Jump to content
Dogomania

Tniemy Sopot - przyłączysz się?


fona

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pucka69']i zdjęcia poprosimy ;)[/quote]
obiecuje fotki,obiecuje,tylko beda za tydzien,bo jutro z rańca wyjezdzam.

wpłata na Karolinke ode mnie od Gabryjelli i kaerjot poszła:)

a oto suki dla Was:)
Huczka nr 36/08 (to taka wrzaskliwa sunia,cala ruda,troche taki jamnik na bardzo dlugich lapach,mlode to-to, okolo 2 lata)

Melasa nr 89/08 (pieknosc,mc asta lub boksa,biala z dodatkami pregowanymi,z śmieszna latka na oku,charakter cielaka,rozkoszna i malo kumata ;)

Fibi 212/07 (ona ma swoj watek-zaraz poszukam,zwrocili ja po 7miu miesiacach z powodu alergii,durni i niedobrzy ludzie,Fibi wyglada jak maly owczarek dlugowlosy)

moja propozycja jest taka: Betbet wplaca 250 na suczke Huczke oraz 150 na Fibi.100 zl na Fibi dozbieram,chyba,ze jakas ciotka moze z bazarkow dolozyc,byloby wspaniale.

ktos chce na melase?Sliczna jest.

z niewysterylizowanych suk jest jeszcze: Nuka 72/08 (ma watek),Greta 140/02 (oj,nie lubie tej suki,wstretny ma charakter),Czarna 87/06(tez mi podpadła) oraz Trejsi 04/08(nieduza,8mioletnia,wyrzucona z domu,bo kogos ugryzła).Ale mysle,po konsultacji z Millarca,ze najwazniejsze sa na razie te 3 na gorze.

Link to comment
Share on other sites

poszło 250 na Huczke i 150 na fibi. niech im sie ciecie szczęści. za jakis czas prawdopodobnie bede miała niesamowite fanty, antyki zostana przeznaczone na licytacje, ale niestety nie wiem cyz dam rade sie ejszcze tym zajac no i nie wiem jaka zapadnie decyzja co z kasiorkąą zrobić.

mam jeszcze troche drobnych fancików w domu, które nie zeszły. niestety muszą poleżeć, ja już nie dam rady ich wystawić w najbliższym czasie

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, świeżutkie wieści od Brazowej:
Melasa w domu, jeżeli ktoś wpłacił na sterylkę suczki proszę się nie martwić, pieniążki nie zginą. Zostaną przerzucone na inną suczkę:lol:

Pucko w filmiku to chyba królik Pożarczyk, on ma dom. Ten na fotce schronowej to inny królik.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, dostałem informację o strasznych bidach ze schroniska w Sopocie. Szukam i szukam na dogo, ale nic o tym nie widzę. Wiecie czy te psy mają wątki i gdzie są ogłaszane? Jakby co pomożecie w ogłaszaniu? One pilnie potrzebują pomocy :(
[URL]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6614952[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...