Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja.


bognik

Recommended Posts

[quote name='Natula']co prawda jakiegoś dużego doświadczenia nie mam ale postaram się pomóc ;)
na pewno bedzie potrzebny Ci
[I]grzebień gesty[/I]-do pyszczka,
mysle że nie jest konieczny ale ja bardzo lubie [I]grzebień rzadki[/I] , z długimi, zakończonymi okrągło zębami- w okresie wymiany włosa mi się baardzo przydaje ( to moje ulubione narzedzie do wszystkich futer, a szczególnie CTR )
szczeniaczka najlepiej przyzwyczajać grzebieniem a potem szczotką, ja zaczełam od [I]szczotki z włosiem i rozczesywaczem[/I] ( coś w stylu MP ale 10 razy tańsze)
a potem[I] szczotka z długimi zebami bez kulek [/I] np Maxi Pin

a co do kosmetyków się niestety nie wypowiem bo sama ciągle mam problem czego używac i efekt jest taki ze co chwile cos innego i szukam czegos idealnego , więc tu trzeba metodą prób i błedów- dla kazdego rodzaju futra bedzie to coś innego.
no i nigdy nie czesac na sucho ! zawsze spray , ja stosuje ludzki spray z gliss kura( rózowy z jedwabiem)[/QUOTE]

Do nauki szczeniat zaczynamy zawsze od szczotki , a i potem dla dorosłego lhasa uzywamy przede wszystkim szczotki ( najlepiej mieć co najmniej 3 rodzaje i to nie żadne " produkty zastępcze " ). Grzebien słuzy głownie do wyłapania supełków i głowy . Do przejechania " po całosci " w celu wyłapania supełków grzebień " rzadki " .
Co do kosmetyków to proponuję jednak dobrej jakosci kosmetyki dla psów .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...