Jump to content
Dogomania

Rudzia ma dom w Krakowie!!!


shanti

Recommended Posts

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MARCHEWA']Shanti,czy jedziesz może w najbliższym czasie do schroniska zobaczyć,czy sunie jeszcze są?[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Marchewa , sunieczki są .Ruda tak czeka i cudownie merda na powitanie .Dziś rozmawiałam z facetem , nikt się nie kwapi aby ją zabrać ...ona ma chyba ok.5lat i to zraża potencjalnych chętnych [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Marchewa , sunieczki są .Ruda tak czeka i cudownie merda na powitanie .Dziś rozmawiałam z facetek , nikt się nie kwapi aby ją zabrać ...ona ma chyba ok.5lat i to zraża potencjalnych chętnych [/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i oprócz Czarnej ma kolejną rezydentke....:-( młoda w głos skowycząca na widok człowieka sunia.... niestety fotek nie mam, bo siadły mi baterie :roll::oops:

do schronu przybyło kilka nowych psów :-( np. przywiązany do znaku ... hmmmm a'la tosa inu- zlękniony, przerażony , skulony :placz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']W niedziele bedziemy w schronie to sie postaramy. A moze ta jedna znajdzie domek? oj, zeby nie zapeszyc.[/quote]

Dzięki Moniko za kontakt:lol:
Po tym co mi mówiłaś będziemy ostrożne, zobaczymy, nic na siłę. Ale kciuki Cioteczki wskazane;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...