Jump to content
Dogomania

Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ask@']Obcięłam ponieważ miała już trochę psów i wszystkie miał straszne problemy z uszami jednego przez to musiałam uśpić. Nie sadze bym ją okaleczyła.
Jest wiele zakazów.[/quote]

jakie problemy z uszami? to, ze obetniesz ucho wcale ich nie wyeliminuje - wlasnie dlatego moja Hexa nadal ma dlugie uszy

to źle sądzisz, popraw sobie kształt ucha, może zmienisz zdane

i co z tego? czy to oznacza, ze nalezy je łamać? chcialas obciac - zrobilas to, ale nie dorabiaj do tego ideologii bo takim czyms mozna sie tylko pograzyc

Link to comment
Share on other sites

Nie tworze żadnych ideologi.
Nie uważam bym ją okaleczyła.
Chciałam Wam pokazać moją ukochana Uzi i podzielić się mym szczęściem. Ale jak zwykle nic Wam nie pasuje!!! Uwierz mi przez 10 dni i nocy nie spałam by zadbać o to żeby mała nie zrobiła sobie żadnej krzywdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ask@']Nie tworze żadnych ideologi.
Nie uważam bym ją okaleczyła.
Chciałam Wam pokazać moją ukochana Uzi i podzielić się mym szczęściem. Ale jak zwykle nic Wam nie pasuje!!! Uwierz mi przez 10 dni i nocy nie spałam by zadbać o to żeby mała nie zrobiła sobie żadnej krzywdy.[/quote]

jak to jak zwykle nic nam nie pasuje? wiesz co nawet na tym watku wsrod CCmaniakow spotkalam sie z hipokryzja odnosnie kopiowania ale mam chyba prawo wyrazic swoje zdanie?

jest zakaz kopiowania psow- z jakiegos powodu go wprowadzono....

Link to comment
Share on other sites

Jasne każdy ma swoje zdanie i jego się trzyma.
Wiem, że jest zakaz jakoś to mnie nie powstrzymało jak wielu innych właścicieli psów.
Zrozum to, że nie chciałam przechodzić znów tego samego miałam tak z bokserką i dogiem niemieckim.
Wiesz pisze tu po to by pokazać Wam jakiego cudownego mam pieska, że jest szczęśliwa, po rady gdy mam jakieś problemy, by czytać o waszych psach jak się mają i pooglądać zdjęcia jak rosną.
Każdy powinien mieć swoje zdanie ale nie atakować drugiej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki!!! :handy:

Kocham niunie prze strasznie i na prawdę opiekę miała cało dobową. Nie spałam 10 nocy, do pracy nie chodziłam tylko cały czas przy małej siedziałam by nic sobie nie zrobiła (tak samo jak z dzieckiem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']

Bardziej cierpia te psy w schronach przerabiane na smalec, katowane, glodzone...[/quote]

Fur co to za porównianie? co ma piernik do wiatraka?

ciekawe, ze do mnie na gg pisalas, zebym tego nie robila, bo to niepotrzebne cierpienie dla psa :shake: jak chcialam swoja kopiowac

Link to comment
Share on other sites

Aśk@ - mała jest cudowna:multi:!!- ja stara bywalczyni i właścicielka też kopiowanego błękitka w pelni Cię rozumiem - sama też cierpiałam jak widziałam męki z powodu choroby uszu mojego porzedniego teriera, któremu uszu nie można było nijak skopiowac, a choroba postępowała i pies cierpiał potwornie..:-(
Kopiowany,czy nie - nie ma to dla mnie znaczenia, ale napewno taka postawa dla mnie nie jest hipokryzją... - ważne,że pies ma odpowiedzialny i kochający dom!!!- niech dobre anioły mają ją pod swoją opieką na zawsze!!!

Link to comment
Share on other sites

wiesz co dla mnie jest hipokryzja? nie sam fakt ciecia uszu...wcale nie...ale jak chcialam obciac uszy swojej Hexie kilka osob tutaj podnioslo krzyk, ze to takie niemoralne.... a teraz prosze
zreszta nie ma czego komentowac :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale chyba nie ja tak pisałam... - wierz mi - powtórze - z bezsilnością patrzyłam na cierpienie psa, któremu nie mogłam pomóc, a zabiegi,które wtedy miał, aby zlikwidować stan zapalny - to wg mnie były 10x gorsze niż jedno cięcie w narkozie!
Faktem jest, że zakaz funkcjonuje, bo wg mojej oceny jest taka ogólna tendencja światowa.Przyznaję też ,że nie kopiowane potrafią być piękne,ale przyznasz,że te o wyglądzie ,,pierwotnym,,- wyglądają jak zupełnie inna rasa:cool3:
Sam temat jest wrazliwy i delikatny - to,że znalazło się kilka osób,które Cię od kopiowania odwodziły - to chyba naturalne,że chciały Ci zwrócić Twoją uwagę na całe spektrum tematu - zapewne:razz:!Ja stoję na stanowisku aby nikogo w tej kwestii nie oceniac- to prywatna sprawa właścicieli!!!- ważne to co wyżej napisałam - aby każdy pies trafiający do ludzi miał spokojny kochający dom, był zdrowy i zadbany!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']Fur co to za porównianie? co ma piernik do wiatraka?

ciekawe, ze do mnie na gg pisalas, zebym tego nie robila, bo to niepotrzebne cierpienie dla psa :shake: jak chcialam swoja kopiowac[/quote]

Nie pisalam ze niepotrzebne cierpienie tylko ze obciecie uszu nie gwarantuje tego ze mala nie bedzie miala wiecej zapalen itp.

Ja sama przy nastepnym cc bede miala wielki problem bo bardziej mi sie podobaja kopiowane...ale jest zakaz...i co?? lamac zakaz czy ciac pomimo niego...

I tu na forum sa ludzie ktorzy znaja moje podejscie do tej sprawy... wypowiadalam seie na watku o kopiowaniu ze nie jestem przeciwna!!
Ze wiekszym problemem sa zwyrodnialcy katujacy psy niz to ze ktos sobie skopiowal swojego pupila...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']Fur co to za porównianie? co ma piernik do wiatraka?
[/quote]

Chodzi mi o to ze co niektorzy (nie mam tu Ciebie na mysli;)) w fanatyczny wrecz sposob krzycza i linczuja jesli chodzi o kopiowanie psow ktore maja pelna miske, kochajacy dom patrzac obojetnie na cierpienie katowanych, glodzonych bezdomnych psow.

Nie dziwie sie ze temat kopiowania budzi wiele kontrowersji ale dyskutowac i przekonywac o swoich racjach mozemy na spokojnie, bez podnoszenia glosu itp;)

Link to comment
Share on other sites

Furciaczku - jak zwierzakowo się miewa?Czy kłopoty zdrowotne już macie za soba?Mój Szon dostał kurację Cartrofenem Vet i poraz pierwszy jest olbrzymia zauważalna poprawa w jego zdrowiu:lol:Nie kuleje i nie narzeka na ból, a nawet troszkę na spacerach pobiegnie za kijkiem-no ale jasne,że bez przesady..
Pozdrawiam - Ela,Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kela']Furciaczku - jak zwierzakowo się miewa?Czy kłopoty zdrowotne już macie za soba?Mój Szon dostał kurację Cartrofenem Vet i poraz pierwszy jest olbrzymia zauważalna poprawa w jego zdrowiu:lol:Nie kuleje i nie narzeka na ból, a nawet troszkę na spacerach pobiegnie za kijkiem-no ale jasne,że bez przesady..
Pozdrawiam - Ela,Szon i Amanda[/quote]

Cudownie ze wkoncu widac poprawe u Szona:multi::loveu: Mam nadzieje ze z czasem bedzie coraz lepiej:multi::loveu:
Kelu popros syna zeby Ci pomogl z tymi zdieciami bo osiwieje a sie nie doczekam:lol:;)

U nas tez jest dobrze:loveu:
Po operacji zostaly nam tylko blizny i ogromne zrosty w brzuszku...nie wiem czy to do konca normalne...pod skora ma duze twarde guzy... sucz czuje sie dobrze...az za dobrze:lol:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/5fb4804091614f62.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/132/e0a877d0f5cce552.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/123/e01bf5feb4764890.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/4243d78833fbd869.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Furcia wyglada juz świetnie.
A zrosty mozna rozmasować ale i tak pewnie część z nich zostanie,ale dopuki sa jeszcze świerze to można je delikatnie masować i rozcierać.
Nie wiem czy u psów jest taki lek ale u ludzi sa stosowane czopki doodbytnicze po operacjach ginekologicznych właśnie na zrosty.Nie likwiduja ich całkiem ale zmieniszaja.Trzeba by sie zapytać weta.

A u nas wszystko ok własnie Zora ma drugą cieczke.Brudas i fleja wcale sie nie wylizuje a w majtkach strasznie nieszcęśliwa i jak tylko sie da sciagnąć to rwie na strzępy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...