Jump to content
Dogomania

Tniemy Sopot - przyłączysz się?


fona

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaerjot']A ile potrzeba?[/quote]
no,jeszcze troche,sterylka 250 zeta.A suka juz umowiona :cool3:,wiec sie musze streszczac ,wiec oto bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10560527#post10560527[/URL]
jakby ciotki mogly podrzucic ,bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

tak,Lukrecja to Milka.Ludzie wiedza,ze jest w schronisku,mial ja właściciel odebrac-nie odebral,maja swojego psa gdzieś.Ciekawe,ile bedzie gniła,zanim ktos sie nad nia zlituje.Chorowala ze stresu-o tym tez wiedzial jej kochajacy pan.
Biała ,wielka suka (Rajza to połowa niej),z nielicznymi plamkami brazowymi),to na pewno ta sama...facet wyjechal,zostawil pod opieka,a rodzina pewnie chciala ja wykopac.Z tym,ze facet dzwonil,ze przyjezdza i ja zabierze do domu-jak sie okazalo-klamał.Zostawil telefon swojej siostry.Baba poczatkowo udawala,ze o zadnym psie nie wie-żałosne.
Pies zostaje w schronisku-udalo im sie,w końcu sie Milki pozbyli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Miałam kontakt z jakąś osobą z Trójmiasta od astki Milki, w sumie to z dwoma, ale jedno to była babka, a tu mówisz, że to facet. I zastanawiam się czy to ta suka. Gdzieś miałam jej fotkę, ale teraz nie mogę znaleźć.[/QUOTE]

Na wątku nowości sopockich była

Link to comment
Share on other sites

suuuper,Fona! To moze niechby 65 zl poszło od Ciebie i juz bysmy mieli Lukrecje odfajkowana? :cool3:
Widzialam sucz wczoraj i wszystko jest dobrze.Flegmatyczna,stabilna dziewczyna,nawet nie rozwala kołnierza,a ze wyglada jak zwyrol,no coz...nie kazdy moze byc piekny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...