Jump to content
Dogomania

DCDC 2008 - Zaproszenie


drado

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonek']
Ja też będę ale bez psa, tylko z aparatem :evil_lol:[/quote]
a wlasciwie to czemu sie nei zglaszacie ? przeciez Ozzy to dyskolapacz :cool3:
oo to ja tez poprosze ( my tylko w mini) bo mam tylko jedno ostre zdjeci mojej suki jak skacze i lapie dysk, zdecydowanie za malo... :evil_lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No pewnie że diablicęę ofotkuję, Birkę oczywiście tez:multi: , [SIZE=1]no przynajmniej się postaram ;-)[/SIZE] Strasznie lubię zawody frisbowe oglądać :loveu:

[SIZE=1]shangri_la nieee co Ty my się na zawody stanowczo nie nadajemy, no chyba że w 'Wildstyle':evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonek']
[SIZE=1]shangri_la nieee co Ty my się na zawody stanowczo nie nadajemy, no chyba że w 'Wildstyle':evil_lol: [/SIZE][/quote]
Może poproś o stworzenie dla siebie oddzielnej kategorii ?? :lol: :lol: A co do zdjęć to może też jakieś porobię, ale najpewniej wyjdą całkowicie nieostre :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia & Nemo']Może poproś o stworzenie dla siebie oddzielnej kategorii ?? :lol: :lol: A co do zdjęć to może też jakieś porobię, ale najpewniej wyjdą całkowicie nieostre :shake:[/quote]
Chyba nikt nie chciałby tego oglądać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']
My raczej się nigdzie nie pokażemy... hmm... zostaniemy 'zawodowo' przy agility i obi:evil_lol:[/quote]
A czemu to? :razz: Przemknęło mi nawet przez myśl, że może będziemy ze sobą "walczyć" we Wrocku, a tu nic?:cool3:

Wy tu piszecie, że lubicie oglądać, a to będą drugie zawody frisbee, które będę widzieć na żywo :evil_lol:
Ale You Tube moim przyjacielem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, nie będziemy robić tła:lol:
Niestety, mamy swoje powody, żeby bawić się frisbee, przynajmniej przez najbliższy czas bardzo dłuższy, tylko w domowym zaciszu ;) Kto wie, może nam się pozmienia i kiedyś się jednak na zawodach pokażemy.
Inwestujemy w agility, to nas znacznie bardziej kręci:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Wiesz, nie będziemy robić tła:lol:
Niestety, mamy swoje powody, żeby bawić się frisbee, przynajmniej przez najbliższy czas bardzo dłuższy, tylko w domowym zaciszu ;) Kto wie, może nam się pozmienia i kiedyś się jednak na zawodach pokażemy.
Inwestujemy w agility, to nas znacznie bardziej kręci:loveu:[/quote]

Ależ to nie podlega żadnej dyskusji - agility rządzi :loveu::loveu::loveu: Oczywiście u nas tez jest na pierwszym miejscu, a agility to Wena ma na czole napisane :evil_lol:

Gdyby nie wywierana na mnie presja :evil_lol: to bym na żadne zawody frisbee nie pojechała :lol:

Szkoda, że zostajecie "w domowym zaciszu". Ja to traktowałam wcześniej też po domowemu, jako sposób na wybieganie psa :evil_lol: Ale się przełamałam.
Niczego się nie spodziewam po zawodach - ja jestem frisbee'owym kulawcem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, my jestemy na tym etapie, ze Su w domu jest zajebioszczo nakrecona i robi wszystko, poza nim juz sie gasi. Popracujemy nad tym, tak naprawde pozostaje tylko kwestia przeniesienia tego, co mamy u siebie do innych warunkow. Jesli to nam sie uda, to problem z glowy:lol:
A tym czasem cwiczymy z Vampikiem i chcemy sie zglosic na super mini do Warszawy, bo ten sajkol wylapuje wszystkie najgorsze rzuty (i te udane tez:P), tylko kondychy jeszcze mu brakuje. Wiec do wrzesnia chyba go wyrobimy na porzadny poziom (no i moje rzucanie trzeba poprawic:lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Gdyby nie wywierana na mnie presja :evil_lol: to bym na żadne zawody frisbee nie pojechała :lol:[/quote]

Bardzo mi się to przykro czyta.
Nie robię zawodów po to, żeby ktokolwiek w nich występował "za karę", czy "pod presją". To od razu widać podczas występu i nie jest to miły widok. Człowiek się męczy, pies się męczy, a publiczność to dopiero się męczy! Przez 3 lata mieliśmy może 2 - 3 takie przypadki (na grubo ponad 100 uczestników)
Frisbee to sport dla prawdziwych entuzjastów i, całe szczęście, to oni nadają ton zawodom.
Mamy wiele zespołów, które startują i w agility i we frisbee, każdy z tych sportów dostarcza innego rodzaju wrażeń i trudno je porównać, położyć na dwóch szalach.

Zastanów się proszę, może jednak, dopóki nie będziesz w pełni przekonana, warto zostać przy agility?

Link to comment
Share on other sites

Teraz juz dobry ;)

[quote name='drado']Bardzo mi się to przykro czyta.
Nie robię zawodów po to, żeby ktokolwiek w nich występował "za karę", czy "pod presją". To od razu widać podczas występu i nie jest to miły widok. Człowiek się męczy, pies się męczy, a publiczność to dopiero się męczy! Przez 3 lata mieliśmy może 2 - 3 takie przypadki (na grubo ponad 100 uczestników)
Frisbee to sport dla prawdziwych entuzjastów i, całe szczęście, to oni nadają ton zawodom.
Mamy wiele zespołów, które startują i w agility i we frisbee, każdy z tych sportów dostarcza innego rodzaju wrażeń i trudno je porównać, położyć na dwóch szalach.

Zastanów się proszę, może jednak, dopóki nie będziesz w pełni przekonana, warto zostać przy agility?[/quote]

Drado, Paula chyba nie taka presje miala na mysli ;)

Widzialam ja 'pod presja' i 'w stresie' na naszych pokazach w Poznaniu z mala Wenka, mi sie podobalo :loveu: publicznosci sie podobalo :loveu: Pauli i Wenie chyba tez :loveu:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=R4xHVas-YbY[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=0knuCE9misw[/URL]

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drado']Bardzo mi się to przykro czyta. [/quote]

Darku - z tego co wiem, Paula nie miała nic złego na myśli :lol: Wywierana na nią presja jest jak najbardziej pozytywna, zawiera mnóstwo pomocy merytorycznej, wsparcia i zachęty - także zachęty do zawodów :)
Mam nadzieję, że na nią i Wenę będziesz patrzył z przyjemnością :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie nie chodziło o taką "złą" presję :oops: Źle ubrałam to w słowa, ale naprawdę pojadę z wielką przyjemnością! :loveu:
A te "presja" polega na ciągłym wsparciu od kilku "frizbowych" osób, a gdyby nie one to ja bym się po prostu nie odważyła wystartować ;)
Osoby, które wywierają na mnie tą "presję" po prostu nawiałamy mnie bardzo żebym wystartowała, jedna osoba wypisuje mi długasne eseje na maila wyjaśniając jak co gdzie kiedy, inne krytykują moje podrygi widoczne na filmikach, inna zaopatrzyła mnie w niezbędny zapas talerzyków, itp.. :loveu:
Nie mam gdzie i od kogo się w Poznaniu uczyć i dlatego ja miałam zamiar potraktować to "po domowemu" i dlatego pisałam o "presji" :lol:
Ale każda forma pracy z psem jest fajna, a jak można to rozwijać, jechać na zawody, spotkać mnóóóóóstwo innych zakręconych osób to jest jeszcze lepiej :loveu:
Na pewno nie czuję się zmuszana do startu :evil_lol: Pojadę z wielką chęcią i miernymi umiejętnościami, żeby się po prostu fajnie bawić :multi:

Dziękuję obrońcom :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lounelines']a wiadomo w jakim miejscu odbędą się zawody we Wrocławiu...?[/quote]

zgodnie z obietnicą na dogomanii najpierw:
Zawody we Wrocławiu 1 czerwca w przepięknym Parku Południowym!
[URL]http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Wroc%B3aw&Submit=Szukaj&long=17.0125217&lat=51.0768522&type=3&scale=1[/URL]

Kolejna informacja, jeszcze nieoficjalna. Ze względu na rekordowe zainteresowanie (w tej chwili 67 zgłoszeń:crazyeye:) rozważamy rozegranie pierwszej rundy MiniDistance juz w sobotę 31 maja wieczorem!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zgloszeni:evil_lol:
To macie 68 pare na mini, jade z Vampikiem, czyli znowu nic swojego...:)
EDIT:
Mam pytanko- dyskow na mini tez dostarcza organizator, tak? I czy w momencie, kiedy dysk w trakcie rundy zostanie zdemolowany, to mozna go wymienic? Moj wONek jest wyjatkowo twardoszczekowy...

I jeszcze jedno- w momencie, kiedy zostanie w zawody wlaczona rowniez sobota, to, hmm, cale mini odbedzie sie w sobote? Znaczy chodzi mi o to, czy bede musiala byc w obydwa dni, bo taka opcja niestety odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"drado na forum borderowym"']W sobotę 31 będzie pierwsza runda minidistance i zrobimy ją wieczorem, na luzie, zaraz po rozstawieniu pola. Mam nadzieję, że to pozwoli dobrze nastroić się przed długim niedzielnym dniem.[/QUOTE]

;) ;) ;) ;) ;)
10 znaków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...