Jump to content
Dogomania

DINO- pies, który płacze! On nie może się pogodzić ze swoim losem! MA DOM!!! :)


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdeczne dzięki za allegro i ogłoszenia. Tylu ludzi go widziało, tylu obserwowało i śledziło jego czekanie, jego prośby... I co? I nic? Nikomu do schronu iść się nie chciało? :shake:

Jak to możliwe, że na ponad 3500 osób, nie znajdzie się tylko ta jedna, jedyna, która da dom jednemu, błagającemu wręcz psiakowi?
Czy to brak serca u tak ogromnej liczby ludzi? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja go oglądałam na Allegro. Jest fantastyczny i mam szczerą ochotę go wziąść,ale jestem w trakcie załatwiania spraw związanych z kupnem domu.Nie chcę,żeby pies po miesiącu czy dwóch znowu się przeprowadzał.Ciekawe tylko czy dogada się z moją suczkę,bardzo do niego podobną.Jak tylko będę mieć chwilkę to wpadam do schroniska. Czy ktoś mi może powiedzieć,czy tam można zabrać psa na spacer??

Link to comment
Share on other sites

lunarmermaid - witam Cię serdecznie na wątku Dinusia i dziękuję za zainteresowanie pieskiem ;). Czy Twoja suczka jest wysterylizowana?
Jeśli chodzi o spacerki w naszym schronisku - obecnie nie jest to możliwe, ponieważ wyprowadzając jednego psa, należało by zabrać cały boks na spacer, by później uniknąć kłótni między psami. Obecnie jest to nie możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka jest też ze schroniska tylko,że z Gliwic.Wypatrzyłam ją na podobnym ogłoszeniu,na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl."]www.kupsprzedaj.pl. [/URL]
Chuda była jak kościotrup,bo nie mogła się dopchać do miski.Z winy poprzedniego właściciela jak przypuszczam.W schronisku powiedzieli mi,że jest nieśmiała a ona była potwornie przestraszona.Na pewno była porządnie bita,co okazało się w domu.Wystarczyło głośniej coś powiedzieć i Milka uciekała na legowisko z podkulonym ogonem.Jak ją zawołaliśmy to nie podeszła,tylko się przyczołgała i od razu brzuch w górę.Żal było patrzeć.
A Dino od razu mi wpadł w oko.Czekam tylko na rozwój sytuacji.Do końca tygodnia powinnam już coś wiedziec....Dino niech się trzyma!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

w piątek albo w przyszłym tygodniu pojadę do Dino.Muszę sprawdzić jak reaguje na dzieci ( mam malutką córeczkę).Jak będzie ok to jak najszybciej zapoznam go z moją suczką i zabiorę do domu.Mam nadzieję,że to długo nie potrwa,chociaż nigdy nic nie wiadomo.Dinuś niech się trzyma mocno....Już niedługo.....

Link to comment
Share on other sites

Lunarmermaid jestes kochana:loveu: ze sie zdecydowalas!!!!mam nadzieje ze Dino bedzie grzecznym psiakiem wobec Twej coreczki...takie kundelki po przejsciach sa zazwyczaj suuuuper pozytwne i odwdzieczaja sie po 100 kroc miloscia.Sam awiesz bo masz psa ze schroniska(ja tez mam troche podobnego do Dina i jest to chodzacy aniol:evil_lol:)
bedzie dobrze!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...