Jump to content
Dogomania

Wyżeł szorstkowłosy już kilka miesięcy wegetuje w schronie :( pomóżmy mu :(:(MA DOM


Negri

Recommended Posts

[quote name='diuna_wro']Agata - czy ja mogę ten wierszyk na ulotkę dla p. Heńka wrzucić, oczywiście z podpisem, że Twojego autorstwa, obok zdjęć łyżwa?

Koperek - a kontakt w sprawie adopcji? Twój numer?[/quote]

Wrzucaj, gdzie chcesz. Nawet bez podpisu. Byle pomogło.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agato:loveu: To jest to co każdy wyżeł ma wypisane na herbie:cool3::evil_lol: w[quote name='agata51']A ganiaj sobie po łące
ze swym myśliwym zające.
Wystawiaj kuropatwy -
zawszeć będzie ci łatwiej
na łące niźli w schronie.
Przecież ty tęsknisz do niej -
z dna schronowych mąk
wzdychasz co dnia do łąk.
Wszak wyżła stworzył Bóg,
by po nich ganiać mógł.
Jeśli jakiś myśliwy
uczyni cię szczęśliwym,
to jestem cała za,
by jemu oddać psa.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[B]diuna[/B]- możesz podawać zarówno mój numer (z zaznaczeniem, ze [U]wieczorem[/U]), jak i mail, jak i nr do schronu. Tak jak [B]Goska[/B] to robi- zawsze to lepiej dla psów, jak jeden z numerów nie odpowiada- ja też czasami nie odbieram komórki ;)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny a ja ma pytanie apropo emerta.pl - bo ja tam przez net zglaszam psy, to znaczy , ze pozniej idzie to ogloszenie do druku?
A jesli tak to czy drukują wszystkie psy czy wybierają sobie niektore ogloszenia/
Bo chyba nieswiadomie do jego papierowej kariery się przyczynialam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dziewczyny a ja ma pytanie apropo emerta.pl - bo ja tam przez net zglaszam psy, to znaczy , ze pozniej idzie to ogloszenie do druku?
A jesli tak to czy drukują wszystkie psy czy wybierają sobie niektore ogloszenia/
Bo chyba nieswiadomie do jego papierowej kariery się przyczynialam.[/quote]

Sobie wybierają a idą dokładnie drogą elektroniczną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a to dzięki [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] nawet nie byłam swiadomo, ze oni te ogloszenia drukują. Widac spodobal im się nasz Nochal skoro go wydrukowali [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG]oby to mu pomoglo i juz szybko znalazl domek[/quote]

Oby, oby :)Nochal już 2i raz w Metrze jest :) Oby tym razem mu się udało. Poprzednim razem z tego co pamiętam była bardzo dużo telefonów ale nikt się na niego nie zdecydował :(

Link to comment
Share on other sites

patrzylam 26 czerwca go tam zglosilam, numer w kontaktach jest do Koperka, więc jesli znow będzie duzo telefonow, to Koperek mnie chyba zabije . Lepiej, zeby byl jedne telefon, ale wlasnie OD TEGO DOMKU.
No to czekam na wiesci czy są jakieś efekty.
Dalam tez tam sunie husky, moze tez ją wydrukują

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zobaczyłam [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALKA[/COLOR][/SIZE][/B] w gazecie METRO. Ucieszyłam się bardzo, bo gazeta to jeszcze lepsze "urządzenie" niż internet.

Moja radośc była jeszcze większa, kiedy zadzwonił Pan pytając o [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALKA[/COLOR][/SIZE][/B]. Przyznał się, że jest myśliwym i już miał wyżlicę, która miała guz na sutku i odeszła:-( Nie ma żadnych zwierząt w domu (kur, kotów, koni itd). Jedyna niedogodność to to, że mieszka pod Warszawą. Ale powiedział, że jak się zastanowi to namówi kolegę z autem i przyjadą [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALA[/COLOR][/SIZE][/B] najpierw zobaczyć, a jak się spodoba to zabrać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']no to się cieszę, ze się cieszysz Koperku, bo juz się bałam, ze będziesz mnie bic , za to metro.[/quote]
Matko jedyna- [B]Goska[/B] laczego "[I]bić[/I]"?????????????:crazyeye:

Przecież [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHAL[/COLOR][/SIZE][/B] musi się brzytwy chwytać, bo "utonie" nam chłopak w tym bezmiarze cierpienia!

No i to dzięki Tobie może łyżew trafi tam, gdzie jego miejsce- na wieś do myśliwego, który nie ma innych zwierząt.[U] To byłoby coś![/U]

Link to comment
Share on other sites

no to trzyma kciuki:) oby Nochalowi sié poszczéscilo tak jak Klarusi z moje allegro. Mam tez nadziejé , ze Maksiowi szczéscie przyniesie mojá ogloszenia :) i jak nie Szczecin to ten drugi dom za miesiác wypali. No i czekam na wisci czy ten domek sié zdeklarowal do tej owczarkowatej straszej suni.
Ja wrzcisz Koperku gdzies zdjácia tego malego owczarka chorego, co kiedys o nim wspomnialas to tez ruszy jego aukcja ogloszeniowa, bo moja polityka ogloszeniowa jest prosta - oglaszac, oglaszac i jeszcze raz oglaszac , nawet jak nie ma oddewu to zawsze moze ktos sié jednak znajdzie. No i ponawiac te ogloszenia zeby zawsze byly w czolowce :). Bardzo zaluje, ze tylko tyle mogé zrobic, ale na prawdé spédzam przy tych ogloszeniach wiele godzin, ale ani minuty nie zaluje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...