Jump to content
Dogomania

DCDC 2008 - Zaproszenie


drado

Recommended Posts

[quote name='zakla']Trudno, w takim razie bedziemy tylko na pierwszej rundzie.[/quote]
To już nie lepiej być na drugiej i zobaczyć większość zawodów? :razz:

[quote]Ale czy te dyski mam sama sobie przywiezc, czy tak jak we free beda dostarczone przez organizatora?[/quote]Zawsze były te same :p. Ale nie doszukałam się na stronie informacji o dyskach od sponsora :eviltong:

[quote name='Lulla Luck']Karolina, drado to napisał, ale na stronię jeszcze nie wkleił, więc to tak nieoficjalnie.[/quote]
Dlatego podkreśliłam, że to informacja z forum borderowego :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja mam pytanko.
Czy ta runda mini, która może się odbywać w sobotę to będzie runda mini z kategorii mini, czy runda mini z youngdogs np.? (nie wiem czy zrozumiale to wyglada;))
Bo mi się na dwa dni raczej nie uda :roll: :-([/quote]

No wlasnie, tez mam to samo pytanko..., moze wytlumacze jasniej: czy psy startujące w yongach muszą przyjeżdżać w sobotę :)?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zostało 10 dni na wypełnienie zgłoszenia!!!!!
Zmienił się skład sędziowski, Michael poprosił o przesunięcie go na Sopot, więc we Wrocławiu mamy skład Polsko - Czeski. Na fotelach sędziowskich zadebiutują Marzena Domińczak (Canine) i Krzysiek Tlaga (Player). Znając ich umiejętności, doświadczenie zawodnicze i wiedzę jestem pewien, że sprawdzą się świetnie!
Na stronie
[URL]http://www.discbusters.com/disc_cup_07_2.html[/URL]
wisi też harmonogram, a właściwie jego pierwsza przymiarka.

Link to comment
Share on other sites

Parki, to naturalne miejsce, gdzie bawimy się z psem dogfrisbee na spacerach. Na pewno zwróciliście uwagę, że jak rzucacie psu talerzyk, najczęściej zbierają się spacerowicze i zachwycają:eviltong:. Kiedyś Marcus Wolff poradził mi jak walczyć ze stresem na zawodach - po prostu wyjdź i pomyśl sobie, że to kolejna zabawa z psem w parku, kolejny dzień w parku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...