Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teren Spodka a [B]Spodek[/B] to [B]Spodek[/B] i parkingi... ja nie pamiętam czy była to II czy I Międzynarodówka w Katowicach byłam z PONem pod namiotem nie mogę narzekać było ciepło ( jednak nie przez dmuchawy a ludzi i psy ale to samo dotyczy akurat i hal wystawowych ) jedne co wtedy nie było to wykładzin więc te nasze białe , wypudrowane PONy biegające po żle sprzątniętej mazi śniegu, brudu i nie wiem koksu?piachu wyglądały "ślicznie"... jednak jak będzie wykładzina i odpowiedznie naświetlenie dla mnie może być i namiot... chociaż było obiecane, że ozdóbki będą pod dachem i w to wierzę ;D ( chociaż namiot też dach :/ )

myśle, że oryganizatorom zależy by wystawcy byli zadowoleni i za rok znów zgłosili, więc pewnie będą się starać z całych sił... jedyne co na minus to jest to, że o remocnie spodka czy namiotach wystawcy ( ba nawet firmy ze stoiskami... duże ) dowiaduja sie z zupełnie innych źródeł a po sprawdzeniu informacji nie mogą wycofać psów, nie każdemu to odpowiada... nie wspominając ile jest plot i bzdurnej paniki ale to akurat wina braku odpowiedniej informacji ze strony oddziału

mimo wszystko ja tam jestem dobrej myśli i tej wersji się trzymajmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']no to czekamy na stawki...[/quote]
My będziemy:) Karmen z Xciting - Ollcią w klasie będzie ( jedziemy tylko dla zabawy bo skończyliśmy championat w Bydgoszczy) a Pircia - Dyskrecja w pośredniej. spodziewam się , że trochę goldenów będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']My będziemy:) Karmen z Xciting - Ollcią w klasie będzie ( jedziemy tylko dla zabawy bo skończyliśmy championat w Bydgoszczy) a Pircia - Dyskrecja w pośredniej. spodziewam się , że trochę goldenów będzie...[/quote]

No to się widzimy na ringu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']dlaczego nic optymistycznego?

ja naliczyłam 9 gordonów i 3 czerwono-białe (o ile mnie wzrok nie myli :evil_lol:)[/QUOTE]

Klasy w anglikach wypelnione po brzegi, wiec bedzie ostra walka:diabloti:
Cale szczescie, ze mieszkam zaraz kolo spodka, wiec jeszcze o 9 bede mogla dmuchac suszarka w futra psiaków :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Klasy w anglikach wypelnione po brzegi, wiec bedzie ostra walka:diabloti:
[/quote]

etam :eviltong: Raven wyskoczy z Lilianem i będzie koniec walki :loveu: :evil_lol::evil_lol:


u nas w czerwono-białych będzie Titek, Aaliyah no i jeszcze córeczka Titka z ostatniego miotu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...