Jump to content
Dogomania

Wojciech Burski (PL)


AlaNowak

Recommended Posts

[quote name='aleb'][FONT=Verdana][COLOR=sienna] [COLOR=yellowgreen][B]Wojciech Burski[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT]

[COLOR=sienna][FONT=Verdana][COLOR=yellowgreen][COLOR=black]Ktoś może się wypowiedzieć?[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote]

Daje dokładny, długi opis, wybiera naprawdę ładne psy na zwycięzców, komentuje wynik, ludzki i psi sędzia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Kocham tego sędziego:loveu::loveu::loveu: Daje dokładny, długi opis, wybiera naprawdę ładne psy na zwycięzców, komentuje wynik i ma wielką pamięć do ludzi, ludzki i psi sędzia :D[/quote]
O, nareszcie doczekałam się odpowiedzi ;)
Dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AlaNowak']Kocham tego sędziego:loveu::loveu::loveu: Daje dokładny, długi opis, wybiera naprawdę ładne psy na zwycięzców, komentuje wynik i ma wielką pamięć do ludzi, ludzki i psi sędzia :D[/quote]

[B]Ciekawe, bardzo ciekawe...Dopóki nie hodujesz, ani nie wystawiasz wnk...:diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='AlaNowak']Kocham tego sędziego:loveu::loveu::loveu: Daje dokładny, długi opis, wybiera naprawdę ładne psy na zwycięzców, komentuje wynik i ma wielką pamięć do ludzi, ludzki i psi sędzia :D[/quote]

Ilekroć czytam opis mojego psa ktory otrzymał od tego sedziego to smieje sie do bolu:)
Tylko jedno zdanie przytocze " pies o drobnej budowie" :diabloti::evil_lol::diabloti:
no coz moze o czyms nie wiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W mojej krotkiej karierze wystawowej jest to najmilszy sedzia jakiego spotkalam ;) opis dlugi, dokladny, a nie takie wypocone dwie linijki. Psa oglada, ale delikatnie a nie jakies chwyty karate od tylu :diabloti: i duuuza zaleta (ktora powinien miec kazdy :p)- zna wrzozec, przynajmiej mojej rasy ;) a, i bardzo mi sie podoba, ze uzasadnia swoje wybory przy porownaniach wszelakich ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zgadzam się, że jest baardzo sympatycznym sędzią - jeśli komuś na TYM własnie zależy to polecam. Trzeba się uśmiechać, dobrze mieć krótką spódniczkę :razz: i być wygadanym.
Ma fioła na punkcie akcji kończyn z przodu i tyłu - chociaż oglądałam tylko 1 dzień, więc wiecie..
Jeśli chodzi o sędziowanie retrieverów to nie ma co liczyć na zbyt profesjonalną ocenę :roll: ale na pewno w miłej atmosferze..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ziunia']Zgadzam się, że jest baardzo sympatycznym sędzią - jeśli komuś na TYM własnie zależy to polecam. Trzeba się uśmiechać, dobrze mieć krótką spódniczkę :razz: i być wygadanym.
Ma fioła na punkcie akcji kończyn z przodu i tyłu - chociaż oglądałam tylko 1 dzień, więc wiecie..
Jeśli chodzi o sędziowanie retrieverów to nie ma co liczyć na zbyt profesjonalną ocenę :roll: ale na pewno w miłej atmosferze..[/quote]

Nic dodać nic ująć,
byle bylo milo i sympatycznie a nie koniecznie cos wiecej:)

Link to comment
Share on other sites

Ziunia... również wystawiałam u p. Burskiego retrievera i uważam, że zna się na VIII (a poza tym każdy uczy się całe życie)... Nie jest sędzią od wszystkiego i może skupić się na konkretnych grupach. I wcale krótka spódniczka o niczym nie świadczy, o czym się przekonałam na własnej skórze. Pełna kultura i zainteresowanie tym, co najważniejsze, czyli oceną PSA.

Link to comment
Share on other sites

Ja także przez Pana Wojciecha miałam okazję być oceniania właśnie na ringu VIII grupy i miałam krótką spodniczke ( jak to Ziunia napisala) i...... przegrałam z Panią w spodniach.. a to pech:evil_lol:;)

Ziunia ja rozumiem że masz juz opatentowane uśmiech i spódniczka do tego sędziego??:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Powiem taK;
wystawa super i nie tylko przez zloto razy dwa :) Nie przeliczylem sie zglaszajac psiuchy do oceny przez pana Burskiego :)
ocena rzetelna;
dobry humor;
kultura osobista;
swietny kontakt z psem i wystawca;
atmosfera na ringu prawie piknikowa -zero stresu :)
A poniewaz pan Burski poluje polecam grupie VI tego sedziego :) no i chetnie wroce do tego pana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...