Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']ja tylko wpadne po starej znajomosci ze smutna informacja:
wczoraj o 18.30 odszedl shado.do konca biegal i do konca byl pelen zycia i wigoru.schorowane cialo w koncu pokonalo i tego psa.odszedl wspanialy pies,psychiczny ideal ona.na zawsze pozostanie w moim sercu.
[*][/quote]

:placz::placz::placz: współczuję...

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje.mnie strasznie trzasnelo.adoptuje kolejna bide w jego miejsce-przyjezdza wponiedzalek z niemiec.wyciagneita spod igly arbeitka.bo ta pustka kotrazostawil po sobie jest nie do wytryzmaia.nie zastapi go mi zaden pies. moge tylko adoptowac psa po przejsciach .
dziekuje wam jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

shado czuwal nade mnai przyjechala w poniedizalek sunia....Oschy.to adhd polaczone ze wscibska ciekawoscia ...juz sie coponiektorzy ciesza ze widac ze chowala sie ze sportowymi malinami:diabloti:.corka Pschy Conneforde i wnuczka Arrego haus Leica i prawnuczka yago wildsteiger land.11 meisieczna sunia wyrwana spod igly ludizom dlaktorych pies to inwestycja wsprzet szkoleniowy.sprzet neispelnil oczekiwan-wyrzucic.:angryy:.
oschy jest to pies ktory nie potrafi chodzic stepem.zachowujesiejak nahaju non stop.poza domkiem w ktorym jestt pad plaski.zchita zlapaly siedwa razy alebez szkod cielesnych[tj nei takich doweta].obie lubia dym wiec byly wniebowziete.jest z kazdym dniem nieco lepiej.
beda fotki.jak zrobie albo ktus:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

A ja wlasnie dzisiaj sie zastanawialam, co tam slychac u Was. Fajnie, ze napisalas. Jestem pod wrazeniem, ze Chita jeszcze nie pozarla gowniary.:evil_lol:

Sorry za literowki, ale moj komp spalil twardy dysk, wiec uzywam kopa TZ z cholerna skandynawska klawiatura. Grrr! Tyle czasu juz siedze w tej Szwecji, ze nawet polubilam to miejsce.

Kupilam sobie rower (pierwszy od 20 lat), zestaw dla psa do podpiecia i od dwoch dni mecze i siebie i Baltowskiego.
Wczoraj wieczorem (durna pala- zachcialo mi sie wieczornych wycieczek) Balto podpiety do Springera prawie zabil mnie 5 razy - 2 przebiegajace koty, dwa zajace i jedna sarna.:angryy:
A ja sie balam, co bedzie, jak psa jakiegos bedziemy mijac... Nic nie ma, bo Balto psy ma w ADHDowej doopce. Ale jak takiego zwawo pomykajacego zajaczka zobaczy, to niestety mamy problem. Powiem szeczerze, ze gdybym nie zainwestowala w Springera (drogie jak cholera swoja droga), tylko smycz miala w reku, to na pewno lezalabym kilka razy. Springer ma sprezyne amortyzujaca, i dzieki temu jak szczyl zobaczy zajaca i odbije w bok, to mam szanse wrzasnac na Baltowskiego, a sprezyna daje mu czas na uslyszenie i zareagowanie na moj wrzask.

A propos drugiego psa w domu, to myslalam sobie jak bralismy Sabe "Hmmm, molosik - duza, spokojna sunia". Jasne, jak sie naje i spi.
Balto przekonal swoja kolezanke, ze plywanie nie jest zle i Saba rzuca swoje drobne 50kg cialko do jeziora, po czym przez nastepne 30 minut nonstop gania kaczki. Nie zraza ja to, ze w momencie doplyniecia do kaczki, kaczka robi pare ruchow skrzydlami i znowu jest 50m dalej. Saba dzielnie plynie za kaczkami lub labedziami. Gorzej jest jak Saba plynie za pileczka Baltowskiego:evil_lol: Baltowski wydaje z siebie ostrzegawcze charczaco-plujace woda gulgoczace dzwieki, a Saba z gracja bierze w paszcze jego pilke i odplywa. Kto zna Baltowskiego, ten wie, ze Baltowski wyglada wtedy tak :angryy::angryy::angryy:
Ale Sabcia pileczke puszcza po 2 minutach, bo nie o pileczke jej chodzi, tylko o wkurzenie Baltka. A to udaje jej sie perfekcyjnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mi-la']Chyba nie rozumiem:oops:.[/quote]
A czego nie rozumiesz? :razz: :cool1:

Jakby co to moge odszyfrowac :cool3:

ayshe napisala:
"11 miesieczna sunia wyrwana spod igly ludziom, dla ktorych pies to inwestycja w sprzet szkoleniowy. Sprzet nie spelnil oczekiwan - wyrzucic.:angryy:."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']
ayshe jak dajesz rade z dwoma"babami" :crazyeye:??[/QUOTE]

Ja nie ayshe ale z moich obserwacji wynika że jazdę ma ostrą :razz::razz::razz: ale sunia jest przesłodka :loveu::loveu::loveu: taka przytulaśna :loveu::loveu::loveu: i wszędzie jej pełno :loveu::loveu::loveu: mała zadymiara :razz::razz::razz: a Chitula biedna jest bo jej nie wolno nakopać maluchowi :razz: a ta się o to prosi jak może :razz::razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj spia razem na lozku.:lol:
wczoraj zlapaly siezalby bo po prostuoschy zachowywala sie jak...no przegiela....:evil_lol:.generalnie neijat tak zle.od poniedizlaku byly 3 jazgoty.troche dziurek-nic wielkiego.w tym dwa jazgoty byly w ...poniedzialek:lol:.na spacerach luzik.w domu ok.spia teraz razem na lozku co jest jakims tam krokiem doprzodu.
dajemy rade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...