Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja muszę się pochwalić iż dorobiłam się lepszego aparatu i już nie muszę marudzić na ten stary złom:evil_lol: I od wczoraj stałam się posiadaczką Canona Eos 400D , mam nadzieje,że za pół roku będzie mnie stac na lepszy obiektyw niż jest teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']A ja muszę się pochwalić iż dorobiłam się lepszego aparatu i już nie muszę marudzić na ten stary złom:evil_lol: I od wczoraj stałam się posiadaczką Canona Eos 400D , mam nadzieje,że za pół roku będzie mnie stac na lepszy obiektyw niż jest teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
witaj w gronie canoniarzy ;)

i pokazuj pierwsze fotki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']A ja muszę się pochwalić iż dorobiłam się lepszego aparatu i już nie muszę marudzić na ten stary złom:evil_lol: I od wczoraj stałam się posiadaczką Canona Eos 400D , mam nadzieje,że za pół roku będzie mnie stac na lepszy obiektyw niż jest teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B][I]haha ja tez mam taką nadzieję :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]EOS-y 400D górą :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]a jak obsługa? :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Póki co pierwsze fotki nie ciekawe nie wiem jak zrobić by zdjęcia nie traciły przy zmniejszaniu jakości, czy ma np. na to wpływ to iż jest nastawione na najlepszą i największą jakość??


[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0271.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0328.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poljuanh10.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Canona już wcześniej miałąm ale zwykłego sx100is czy jakoś tak i powiem Wam,że jak dla mnie aparat do kitu w ciągu pół roku dwie naprawy obiektywu bo jest tak wrażliwy więc trudno mi się było zdecydować również na lustro Canona ale odważyłam się no i zobaczymy czy dobrze czy też źle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Canona już wcześniej miałąm ale zwykłego sx100is czy jakoś tak i powiem Wam,że jak dla mnie aparat do kitu w ciągu pół roku dwie naprawy obiektywu bo jest tak wrażliwy więc trudno mi się było zdecydować również na lustro Canona ale odważyłam się no i zobaczymy czy dobrze czy też źle.[/quote]

ja miałem wcześniej Canona A540 i do tej pory go mam, spisuje się nadal bez zarzutu :)

Teraz 400D i też jak na razie spisuje się na medal :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']KaRa ale Ci zazdroszczę Canon Eos 400D to moje marzenie:roll: a fotki fajne! Zobaczysz za jakiś czas będziesz robić takie super, że sama nie uwierzysz:evil_lol:[/quote]
[B][I]heh mi to coraz gorsze wychodzą :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']Ciesz się, że przez komputer nie można nikogo kopnąć w pewną część ciała:eviltong: ja bym chciała robić coraz "gorsze" zdjęcia takie jak Ty:evil_lol:[/quote]
[B][I]ja jestem kobieta jakby co, więc kopanie w jajka odpada :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]mi tylko pierwsza sesją jaką zrobiłam Brutusowi się podoba...reszta jest do bani :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ja jestem kobieta jakby co, więc kopanie w jajka odpada :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]mi tylko pierwsza sesją jaką zrobiłam Brutusowi się podoba...reszta jest do bani :shake:[/I][/B][/quote]

Wiem, że jesteś kobietą (nie o tą część ciała chodziło:eviltong:). Ja mam kilka według mnie fajny zdjęcia ale to jest garstka, reszta jest do d***:placz: ale i tak robie tysiące w nadziei, że coś mi się uda:roll: Najważniejsza jest wiara (to teraz palnęłam:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']to może zamiast biadolić dojdziesz dlaczego tak się stało? :razz:[/quote]
[B][I]nie wiem czy coś przestawiła i nie umiem tego odstawić czy jak...:roll:[/I][/B]
[B][I]wiecie, że jak coś przez dłuższy czas nie wychodzi to potem już się nie chce tego robić?jeszcze trochę i tak będę miała...[/I][/B]

[B][I]może na zlocie ktoś kto się zna mi pokaże...bo teraz sprawdzam każde ustawienia w różnych oświetleniach i ciągle mi czegoś brakuje....[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]nie wiem czy coś przestawiła i nie umiem tego odstawić czy jak...:roll:[/I][/B]
[B][I]wiecie, że jak coś przez dłuższy czas nie wychodzi to potem już się nie chce tego robić?jeszcze trochę i tak będę miała...[/I][/B]

[B][I]może na zlocie ktoś kto się zna mi pokaże...bo teraz sprawdzam każde ustawienia w różnych oświetleniach i ciągle mi czegoś brakuje....[/I][/B][/QUOTE]

a konkretnie? może pokaż fotki, będzie łatwiej coś wymyślić wspólnie co tam namieszałaś ;)
może wtedy (1 sesja) miałaś fajne warunki oświetleniowe? fajne, miękkie, zastane światełko? a teraz o takie cieżko, bo non stop grzeje słońce :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...