Jump to content
Dogomania

Grzywaczowy off v. 0.2


Dudek

Recommended Posts

[quote name='ayla1']Witam,
a teraz zagadka:

Co to jest?

[url]http://i27.tinypic.com/152gok8.jpg[/url][/quote]

no dobra.skoro nikt nie zgadł to zapytam inaczej:

czy jest możliwe żeby to był oryginalny grzywacz z metryką w typie semi-coat?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']to obciety pp tylko glowe mu zostawili i kufy nie ogolili[/quote]
to moja sunia.kupiona z hodowli pod warszawą jako semiś.chwilowo zarośnięta.
niby wystawowa-ale nie wiem w jakiej kategorii by miała występować...
no bo uszy nie stoją..
a dłuższych włosów nigdy nie miała.w metryce ma semi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Z hodowli w Otrębusach???
Dla mnie to tez ogolony powder puff - mam w domu mocne semiki i zupełnie inaczej wygladają ;)[/quote]
Marki
to mam jej zapuścić włosy i wystawiać jako puffa??
a jak nie urosną?:roll:
a co z metryką-skoro tam jest semisią?

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o scisłosc to są dwa rodzaje : nagie i owłosione i w takiej tez formie powinno to byc odnotowane w metryce badz rodowodzie.
Semik to okreslenie nieformalne dla psa nagiego - mocno zarastającego i w metryce /pkr nie powinno byc takiego zapisu.
Dla mnie sunia to powder i jesli miałabym ja wystawiac to juz zaczełabym jej zapuszczac włos .

W takim razie witam nowa grzyweczke na dogo :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayla1']no w metryce mam przy rasie bezwłosy/owłosiony :roll: czyli co?[/quote]
Poprostu niekiedy wpis w metryce wyglada tak jak pełna nazwa rasy stosowana na wystawach .Bez podziału na "owłosionosc".
Grzywacz chiski nagi /owłosiony ;)
Po jakich sunia jest rodzicach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']ayla1 ty z krakowa ?? z której części spotkajmy się jakoś :)[/quote]
tak,z krakowa.nie ma problemu,tylko dopiero jak ją ogolę,czyli po 21.07,
bo wstyd...:oops:
nie wiecie kto by chciał przygarnąć dwie ślepe grzywki?
[IMG]http://i33.tinypic.com/9h7ywp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Poprostu niekiedy wpis w metryce wyglada tak jak pełna nazwa rasy stosowana na wystawach .Bez podziału na "owłosionosc".
Grzywacz chiski nagi /owłosiony ;)
Po jakich sunia jest rodzicach ?[/quote]
pirelli sud divo i bertyna interchart,o właśnie zuważyłam na metryce wpis ze obydwoje z dysplazją,a ja się zastanawiałam skąd moja ma....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Własnie tak myslałam ,ze po Pirku jest .Te oczka i wyraz pysia ;)
To ,ze masz napisane słowko "Dysplazja" nie swiadczy o tym ,ze rodzice byli chorzy .
Druk metryki jest standardowy dla wszystkich ras i w rasach w których jest wymog przeswietlenia na dysplazje w miejscu w ktorym pisze na metryce "Dysplazja" wpisuje sie odpowiedni wynik badania np A ,B ,C etc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Własnie tak myslałam ,ze po Pirku jest .Te oczka i wyraz pysia ;)
To ,ze masz napisane słowko "Dysplazja" nie swiadczy o tym ,ze rodzice byli chorzy .
Druk metryki jest standardowy dla wszystkich ras i w rasach w których jest wymog przeswietlenia na dysplazje w miejscu w ktorym pisze na metryce "Dysplazja" wpisuje sie odpowiedni wynik badania np A ,B ,C etc..[/quote]
ale ktoś w tej rodzinie na pewno był bo moja jest.a dysplazja chyba co 2 pokolenie,nie?a to normalne u grzywek że ogonek się zwija jak u świnki?
w takiego ślimaczka?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayla1']Ma na imię Sushi lub Hiena a z miotu M .[/quote]

a poza tym to hienka jest trochę aspołeczna,taki jakby dzikus,nie ma szans zeby ją ktoś na ulicy pogłaskał-od razu szczerzy zębole.
ale ona od małego taka była.jak ją przyniosłam do domu jako małą kluskę i postawiłam na ziemi,to taki był kwik jakby prosię zarzynali dosłownie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...