Jump to content
Dogomania

Snoopi Ma KochajĄcy Dom I Nowe Życie!!! Kocham CiĘ Snoopi! Powodzenia !!!


lovefigaro

Recommended Posts

[CENTER]Będąc wczoraj w poznańskim schronisku skierowałam się w stronę boksów, których nigdy nie odwiedzałam.. Nie wiem, czy ktokolwiek do nich trafia, ponieważ są umieszczone na samym końcu i to tak, że nawet ich nie widać.. Już miałam wracać do biura, bo cel mojej wizyty tam był zupełnie inny, ale postanowiłam porobić kilka zdjęć.. Znalazłam tam coś, co nie pozwoliło mi wczoraj zasnąć.. To był On.. Mały biały słodki psiak, którego widok chwycił mnie mocno za serce.. Kiedyś pewnie był czyjąś maskotką, najukochańszym pupilkiem, słodkim pluszakiem.. Dziś ten 10-letni staruszek siedzi za kratami.. Chory, brudny, zaniedbany, niekochany..:shake:
Puszek ma 10 lat, został znaleziony na ulicy, przywieziony do schroniska na początku marca tego roku.. Ma chore oczka, strasznie zaropiałe, od spływającej ropy utworzył mu się stan zapalny również na nosie.. W fatalnym stanie są również jego zęby, krzywo rosną, a może po prostu zostały wybite..
Puszek na widok człowieka próbuje przecisnąć się przez kraty, płacze, wystawia łapki i prosi, by go stamtąd zabrać..
Nie pozwólmy, aby tam skończyło się jego życie..
[IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/3.JPG[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/1.JPG[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/2.JPG[/IMG][/CENTER]

[CENTER]Puszek jest maleńki, wygląda jak mix pudelka z maltańczykiem.
Puszek rozpoczął dziś leczenie w schronisku, ale wszyscy wiemy, że leczenie daje najlepsze rezultaty w domowych warunkach.
Puszek jest kochany, z pewnością okaże dużo miłości komuś, kto uratuje go przed tym okrutnym losem..[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']Jejuuuu jakie biedactwo..............:-(
a to leczenie rozpoczął w boksie czy szpitaliku schroniskowym?
on jest sam w boksie?
może trzeba zawiadomić "pudlarzy"..........[/quote]

No właśnie tego nie wiem.. Wczoraj dzwoniłam do tej pani weterynarz i prosiłam, aby dobrze się nim zajeli.. Mam nadzieję, ze tak zrobią..:-(

Link to comment
Share on other sites

enia, nie jest sam, z innymi pieskami małymi siedzi. co do leczenie, to nie wiem... pewnie był w szpitalu po przywiezieniu do schroniska.
Koniecznie trzeba zawiadomić pudlarzy!!
Lovefigaro zaraz się zaloguje na jakims forum pudlowym i może ktoś się zlituje patrząc na te fotki:(
biedny piesek:(
jak odchodziłyśmy od boksu z lovefigaro, piesio tak płakał, że serce pękało:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Próbowałaś sprawdzić na mapie dogo Może ktoś z Poznania mógłby go wziąć na tymczas.
Tak mi go żal :placz:[/quote]

W obecnej chwili jest leczony w schronisku, ale obiecalam sobie, że po moim powrocie piesio opuści schron.. Chyba, że wcześniej zabierze go ktos inny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...