Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Bursztynka13'][B]Dzisiaj kupuję aparat[/B]:) Mogli byście mi polecić jakąś małą lustrzankę (przestępna cena! Do tysiąca:lol:) [B]z szybką migawką[/B]? Myślałam o sony alpha A35X ... A wy co o tym myślicie[/QUOTE]

może warto się zastanowić, a nie podejmować decyzję tego samego dnia? testy poczytać? cokolwiek?
do 1000zł nie kupisz lustrzanki z obiektywem..
szybka migawka? co masz na myśli?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednak zdecydowałam się na sony alpha 700k... Kosztuje 3 i pół tysiąca... Ale co z tego (ważne że ja nie płacę:evil_lol: tylko mój tata). Czytałam już o nim, a zamawiam przez internet to mam jezcze trochę czasu aby jeszcze parę inforamacji o nim przeczytać... A z szybką migawką, to chodziło mi o to żeby robił nierozmazane zdjęcia w ruchu... Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']Jednak zdecydowałam się na sony alpha 700k... Kosztuje 3 i pół tysiąca... Ale co z tego (ważne że ja nie płacę:evil_lol: tylko mój tata).

[B][COLOR="Red"]to moze od razu Canona 1D? podobno lepszy........... :diabloti:[/COLOR][/B]


A z szybką migawką, to chodziło mi o to żeby robił nierozmazane zdjęcia w ruchu... Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa...[/QUOTE]

powodzenia:diabloti: a co zamontujesz w ta wielka czarna dziure z przodu puszki? Soczewke?

eria, fajna kolorystyka, a ramki niezbyt pasuja;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']Jednak zdecydowałam się na sony alpha 700k... Kosztuje 3 i pół tysiąca... Ale co z tego (ważne że ja nie płacę:evil_lol: tylko mój tata). Czytałam już o nim, a zamawiam przez internet to mam jezcze trochę czasu aby jeszcze parę inforamacji o nim przeczytać... A z szybką migawką, to chodziło mi o to żeby robił nierozmazane zdjęcia w ruchu... Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa...[/quote]
Brak mi słów...:roll::comp26:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']mało części do sony (chodzi mi jak by sie zepsł)[/quote]
Tzn? Serwis kiepski?

[quote name='Bursztynka13']A z szybką migawką, to chodziło mi o to żeby robił nierozmazane zdjęcia w ruchu... Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa...[/quote]
To sie nazywa jasny szybki obiektyw + szybki AF w aparacie + wiedza + umiejetonosci... :]

Wlasnie, co do niego podepniesz? ;> Otworek? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']Jednak zdecydowałam się na sony alpha 700k... Kosztuje 3 i pół tysiąca... Ale co z tego (ważne że ja nie płacę:evil_lol: tylko mój tata). Czytałam już o nim, a zamawiam przez internet to mam jezcze trochę czasu aby jeszcze parę inforamacji o nim przeczytać... A z szybką migawką, to chodziło mi o to żeby robił nierozmazane zdjęcia w ruchu... Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa...[/quote]

[I]O, nareszcie ktoś będzie miał lustro Sony, prócz mnie :cool3: A właśnie, jaki obiektyw będziesz miała do niego? ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...