIZE=2][COLOR=black]Benjiego, ale widzialam inne suki z identycznymi zmianami. Wiem, ze to czesto bywa skorelowane z babskimi sprawami, a co za tym idzie - z plodnoscia - zastanawiam sie - moze dlatego Astra znalazla sie na ulicy.. Prawdy nie dojdziemy. W kazdym razie - moze sie okazac, ze po sterylizacji wszystko "samo" dojdzie do normy. [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

napewno nie jst młodsza, bo mam jej oryginalną książeczkę z data urodzenia.
dzieki fuka za pomoc odpisze ci jutro jak wrocimy od weta, penwie jakos wieczorem
sam hotel miesiecznie kosztuje 400 zł, sterylka takiej suki srednio 200, zobacze ile jutro bedzie za badania...

Link to comment
Share on other sites

astra była dzisiaj na ogledzinach, wyłysienia wygladaja na hormonalne, w srode ja sterylizujemy i wtedy tez wet zrobi pełne badania krwi - sterylizacja i tak pomoże w leczeniu, więc nie było jej co kłuć juz dzisiaj.
jak zwykle pieknie jechala samochodem :)

Link to comment
Share on other sites

skoro sterylizacja juz zaraz - to moze na razie w ogole darowac sobie sprawdzanie hormonow. Zrobic jej tylko zwykle badania przedoperacyjne. Jest bardzo prawdopodobne, ze po zabiegu wszystko samo sie unormuje.
Jejku - zeby jeszcze dom sie znalazl..

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze sie nie odzywam,dopiero wrocilam z pogzrebu, po prostu nie daje rady nawet codziennie sprawdzic poczty
Fuka, odpisalam Ci na gg, podam tez nr konta
jutro astra ma sterylke, koszt pewnie ok 250 zł, hotel to 400 zł miesiecznie, do tego tzreba doliczyc badania krwi i potzrebne leki...
bardzo wam dziekuje z apomoc!!!
:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie dziękuj - to dla Astry - niestety poki co mozemy tylko tak pomoc! Mam nadzieje, ze uda sie wreszcie znalezc kogos kto da jej dom!
I trzymam kciuki za sterylke - zeby wszystko gładko poszlo!
Trzymajcie sie obie:calus:

Link to comment
Share on other sites

astra miala dzisiaj sterylke, czuje sie dobrze, zostala w lecznicy do wieczora.
miala ogromne zmiany na jajnikach
wet podejrzewa, ze wylysienia sa spowodowane tymi zmianami, powinny minac po sterylce, dlatego odradzil badanie hormonow w tym momencie.
to bardzo drogie badania, a kasy brak z kazdej strony,
jesli nie zacznie zarastac - bedziemy szukac dalej

Link to comment
Share on other sites

kogos kto lubi dlugie spacery :lol: Wiesz - ja znam ten problem - duzo terrierow w takiej sytuacji jak Astra - tak ma na poczatku. One sa tak zajete spacerem, tak podekscytowane, ze nie maja czasu sie załatwic.. Ale oduczenie psa takich zachowan w domu - nie jest trudne. Trzeba poswiecic troche czasu i uwagi - jezeli sie nie uda doiczekac na spacerze - trzeba obserwowac psa zaraz po powrocie i blyskawicznie interweniowac - pod pache i na dwor. Jest tez bardzo mozliwe, ze po przeniesieniu Astry do mieszkania, w ktorym nie ma zapachu psich odchodow - nawet nie trzeba bedzie jej uczyc - ona sama z siebie bedzie zachowywac czystosc. Wiem co mowie, bo znam wiele psow, ktore spedzily cale swoje zycie w psiarni, a po przeprowadzeniu sie do domu - obylo sie bez wypadkow. Z psami jest troche gorzej - bo trzeba je odzwyczaic od podnoszenia nogi, ale tez sie da, oduczylam tego Elmo i Makarona - wystarczylo kilka dni konsekwentnego przerywania i mowienia nie.
Tak czy owak - zobowiazuje sie, ze wytlumacze nowemu człowiekowi Astry jak to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na Ciebie, a najbardziej ASTRA!
Tak, ona ma 8 lat, ale dla teriera walijskiego - to nie jest tak duzo!
Sama ostatnio wzielam do domu terrierkę tuz przed jej 6tymi urodzinami i jest wspaniala! Wspaniale sie zaadoptowala, od pierwszego dnia zachowywala sie tak jakby spedzila w naszym domu cale zycie, a przezyla je w psiarni - nie mieszkala w domu. Gladko dopasowala sie do mojego psiego stada, choc jak kazdy terrier chcialaby miec monopol na człowieka. Jest wesola, szczęśliwa - cieszy sie kazda chwila - spacerem, zabawą, czy drzemka na fotelu. Nawet teraz - reszta psow spi, a ona tez spi, ale na moich kolanach, czeka az wreszcie sie poloze. Ale nie myslcie sobie - nie jest nachalna, jak jestem zajeta - zajmuje sie sama soba, pobawi sie sama albo z innymi psami, albo po prostu - polozy sie i spi.
Jak czytam o Astrze - jestem przekonana, ze bedzie takim samym wspanialym kompanem - trzeba tylko jej dac szanse, zeby mogla rozkwitnąc otoczona troska i miloscia.

P.S. Kiwi - napisz wiecej jak Astra sie czuje po zabiegu. I daj jakies nowe zdjecia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...