Jump to content
Dogomania

LUNA-szczeniak ktory tułał sie z domu do domu- MA SWOICH KOCHAJACYCH WLAŚCICIELI!!


emdziolek

Recommended Posts

Teraz na wątku tej drugiej sunieczki pojawiła się inna propozycja transportu - od Selket - CYTUJĘ "To może i ja dorzucę swoją propozycję i mam nadzieję, że mnie nikt nie zje, jak na innym wątku :-( W piątek będę jechać do Warszawy po koteckę i z nią do Krakowa, a potem do Zabrza i znów do Warszawy z pieskiem. Jeśli by się udało to z chęcię wezmę Lunkę zwłaszcza, że znamy się wirtualnie z nią ;-) Aha, do Krakowa wjeżdżam od strony Kielc. Niestety w tej chwili nie mogę podać kosztów przejazdu ponieważ nie wiem ile będzie razem zwierzątek, im więcej tym taniej. Obecnie trasa wyniosłaby około 1000 - 1100 km, a koszt spalania to 35 zł/100 km. Jeśli się zgodzicie to byłoby 3 zwierzaczki. Może jeszcze ktoś by chciał skorzystać z transportu"

Ale to nas nie urządza chyba, bo ta propozycja jest na piątek.
A na moja propozycję nadal nie ma odpowiedzi osoby, która pisała na wątku transportowym, że szuka transportu z W-wy do Krakowa:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Ok dostałam, a jak masz na imie?? zadzwonie jutro jak bede wiedziała czy bede mieć transport na te kabaty, wiem ze moge tam chyba SKMką dojechać tak? Ale na jedno wyjdzie Kabaty nei są malutkie nie wiem czy bym znalazła to miejsce bo ja w warszawie byłam raptem 4-5 razy:eviltong: Ktos musiałby mi pomóc. Mysle ze znajdzie sie jakaś warszawska dogomanka coby oby mi pomogła:razz:[/B][/COLOR][/quote]


Wygląda na to, że musimy znaleźć koniecznie jakąś warszawską dogomaniaczkę która by załatwiła przechowanie przez pół dnia Luny i dowiezienie jej na wylotówkę!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Teraz na wątku tej drugiej sunieczki pojawiła się inna propozycja transportu - od Selket - CYTUJĘ "To może i ja dorzucę swoją propozycję i mam nadzieję, że mnie nikt nie zje, jak na innym wątku :-( W piątek będę jechać do Warszawy po koteckę i z nią do Krakowa, a potem do Zabrza i znów do Warszawy z pieskiem. Jeśli by się udało to z chęcię wezmę Lunkę zwłaszcza, że znamy się wirtualnie z nią ;-) Aha, do Krakowa wjeżdżam od strony Kielc. Niestety w tej chwili nie mogę podać kosztów przejazdu ponieważ nie wiem ile będzie razem zwierzątek, im więcej tym taniej. Obecnie trasa wyniosłaby około 1000 - 1100 km, a koszt spalania to 35 zł/100 km. Jeśli się zgodzicie to byłoby 3 zwierzaczki. Może jeszcze ktoś by chciał skorzystać z transportu"

Ale to nas nie urządza chyba, bo ta propozycja jest na piątek.
A na moja propozycję nadal nie ma odpowiedzi osoby, która pisała na wątku transportowym, że szuka transportu z W-wy do Krakowa:shake:[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Hmmm piątek.... a jakby udało sie kogoś z wawy namówić zeby przechował Lune przez dwa dni? Mysle ze ktos by sie znalazł, przeciez to tylko czwartek i w piatek Selket by ją zabrała;) MOim zdaniem całkiem nie głupi pomysł bo jak tamci sie nei odzywaja to moze wyjsc na to ze wogóle nie bedzie transportu.
A nikt z sątku mordeczki nei ma nr do tych ciotek co o tym tranporcie pisały?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']jezeli przyjechalabys pociagiem na dworzec centralny to z DC do mnie jedzie 504 i 505, wysiadasz na przystanku osiedle wyzyny i jestes pod moim blokiem[/quote]
A twoja kuzynka mieszka z Tobą/na twoim osiedlu?
Wyslij mi tez swój dokładny adres bo juz nie wiem gdzie on jest, kiedys cos do ciebie wysyłałam ale juz nie wiem gdzie mam ten adres. Wiec jak mozesz to wyslij na PW.
a te 504 i 505 to autobusy tak?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']mieszka niedaleko ale psa odbierze, a wieczorem zajmie sie nim juz TZ
chyba, ze bedziesz ok 19 to on juz bedzie w domu[/quote]
Nie, bede koło południa w Wawie wiec mysle ze do 15 powinnam sie do Was doklepać z Luną.
Czyli jakby co w środe do 15 powinnam być u Was. Jeszcze zobacze jak wszystko sie uda połączyć, jutro juz bedzie wszystko wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']A twoja kuzynka mieszka z Tobą/na twoim osiedlu?
Wyslij mi tez swój dokładny adres bo juz nie wiem gdzie on jest, kiedys cos do ciebie wysyłałam ale juz nie wiem gdzie mam ten adres. Wiec jak mozesz to wyslij na PW.
a te 504 i 505 to autobusy tak?:eviltong:[/quote]

mieszka niedaleko ale psa odbierze, a wieczorem zajmie sie nim juz TZ
chyba, ze bedziesz ok 19 to on juz bedzie w domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Hmmm piątek.... a jakby udało sie kogoś z wawy namówić zeby przechował Lune przez dwa dni? Mysle ze ktos by sie znalazł, przeciez to tylko czwartek i w piatek Selket by ją zabrała;) MOim zdaniem całkiem nie głupi pomysł bo jak tamci sie nei odzywaja to moze wyjsc na to ze wogóle nie bedzie transportu.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkorange]A nikt z sątku mordeczki nei ma nr do tych ciotek co o tym tranporcie pisały?[/COLOR][/B][/quote]


Transport na czwartek jest na 100% bo to ja załatwiałam, a nie dziewczyny od Mordeczki. Tylko tak jak pisałam - jest dopiero wieczorem po godz 18 i pod warunkiem, że Luna będie dostarczona na wylotówkę w stronę Krakowa.
Ja tylko na siłę usiłowałam połączyc to z transportem Mordeczk, bo miałam nadzieje, że cioteczki od Mordeczki odbiora Lunę do godz 12 od GameBoy i jakoś ją przetrzymają do wieczora i razem z Mordeczką dostarczą ją na wylotówkę.
Ale jest przeciez też taka możliwość, że jakas dobra Cioteczka z Warszawy przetrzyma Lunę do wieczora i ją dowiezie na wylotówkę. Tylko ja nie znam żadnej Warszawianki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']a komu na tej wylotowce trzeba ja dostarczyc? jechac na wylotowke na krakow - kato o godzinie 19 to masakra, moj Tz bedzie o tej godz dopiero w domu ...[/quote]


Niestety to jest osoba, która będzie skądś wracać, dlatego nie będzie się pchac w miasto. Ta godz. 19 to jest tak w przybliżeniu podana, bo tak jak pisałam już wcześniej - to może byc już godz. 18 a może też byc jakaś późniejsza godz.
Dlatego mialam nadzieję, że znajdzie się jakas Warszawianka, która mogłaby na spokojnie odebrać Lunke od Ciebie do godz 12 a potem czekac na hasło na kiedy ma dostarczyc małą na tą nieszczęsną wylotówkę - Kielce \kraków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Niestety to jest osoba, która będzie skądś wracać, dlatego nie będzie się pchac w miasto. Ta godz. 19 to jest tak w przybliżeniu podana, bo tak jak pisałam już wcześniej - to może byc już godz. 18 a może też byc jakaś późniejsza godz.
Dlatego mialam nadzieję, że znajdzie się jakas Warszawianka, która mogłaby na spokojnie odebrać Lunke od Ciebie do godz 12 a potem czekac na hasło na kiedy ma dostarczyc małą na tą nieszczęsną wylotówkę - Kielce \kraków[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Dobra, najwazniejsze ze transport jest - teraz trzeba kołować zeby ja ktos przetrzymał - napisze do Selengi[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii zaczyna mi się klarować sprawa Lunki. Dodzwoniłam sie do Warszawianki, ktgóra będzie szukać kogos, kto odbierze Lunę przed godz. 12 od GameBoy i potem ja dostarczy na wyznaczone miejsce na wylotówce. Nie mam jeszcze konkretów, ale wierzę w [B]Pucke[/B]
Teraz jeszcze sprawa Mordeczki została, bo ona ma być dopiero w czwartek zabierana ze schroniska a [B]betinka[/B] pracuje do godz. 16.
Ale ja już na to z Krakowa niewiele moge poradzić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Betinka nadała mi tę sprawę, więc piszę. Mogę przechować sunię w podanych godzinach, ale z dowozem na wylotówkę (gdzie dokładnie?) byłby spory kłopot, koliduje mi godzina egzaminu. Ale - mieszkam bardzo blisko alej Jerozolimskich, w Centrum. Czy ten transport będzie nimi jechał? Wtedy nie byłoby problemu z przekazaniem małej ok. 18. Jeśli nie, to albo wcześniej (najpóźniej 17.30), albo spytajcie Kalcię, ona ma samochód, może da radę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Jestem dobrej myśli. Transport jest na czwartek potwierdzony na 100%. Najprawdopodobniej przekazanie naszych dziewczynek odbędzie się gdzies na stacji benzynowej przy ul Puławskiej. Godzina jest nadal niewiadoma - to będzie wiadomo dopiero jutro - w kazdym razie napewno między godz. 18 a 20.
Lunka - pakuj manatki, czekamy tu na Ciebie :loveu:
[B]Emdziolek[/B] - trzymam kciuki za jutrzejszą Twoją wyprawę do Warszawy:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]Gameboy - SUUPER!:multi: W takim razie ja prosto z dworca centralnego pojade do Ciebie z Luną, wsiade w 504 i mam jechać na osiedle wyżyn i na tym przystanku wysiąść tak?
Jeszcze musze t jakoś zgrać z moim noclegiem, jeszcze nie wiem gdzie ja spać bede:shake:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Bez nerwów napisałam to przeciez zanim dostałam Twoje PW, juz wszystko wiem:roll:[/quote]

nerwów to tu nie ma, śmieszy mnie to bardziej, dojazd do mnie jest prosty jak drut Magda wyjdzie do Ciebie, sa ludzie na ulicy, peronie,nie gryza mozna zapytac jak dojechac i w co wsiasc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']dzwonilam do tego pana, ktorego nr podala mi Amiga ale Pan powiedzial, ze oddzwoni jutro
wiec bede czekala na jakis sygnal[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Miejmy nadzieje ze dotrzyma słowa, zebym jej na marne nie wiozła do tej Warszawy:roll:


Do zobaczenia jutro o 7:30 wyjeżdżam z Suwałk, w Wawie bede koło 12-13 wiec do 14 bede u Ciebie Gameboy:)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...