Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za duzo czasu nam na myslenie nie zostalo, a ja jeszce mam problem z transportem, moja mam nie pojedzie, samej mnie pociagiem niepusci... moze jedzie ktos z kujawsko-pomorskiego i chcialby zabrac mnie (1osoba+sredni pies) oczywiscie skladam sie na paliwko;), albo jedzie pociagiem i moglby mojej mamie powiedziec, ze rzuci na mnie okiem (mam 17 lat bez obaw zadnych pampersow:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']Ja mogę pozyczyć jedną z moich seterek do JH. Będziemy na 100 %[/quote]
Co prawda mam już psa, ale będę o dziewczynkach pamiętać, a i tak na pewno do was zajrzę. Oczywiście wszystko zależy od tego czy znade transport.
[SIZE=5]Kto miałby miejsce dla jednej osoby bez psa, dokładam się do paliwa?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']
Ja proponuje tak: Pod dworcem PKP wsiadasz w autobus 145 jedziesz do samej pętli, czyli wysiadasz na "Sępolnie"(i sepolno ma też pisac na autobusie żeby was nie wywiozło na drugi koniec wroc), na tym samym przystanku wsiadasz w 701 i na trzecim przystanku wysiadasz pod samym [B]stadionem[/B]:cool3:, w takich krzakach:p. Jest jeszcze opcja pójścia na piechote z sępolna na [B]stadion[/B];).[/quote]

[U]autobus 145 ma petle pod stadionem olimpijskim[/U] tyle ze od drugiej strony. mozna wysiasc na petli i wejsc od razu na teren stadionu ( przy akademiku spartakus i za jakies 5-7 min piechota przez sam stadion (zaleznie od tobołów)dotrze sie na miejsce wystawy, nei trzeba kombinowac z tramwajem bo poprostu sie podjedzie z innej storny- a z tramwaju pod wejscie glowne z ktorego de facto wcale nei ejst duzo blizej- a samo czekanie na ttramwaj i jazda zajmie pewnei wiecej :evil_lol:
poza tym tramwaj nr 17 jedzie na sepolno spod samego dworca, i nazezy albo przystanek przed petla albo 2 wczesniej( oby2 przystanki ("9 maja" "godebskiego" znajduja sie wzdluz stadionu) ajak ktos zajedzie z rozpedu na petle to tez nic sie nei stanie bo to tez przy stadionie (tam gdzie autobus 145) i tez mozna wejsc na stadion ;)

rozklady jazdy
tramwaj 17 z dworca
[URL]http://www.wroclaw.pl/rozklady/przystanki/17_43_2.html[/URL]
145 z dworca pkp
[URL]http://www.wroclaw.pl/rozklady/przystanki/145_9_1.html[/URL]


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ventora']To jest jeszcze jedna szansa na wysłanie zgłoszenia:cool3:[/quote]
Jest szansa i to do końca tygodnia:cool3:.Wrocław znów przedłużył termin i tym razem do 29.08.
No i mam nad czym mysleć:loveu: jednego psa zgłosiłam a nad drugim się cały czas zastanawiam, nie lubię jeździć z wiekszą ilością :roll: olbrzymów a z drugiej strony kusi bo mój oddział, czyli bliziutko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zaryzykuj i weź drugiego psiaka.:lol: A sędzia ciekawy w Twojej rasie?
Pzdr.[/quote]

Ten drugi pieski to suńka, którą właśnie w tym tygodniu kryję, więc jednak nie zgłoszę:cool3: a szkoda.W dniu wystawy to juz będzie połówka ciązy a szkoda by było jakby coś "zgubiła" (o ile zajdzie oczywiście) :). Bernardyny sędziuje p. Kozłowska i z tego co wyczytałam na Dogo, lubi raczej szczuplejsze, moje takie nie są:loveu: więc sama ciekawa jestem tego sędziowania.Z drugiej strony bernardyn przecinkiem być nie powinien...
A w sumie to znam tą Panią ze sznaucerów czy terierów i pierwszy raz widzę,żeby sędziowała bernardyny :)
Wybierasz się Asiaczku na tą wystawę? Sędzia ciekawy? I jak słynne ciasto?Jeśli będziesz we Wrocku, to pojawi się z Tobą? Słuchy na forum chodzą że pieczesz wspaniałe i kolejki się po nie wśród Dogomaniaków ustawiają :loveu: pogratulować talentu! :)
Pozdrawiam!
Magda

Link to comment
Share on other sites

Oj, [B]berdi, berdi....:lol:
[/B]
Tak, zgłosiłam do Wrocka 4 baski. Sędzia, a właściwie sędzina jest ciekawa, bo... z Belgii. Ciekawe, czy lubi baski i jak nam pójdzie ocena...
Jedziemy w ciemno...

Co do ciast. Tak, ciasto będzie. Nie wiem, jakie, ale coś tam upichcę. A czy kolejki się ustawiają, to nie wiem. Rzadko kiedy wracam z niedojedzoną brytfanką...:evil_lol:

Baski są w niedzielę. Jak będziesz - zapraszam.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No do zagranicznego sedziego to bym w ciemno jechała:loveu:.Super,że w niedzielę wystawiasz, ja też, więc postaram się podlecieć na Wasz ring, bernaśki z reguły sedziowane są jako pierwsze,więc mam nadzieję,że zdążę i Wam pokibicować. No co Ty z tym ciastem to ja sie nie wpraszam tak nachalnie hehe:evil_lol::loveu: ale jak zapraszasz:loveu: to jasne,że nie odmówie:loveu:.
Ciekawe, czy Z.K Wrocław podaje stawki i plan sędziowania w internecie:cool3:, mój oddział a jakoś nie zwróciłam uwagi na to:evil_lol: nigdy...
Pozdr.
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Asiu proszę powiedz mi jeszcze, który ring macie :) bo Ciebie to chyba poznam ;) To Ty prawda ;> ?
[URL]http://images34.fotosik.pl/9/d192abaa72ddb297med.jpg[/URL][/quote]
Tak, ta skrzywiona b aba w białym sweterku i aparatem to ja...:oops:

[quote name='berdi']No do zagranicznego sedziego to bym w ciemno jechała:loveu:.Super,że w niedzielę wystawiasz, ja też, więc postaram się podlecieć na Wasz ring, bernaśki z reguły sedziowane są jako pierwsze,więc mam nadzieję,że zdążę i Wam pokibicować. No co Ty z tym ciastem to ja sie nie wpraszam tak nachalnie hehe:evil_lol::loveu: ale jak zapraszasz:loveu: to jasne,że nie odmówie:loveu:.
Ciekawe, czy Z.K Wrocław podaje stawki i plan sędziowania w internecie:cool3:, mój oddział a jakoś nie zwróciłam uwagi na to:evil_lol: nigdy...
Pozdr.
Magda[/quote]
O/Wrocław jakieś wstępne informacje podaje. Ale na numer ringu i godzinę sędziowania to chyba jeszcze za wczesnie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...