Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='agnethka']chyba wszystkich dobija i przez to ten przestój...mi się nawet na dogo zaglądać przez to nie chce...:roll:[/quote]
[I][B]a mi się chce :evil_lol: odświeżam stronę co minutę i w końcu załapię się na chwilowe działanie :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki...:cool3:

W piatek wieczorem za pomoca moich pieseczkow zostala wylana duza lampka czerwonego wina na klawiature mojego lapka:angryy:,nic nie dziala :roll:
laptop miusi do serwisu jechac:placz:Mam tylko nadzieje ze jak sie nie da naprawic to chociaz zdjecia odzyskam.....

Instaluje sie dzis na starym laptopie Tz-ta:razz:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']Kochane Cioteczki...:cool3:

W piatek wieczorem za pomoca moich pieseczkow zostala wylana duza lampka czerwonego wina na klawiature mojego lapka:angryy:,nic nie dziala :roll:
laptop miusi do serwisu jechac:placz:Mam tylko nadzieje ze jak sie nie da naprawic to chociaz zdjecia odzyskam.....

Instaluje sie dzis na starym laptopie Tz-ta:razz:....[/quote]


buahahaha....aczkolwiek u nas, kiedyś briard wylał butelkę piwa na lapka i po wyschnięciu działał dalej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:hmmmm: jak telefon się napił kawy - ciśnienie mu skoczyło i umarł
klawiatura po wypiciu piwa , też nie żyje
materac kole przeżył , ale 2 litrów soku pomarańczowego nie :shake:

mówiłam nie pij beze mnie :eviltong: :evil_lol:[/quote]
[I][B]A Ty wszędzie łazisz tylko nie do nas :obrazic:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Jak to co???

Ze sie wlascicielka nie bala ze pudlice polamie albo zje:evil_lol:....Bullitek oczywiscie ,chociaz wlasciciel jak sie dowiedzial z jakim psem Elsa jedzie do lasu ..to powiedzial wlascicielce ze pewnie przywezie skorke pod kominek:stupid:.....
Nastepnym razem Vesper tez pojedzie...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']Jak to co???

Ze sie wlascicielka nie bala ze pudlice polamie albo zje:evil_lol:....Bullitek oczywiscie ,chociaz wlasciciel jak sie dowiedzial z jakim psem Elsa jedzie do lasu ..to powiedzial wlascicielce ze pewnie przywezie skorke pod kominek:stupid:.....
Nastepnym razem Vesper tez pojedzie...:cool3:[/quote]
[B][I]ale to był malutki pudelek tak ? bo ja myślałam, że taki wielgaaaachny :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

czesc Lila:loveu:
mam pytanie... czy Twoje psiaki sa zarejestrowane w holenderskim zwiazku kynologicznym czy sa w polskim? Bo ja wlasnie zglupialam i nie wiem co ja mam dalej robic z moimi psami. Czy tu tak jak w Polsce trzeba byc czlonkiem zwiazku i oplacac skaldke roczna zeby psa wystawiac? Czy tylko ta pojedyncza oplata przy wydawaniu rodowodu i pozniej tylko oplata za wystawe? Normalnie nie wiem jak to jest:oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...