Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shida-co z naszym forum?:roll:.jakie sa proroctwa?:mad:
zajec dzisiaj nie ma.surykat wybil mi palec a oska mam tymczasowo dosc-tj obu mam dosc i chyba zaczne cwiczyc....no nie wiem....agility?:evil_lol:nieeee bo za szybko trza biegac a ja se wole zapalic:diabloti:...hmmm....frisbee?nieeee bo osiek juz napeeeewno sie zabije o ziemie:roll::evil_lol:...kurna.....moze bede po prostu robic fh i hgh-przynajmniej spokojnie:mad:.na ten czas mam dosc pozorantow,trenerow ipo,durnego surykata ktory musi byc wrednym wsiokiem oraz bezmozgiego oska ktory robi za...oska:mad::placz:.
poza tym fajnie sie latalo.naprawde.rzucalo mna jak szmata po niebosklonie:cool1:.fajoska pogoda-naprawde.lecialam o godzine dluzejniz planowalam.4 w jedna i 4 w druga.i tak dziw ze wrocilam.mialam bowiem wizje ze wietrzyk zrobi wieksze huh i pierdyknie mnie o dowolnie wybrany punkt terenu.przy ladowaniu .starty jako tako.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']shida-co z naszym forum?:roll:.jakie sa proroctwa?:mad:[/quote]

proroctw brak - multimo nie naprawilo a dominik zrobil zwalke... i nie nadaje sie do niczego :( moze jutro postawi nowe... bo dzis nie jestem wstanie go do tego sklonic :((( przepraszam :( bardzo mi przykro :cool1:

heh gdybym sama potrafila to zrobic to juz by bylo :roll:



[quote name='Gaga']proponuje frisbee ;) Obie sie umecza a Ty sobie postoisz :diabloti:
W taka wichure to... no ja bym sie spiertala leciec ;P[/quote]


ja tez jestem za frisbee ;) jak sie zabije na skokach to maszz glowy... a jak mimo to ja lubisz to choc rollery mozna porzucac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no to doopa[/quote]


wiem :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

[quote name='ayshe']no to doopa.
a tak bylo faaajnie.
postawic forum moze kazdy-troche bardziej kumaty.mysle ze najlepiej gdyby zrobil to ktos z grupy.wtedy by mu zalezalo.tak to bezsensu.[/quote]


no nie przesadzajmy dominik w koncu tez postawi to forum... nie jego wina ze byly klopoty - juz przeciez probowal przedwczoraj wrzucic nam to na inny serwer ale cos nie dzialalo jak trzeba w wersji sprzed tygodnia zapisanej... mial dzis probowac znowu ale kiepsko sie czuje...moze zrobi...jak nie to jutro ma czas...

inna sprawa ze multimo mogloby sie pospieszyc i naprawic :( ale tu nic nie poradze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
zajec dzisiaj nie ma.surykat wybil mi palec a oska mam tymczasowo dosc-tj obu mam dosc i chyba zaczne cwiczyc....no nie wiem....agility?:evil_lol:nieeee bo za szybko trza biegac a ja se wole zapalic:diabloti:...hmmm....frisbee?nieeee bo osiek juz napeeeewno sie zabije o ziemie:roll::evil_lol:...kurna.....moze bede po prostu robic fh i hgh-przynajmniej spokojnie:mad:.na ten czas mam dosc pozorantow,trenerow ipo,durnego surykata ktory musi byc wrednym wsiokiem oraz bezmozgiego oska ktory robi za...oska:mad::placz:.
[/quote] proponuje [B]Flyball[/B] psy biegają z piłeczkami -osiek jest w tym dobry bedzie latał do u.... śmierci z piłką w gębie najchętniej nie własną a ty se będiesz stała i paliła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']olano mnie[/quote]wlasnie?moonlightcalydzien awlasciwie tydzien siedzialam w cessnie:cool1:.nie mam telefonu wtedy albo nie moge odbierac.dzwonic tez nie moge bo mam puste konto.nie ma forum.tu zagladam jak tylko moge.jest pw jak sie nie moglas dodzwonic.rozumiem zew taka pogode nie bedziesz na zajeciach.nie wiem w cyzm cie olano bo to zdaje sie do mnie.

Link to comment
Share on other sites

a to sorry myslalam ze gniewasz sie za niedostepnosc tresera:oops:.staram sie ale musze jakos to wszystko teraz poukladac.uwe,treningi,guupie nowoczesne *******y wczesce z ktorymi wogole nie jestem kompatybilna[jakby moj ukochany z hondurasu nei mogl zostawic tak jak bylo:mad:].
no generalnie rybny jest dla antykurczakowcow.
pamietaj natalia zeby za dlugo nie dawac orjiena.;)roznicapewnie jestneiwielka.cena jestnajwieksza.no i rybe dajesz wtedy kiedy pies ma drapacza na kurczaka.chociaz np.u bu siewogole nei sprawdzil.ja daje orjiena na zmiane z innymi karmami bo wprost cudnei wysusza mi psy.
ps.chiba osiek postanowil miec cieczke:cool1:

Link to comment
Share on other sites

tak mysle ze zrobi mi ten numer zeby na hgh nie pojechac[albo na wystawe-niewiem co ona tam knuje w swym mozdzku wielkosci orzeszka:evil_lol:].ja liczylam na grudzien.:placz:.aletak patryzlam dizsiaj pod ogon-cos mam zle przecuzcia.to jej druga cieczka bedize wiec naprawde moze osbie zaszalec dziewczyna.ocyzwiscie natychmiast dostanie chita[zebyprzypadkiem nie wystartowac w vpg3]...ja chyba zwariuje:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tak mysle ze zrobi mi ten numer zeby na hgh nie pojechac[albo na wystawe-niewiem co ona tam knuje w swym mozdzku wielkosci orzeszka:evil_lol:].ja liczylam na grudzien.:placz:.aletak patryzlam dizsiaj pod ogon-cos mam zle przecuzcia.to jej druga cieczka bedize wiec naprawde moze osbie zaszalec dziewczyna.ocyzwiscie natychmiast dostanie chita[zebyprzypadkiem nie wystartowac w vpg3]...ja chyba zwariuje:angryy:[/quote]



eee no nie zartuj one znowu ????????to whoo bedzie miala cieczke spoznienia...no kosmos :( co mi ta suka wyprawia... niech ona jzu dostanie jej w koncu !!! tzn whoo nie oshi... aaaaaa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...