Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa-Jo'] tera tylko człowieczyna będzie ze strachem patrzał w niebo czy jakiś wrzaski z góry nie lecą to ma być kontakt?? gdzie ty masz kontakt z psem ten pies cię totalnie olewa ,gdzie idziesz ,czego on węszy zamiast patrzec na ciebie, na ciebie do cholery a nie na piłke . [/quote]
:rofl:

d o s k o n a ł e

Link to comment
Share on other sites

:mad::mad::mad:ja nie krzycze.ja mowie DONOSNIE:diabloti:.
zaraz zapiszemy 100stron jak zwykle.:evil_lol:
spadam -lece do modlina.:roll:
gosia-TAK.JADE Z TOBA DZIS.
jestem poza zasiegiem fonow.zajecia sa.w dooopie mam pogode[to jakby ktos mial nadizeje].namioty brac....co ja tu jeszcze mialam....aaaa ladowarke szogunowa aniu wezme.chyba ze zapomne.to paaaaaaaa:cool3::evil_lol:
ps.monisiu przykro mi.potem mozesz coswymyslac alekolnierz jest po prostu najbezpieczniejszy.teraz twoja kolejna psa lampe w domu:razz:.znalazlas ten drut?

Link to comment
Share on other sites

Tera to na Okęciu bedziecie miały zajęcia,bo Ayshe zmieni środek lokomocji i bedzie musiała mieć gdzie parkować:evil_lol:A swoją drogą-podziwiam.:cool2:Ja raz leciałam samolotem.jak byłam dzieckiem na festynie naszego aeroklubu.A i tak nic nie widziałam,bo stare baby wpier....ły sie na najlepsze siedzenia i mi zostało to bez okna:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja trzymam cessne gdize indziej-okecie wykorzystuje do ladowan bez zatrzymania-aleneilubie takich duzych lotnisk.duzy ruch:roll:kolo domu mam najblizej lotnisko EDXK-w Leck.15 km od neugalmsbull.jutro lece na trening.laduje w Rerik-Zweedorf EDCR.trening mam o 10.rusze gdzies o 5 zeby miec margines-brzydka pogoda jest.:cool1:spowrotem bede kolo 16.
ruda-cessna to bylo jedyne logiczne wyjscie zeby byc w miare mobilna.w kazdym razie uwe powiedizal mi jak przylecial odstawic mi czeske po remoncie ze oon juz tu nei przyjedzie.:roll:.

Link to comment
Share on other sites

samo pilotowanie sie znaczy obsługe jestem w stanie pojać:roll:.Ale jak sie odnaleźć w przestrzeni gdzie nie ma ulic,pasów,znaków,świateł,pana policjanta?:roll:Mój mózg nie jest w stanie przetworzyć pomysłów ludzkości.Mnie nawet fascynują tory i trakcje kolejowe jak one są połaczone w jedną całośc na całym świecie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']samo pilotowanie sie znaczy obsługe jestem w stanie pojać:roll:.Ale jak sie odnaleźć w przestrzeni gdzie nie ma ulic,pasów,znaków,świateł,pana policjanta?:roll:Mój mózg nie jest w stanie przetworzyć pomysłów ludzkości.Mnie nawet fascynują tory i trakcje kolejowe jak one są połaczone w jedną całośc na całym świecie:evil_lol:[/quote]
tak sobie myślę że dla mnie latanie było by idealne :) bo robiąc kurs prawa jazdy mam mega problem żeby się zmieścić pomiędzy dwoma pasami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']samo pilotowanie sie znaczy obsługe jestem w stanie pojać:roll:.Ale jak sie odnaleźć w przestrzeni gdzie nie ma ulic,pasów,znaków,świateł,pana policjanta?:roll:Mój mózg nie jest w stanie przetworzyć pomysłów ludzkości.Mnie nawet fascynują tory i trakcje kolejowe jak one są połaczone w jedną całośc na całym świecie:evil_lol:[/quote]


A po diabla Ci policjant? Jak nie ma to nie jedzuesz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szooogun']Monisia,
co z Norą i tym kołnierzem?
Coś się stało?
Potrzebujesz kołnierz?
Mam taki kołnierz w domu, mogę dać[/quote]
no wiesz, ja koooocham wetów :diabloti:. Nora biegała po łące i w pełnym galopie przeleciała przez drut który zrobił jej skalp na łapie. Połowa skóry zcieta równiutko na wysokosci łokcia ino z przodu. Jutro zdjecie opatrunku i rana ma sie suszyc, ale Nora to cipa wołowa i jak załozyłam jej skarpetke to nawet jej nie rusza. Dlatego moze uda sie bez kołnierza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']narazie polewam ozonella i jest wszystko cacy, s anawet strupki bez sladu infekcji. dzieki bardzo za pomoc, jakby co siem zwrócem:p[/quote]


ja ci radze ty sie nei zastanawiaj tylko korzystaj ze chca sie podzielic ta mascia :) zamaist tydzien rana goi sie w 2 dni !!! :) lapy whoo zdatre do krwawej miazgi po tygodniu byly jak nowe mimo ze zedzierala je sobie co spacer przez pierwsze 2 dni bo lazila po betonie i baardzo szorstkich zuzlowych alejkach...

no genialna sprawa ta masc :) ja mialam troche od ayshe:loveu::loveu::loveu: - uratowala zycie lapkom whoo :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']ale ja to mam:oops: nawet sama siem smarujem:oops::oops: ale na rane szyta tego nie mozna, musi byc cos co usterylnia[/quote]


to ja nie weidziala ze masz :oops: no ale po zdjeciu szwow mozna ;) po za tym mozna odkazic i posmarowac :eviltong:

[quote name='Eddiii']jak sie ten cudmasc nazywa?[/quote]

neoderma
[url=http://animalia.pl/produkt,12682,Veredus_Neo-Derma_Cream.html]Veredus Neo-Derma Cream 250ml - szampony i odżywki - czystość - konie i jeździectwo - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']po zdjeciu bedziemy szalec, ale jeszcze 5 dni do tego:placz:[/quote]


no tak poz djeciu to przez pierwsze dni to raczej mneij szalec niz przed zdjeciem bo to najtrudniejsyz moment jest przecie ;)

mocno trzymamy kciuki by jak najszybciej sie wygoilo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...