Jump to content
Dogomania

Sznaucerka Średnia - ElblĄg Ma Dom


malawaszka

Recommended Posts

O suni wiadomo niewiele bo takie są warunki w tym schronisku...

Podobno jest młoda.
Jest łagodna.
Tak pisze o Niej Rybc!a:
[quote]Ona jest taka hmm.. nie chcę powiedzieć dziwna, ale np. nigdy nie słyszałam, żeby szczekała. Nigdy nie macha ogonem. Tak jakby żyła nie wiedząc po co.. Może sznaucery tak objawiają swój smutek, żal, depresję?
Podbiega, daje się głaskać, ale ze względu na to, że zachowuje się w ten a nie inny sposób, mogę o niej mało powiedzieć..[/quote]Mnie ten opis przypomina Poznańskiego Lu - teraz Amadeusza - smutasa, który po opuszczeniu klatki okazał się wspaniałym towarzyszem!

[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/5765/8c179e746baf7a0arv2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8038/img0479he6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8720/img0454tp6.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B]
[B]Ania-Rybc!a[/B]
[B]email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
[B]GG 5722414[/B]
[B]GSM 691364660[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

później porobię ogłoszenia, Rybciu a jest jakakolwiek możliwość żeby sprawdzić albo poprosić jakiegoś pracownika, który może do boksów wchodzić, żeby sprawdził jej ząbki? Bo ona ma chyba cięte uszy - to nie musi o niczym świadczyć bo i młodym psom tną uszy:mad: ale może to być wskazówką, że ona nie taka młódka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irbis']śliczna jest psina, może napiszcie w ogłoszeniu, że jest już po sterylizacji, a z tego co piszecie może być tak samo jak z Amim. w schronie żal i deprecha, a teraz wesoły, łagadny urwis[/quote]

tak zrobię - będę pisała, że jest wysterylizowana a jak ktoś się zainteresuje i wybadam kto zacz :cool3: to wyjaśnię jak się sprawa ma - innego wyjścia nie widzę, chyba że się znajdzie DT

Link to comment
Share on other sites

psia krew! czemu ten Elbląg jest tak daleko? u mnie DT , w tej chwili to byłby delikatnie mówiąc MEKSYK, ale może coś by się dało znaleźć bliżej domu , a tu .....:placz:
a taka fajna panna no!!! rękę dam sobie obciąć, że jak wyjdzie ze schronu to będzie wesoła!!!

Link to comment
Share on other sites

wiem, że to może być troche dziwny pomysł?!?, ale można spróbować:
można podrukować troszke ogłoszeń i porozwieszać w teści napisać o sznupciowej depresji i co jest potem -w skrócie oczywiście- ja moge machnąć teren koło Opola? jak się ktoś zakocha to i Elblaga pojedzie, w końcu to nie koniec świata? telefon- komóra do malawaszki, a Ty [B]malawaszko[/B] kochana już sama wybadasz pacjęta? wiem może to głupie ale jakby sie udało?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irbis']wiem, że to może być troche dziwny pomysł?!?, ale można spróbować:
można podrukować troszke ogłoszeń i porozwieszać w teści napisać o sznupciowej depresji i co jest potem -w skrócie oczywiście- ja moge machnąć teren koło Opola? jak się ktoś zakocha to i Elblaga pojedzie, w końcu to nie koniec świata? telefon- komóra do malawaszki, a Ty [B]malawaszko[/B] kochana już sama wybadasz pacjęta? wiem może to głupie ale jakby sie udało?????[/quote]

to wcale nie jest zły pomysł moja droga :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...