Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']etam, kazdy tak powie o swoim zoo :eviltong: ja swoje warszawskie bardzo lubie. U nas sa przynajmniej likaony :loveu: ale u nas nie ma tych antylop :placz:[/quote]

ja tak nie powiem bo u mnie nie ma zoo:evil_lol:, najbliższe to Chorzów ale tam jest strasznie. Zoo w Poznaniu mi się też nie podoba :roll: najbardziej to lubię Wiedeńskie zoo :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ja tak nie powiem bo u mnie nie ma zoo:evil_lol:, najbliższe to Chorzów ale tam jest strasznie. Zoo w Poznaniu mi się też nie podoba :roll: najbardziej to lubię Wiedeńskie zoo :loveu::loveu:[/QUOTE]

no tez prawda, ze polskie zoo czesto odbiegaja od normy. Ale warszawskie juz buduje nowe wybiegi. Beda tez niebawem Goryle :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']no tez prawda, ze polskie zoo czesto odbiegaja od normy. Ale warszawskie juz buduje nowe wybiegi. Beda tez niebawem Goryle :loveu:[/quote]

ooo goryle są cudowne :loveu:
W Warszawskim nie byłam jeszcze. I tak Polskie wybiegi są tragiczne, zero upodobniania do naturalnych warunków, wybiegi są strasznie małe :shake:

dobra już nie rozgaduje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

OOO moi ulubiency! :loveu:

[quote name='smallpati']ooo goryle są cudowne :loveu:
W Warszawskim nie byłam jeszcze. I tak Polskie wybiegi są tragiczne, zero upodobniania do naturalnych warunków, wybiegi są strasznie małe :shake:

dobra już nie rozgaduje :evil_lol:[/quote]
Widac, ze nie bylas w Gdansku ;p

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do Gdanska, jednego z ladniejszych ogrodow zoologicznych w Europie ;p To trzeba zobaczyc, bo ja nie umiem opisywac wielkosci ;p Owszem, drapiezniki za kratami jeszcze, ale pracuja nad tym, malpy maja ogromne malpiarnie, zebry/zyrafy/gepard/duzo innych zwierzat ma ogromne wybiegi.

Zeby nie bylo offtopiku ;) Wyspa Malp, na ktorej mieszkaja 2 malpy ino ;p

[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9687/p7063499mini8iz3.jpg[/IMG]

Lamy:

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2064/p7063816mvw0.jpg[/IMG]

Wilki:

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5594/p7063829mvj4.jpg[/IMG]

Jezeli bedzie jutro pogoda, to planuje odwiedzic wlasnie nasze zoo, to co nieco powrzucam ;p

Ehh, dlugo moge o naszym zoo opowiadac... Uwielbiam je :loveu:

// tak jak fiszaja ;) nie uzywam innego szerokiego kata ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka']roślina jak roślina.. człowiek studiujący biologie nie musi być chodzącym atlasem do oznaczania gatunków.. :roll:


[B][COLOR="Red"]no comments.
a podobno Saint wie wszystko:evil_lol:[/COLOR][/B]

ekhm.. pytałam o ogół zdjęcia a nie samą wiewórke..;)[/QUOTE]

zdjęcie jak zdjęcie...


Helga, ostatnie ładnie wyszło:)

Link to comment
Share on other sites

Drogi Kojocie!
Widząc Twoją niechęć do mojej osoby w każdym poście kierowanym do mnie, i tym razem, widząc Twoją ironię, aż prosi się, żebym wreszcie Ci powiedział parę słów, ale sobie daruję i przejdę do rzeczy..

Po pierwsze - gdybyś choć trochę orientował się 'w temacie' - wiedziałbyś, że nie oznacza się roślin ze zdjęcia..
Po drugie - nie oznacza się roślin po zdjęciu/ widoku samych płatków, pręcików i słupkowia..
Po trzecie - nawet nie raczyłeś napisać gdzie tą roślinę znalazłeś..
Po czwarte - nigdy nie twierdziłem, ani nie twierdzę, że wiem wszystko - to Ty, widać skrajnie nadinterpretujesz moje wypowiedzi..

Coś jeszcze nie pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...