Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Ja moją schroniskową bidę właśnie uczę jak się bawi zabawkami ;)
Ma jakieś 7 miesięcy, a naprawdę tego nie potrafi :shake: Ale dziś poczyniłyśmy duże postępy (jest u mnie od piątku :evil_lol:).
Na razie najlepiej idzie nam z zabawkami, które da się zjeść, czyli z
uchem wędzonym :cool3: i jadalną piłką ;) Zwykłą piłeczkę natomiast już 2 razy odważyła się wziąc do pyska :lol:
Poza tym całkiem podoba jej się kiełbaska, bo mamy taką jak te z pierwszej strony tylko, że pojedynczą, bo stwierdziłam, że dla takiego maleństwa sznurek jest za ciężki :evil_lol: Tylko że my używamy jej do przeciągania ;) Na razie różnie to wychodzi ;) Będzie dobrze :)
Najgorzej jest z wszelkimi zabawkami wydającymi odgłosy. Piszczącego ogryzka mała się po prostu boi :roll: Może macie jakiś sposób na to, żeby ją przekonać, że ta zabawka nie czyha na jej życie?
Co poza tym możecie nam polecić na takie trudne początki? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eska87']Ja moją schroniskową bidę właśnie uczę jak się bawi zabawkami ;)
Ma jakieś 7 miesięcy, a naprawdę tego nie potrafi :shake: Ale dziś poczyniłyśmy duże postępy (jest u mnie od piątku :evil_lol:). [/quote]

Masz pieska z dogomanii czy sama znalazłaś w schronie? Są już jakieś zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą po południu <niestety na razie tylko z telefonu, moze w czasie świąt porobie trochę aparatem rodziców ;)> :p
Szczotka jest ze schroniska w Częstochowie.
W sumie to wyglądało to tak, że na stronie schroniska znalazłam suczkę, która bardzo mi się podobała. W jej sprawie kontaktowałam się z Florida_blue przez dogo. W międzyczasie okazało się, że jednak jeszcze przez jakieś pół roku nie będę miała samochodu, a raz na parę tygodni jeżdżę do rodziców do Częstochowy <studiuję w Zabrzu>. Wypatrzona przeze mnie sunia była dosyć duża, więc musiałam niestety <a może i stety dla Szczotki :evil_lol:> wybrać mniejszego psa.
To taki skrót z naszej historii ;) Więcej po południu, razem ze zdjęciami, w dziale do nich przeznaczonym ;) Wkleję tu linka, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

Aha i nasza kiełbaska straciła wczoraj nosek :lol: Powoli przymierzamy się do zakupu czegoś nowego ;)

Link to comment
Share on other sites

W końcu są :oops:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102269[/URL]
Wczoraj wariowałam ze strachu o zdrowie Szczotki.. Jakieś problemy skórne, zresztą krótko napisałam w tamtym temacie. Nie miałam głowy do wstawiania zdjęć :shake:

Przeglądarka niestety nic tam nie pomoże, bo muszę przeinstalować system, ale wszystkie sterowniki zostały w Czwie dlatego do tej pory się z tym wstrzymywałam :roll: Ale rzeczywiście kiedy już to zrobię muszę też pomyśleć o innej przeglądarce. Szału już od IE dostaję :shake:

Poza tym nasza parówka robi furorę :evil_lol: Psy moich rodziców podbierają ją małej do mamlania :loveu: Chyba sprawię im takie, albo te dłuższe ;) Po świętach znowu wybierzemy się do jakiegoś zoologicznego i poszalejemy w części z zabawkami. Chyba, że okaże się, że te zmiany skórne to coś poważnego.. Wtedy będą ważniejsze wydatki :placz: Oby nie - trzymajcie kciuki..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...