Jump to content
Dogomania

Boksiowata Maja juz w nowym SUPER domku! dziekujemy wszystkim za pomoc!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maja']
Maja [B][U]nie lubi [/U][/B]wychodzić na balkon - ewidentnie ją to stresuje- może ktoś jas wcześniej zamykał:shake: ma też bardzo nerwowy sen - nogami przebiera i wydaje z siebie dziwne odgłosy- pewnie też wynik stresu:-([/quote]

Jej nerwowy sen to wynik poniewierek po osiedlach. Spanie w stresie na twardym i zimnym wraca w snach. Niedługo będzie miała stabilne życie i przejdzie jej nocna nerwówka:pPrzed wejściem do klatki pierwszym razem mi uciekła, ganiałam za nią przez pół miasta, nie miała łatwego zycie ze swoją ufnoscią to ludzi, nie ma to jak "mili" blokersi:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terhenetar']:nerwy:oj niedobrze niedobrze, co tu teraz robić, nigdy nie miałam suki, jakby tu Maju dopomóc,:hmmmm: może podeślę pampersiki:roll:[/quote]

pampersiki to dobry pomysł :p
Selket wsztrzymajmy broń :razz:,tu są cywile,a i majuni by się to nie spodobało ;)

Link to comment
Share on other sites

Maja ma specjalne majtki, które kupiła Marysia w klinice
została tez posmarowana preparatem przeciw pchłom i kleszczom, który zabezpiecza ją przez miesiąc od dnia dzisiejszego
Dzisiaj powrót do domu nie wyglądał juz tak różowo:cool3:
Góra porwanych gazet i wszelkiego innego śmiecia zniesionego z całego domu a pod tym wszystkim zakopana kość- po prostu psinka doszła do siebie i zaczęła szaleć. mam wrażenie, ze trochę przytyła:lol: fotki z dzisiaj tradycyjnie wyłałam Marii

Link to comment
Share on other sites

Majeczko ale rozpieszczacie Maje, zauwazylam ,ze juz ja kochacie! tak sobie pomyslalam,ze maz moze nie chce z nia sie rozstac bo ma tak samo na imie jak TY:loveu:
a teraz kundel bokserowaty w majtosach, Lidka mnie zabije za tego kundla:mad::evil_lol:
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1861/maja3001en1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1862/maja3002qa9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9627/maja3003rc4.jpg[/IMG]

oj chyba bedzie wojna o Maje:shake:

Link to comment
Share on other sites

Maja nie przypominaj nawet:mad::(

Na transport Maja otrzymala 100 zl..od [B]lwica2006 i Rollins z Forum Boksery[/B] .[B]Nikita i nelson [/B] [B]Forum Boksery[/B] przelew na klinike na Maje! [COLOR="Red"] Dziekujemy Darczyncom![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']o co chodzi z tym bokserko????[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
BOKSERKO to taki kundel bokserowaty- czyli nie do konca bokser-
czyli Maja:eviltong:

Marysia kiedyś takiego jednego spotkała i utkwił Jej mocno w pamięci:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...