Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='Iwona']Ma jeszcze jednego naguska i dwa pp pieski :cool3: . Jeden z pp to naprawdę piękny piesek i świetnie zapowiada się wystawowo- taki mały showmen:-), zreszta drugiemu tez nic nie brakuje:lol: Zdjęcia możesz zobaczyć i prześledzić rodowód na stronie: [URL="http://www.chinesecrested.no/registry/58896/Arnika+Alaska+Nuda+Veritas.html"]www.chinesecrested.no/registry/58896/Arnika+Alaska+Nuda+Veritas.html[/URL]
Pan Janusz niestety jeszcze się "nieskomputeryzował" i nie ma stronki.[/quote]

Iwona, dziękuję :) oglądnęłam maluszki i wydaje mi się, że najlepszy kąsek już został skonsumowany przez Ciebie ;) wszystkie są urocze - aczkolwiek Abi jest ta naj, naj....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anna1']
pierwszy dzien w Budapeszcie- Camapri CACIB i Grand PRIX Hundg. 2006, BOB dla psa z mlodziezy ale nie znam jeszcze nazwy; suki chyba gessi, cody 2, 3 byl emanor; jutro wszystko moze sie odwrocic:))[/quote]

Myślę, że jednak się nie odwróci...zresztą tego życzę :) o ile się nie mylę, to p. sędzina Kiss Ibolya już rok temu dokonała wyboru, aby Campari pokrył jej sukę Empressę - więc na pewno ma o nim bardzo dobre zdanie i dzisiaj z pewnością to potwierdzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vitalea']Myślę, że jednak się nie odwróci...zresztą tego życzę :) o ile się nie mylę, to p. sędzina Kiss Ibolya już rok temu dokonała wyboru, aby Campari pokrył jej sukę Empressę - więc na pewno ma o nim bardzo dobre zdanie i dzisiaj z pewnością to potwierdzi :)[/quote]


:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

co za radosc Miniaga:lol: :lol: :lol: no normalnie pekniesz zaraz z radosci:cool3:

owszem potwierdzila:))))
Campari BOB :lol: :lol: :lol:
reszta stawki tak jak wczoraj;
jak widac sedzina nadal ma bardzo dobre oko i wie co wybiera:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote]

Właśnie się zastanawiam czego takiego śmiesznego dopatrzyłaś się w mojej wypowiedzi....bo albo ja inaczej myślę, albo Ty doszukujesz czegoś, co nie jest powiedziane.... możesz się wypowiedzieć co Cię tak rozbawiło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']co za radosc Miniaga:lol: :lol: :lol: no normalnie pekniesz zaraz z radosci:cool3:

owszem potwierdzila:))))
Campari BOB :lol: :lol: :lol:
reszta stawki tak jak wczoraj;
jak widac sedzina nadal ma bardzo dobre oko i wie co wybiera:cool3:[/quote]


Brawo - gratuluję!!!Anna1 - własnie pytam miniagę - tylko post jakoś tak wskoczył niefortunnie w Wasze wypowiedzi :) cieszę się, ze Campari się podoba; liczę, że w końcu zobaczę go na żywo w Poznaniu :)

Link to comment
Share on other sites

no oczywiscie ze bedziemy w Poznaniu :) zreszta z cala brygada, niech sie dzieciaki pokaza mimo tak licznej konkurencji, ktora mi nigdy nie przeszkadzala a wrecz przeciwnie;
w budapeszcie byly 33 grzywki z czego mioch 3 lub 4 bo w koncu nie wiem co zostalo do konca zgloszone (koszmarna informacja mimo dzwonienia i mimo ze mowi plynnie po angielsku bo wegierskiego jeszcze nie opanowalam); ale nie mialo to znaczenia poniewaz ja musialam zostrac ze wzgledow zdrowotnych(jeszcze nie umieram wiec sie M. nie ciesz :cool3: ) i tylko Campari pojechal za co jestem Marcinowi wdzieczna ze dal rade dodatkowo z jeszcze jednym psem;
teraz czekaja na finaly;

Link to comment
Share on other sites

dzieki:)) no 2 x to nie dostal ale dzis kolejny tytul - Zwyciezca Europy Srodkowej i Wsch. ; wczoraj bob dla psa z ml. - oczywiscie nadal nie wiem co i jak bo chloapki tylko hasla mi rzucaja przez tel ; jutro wieczorem dowiem sie wszytskiego no i bedzie za jakis czas na nahaci.

Link to comment
Share on other sites

z kolei na klubie w Holandii Sutter Home Sua Sponte "Shendor" otrzymal BOB szczeniat i 4 BIS Szczeniat, Madeira wygrala klase, a corka Campariego Secret Radosc O Poranku"Chanel" wygrala Najlepsze szczenie w sukach; te dzieci rowniez beda w Poznaniu
a tu fruwajacy Shendor i migawka z wystawy
[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/sutter5months.jpg[/IMG]
[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/Shendor16092006.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']dzieki:)) no 2 x to nie dostal ale dzis kolejny tytul - Zwyciezca Europy Srodkowej i Wsch. ; wczoraj bob dla psa z ml. - oczywiscie nadal nie wiem co i jak bo chloapki tylko hasla mi rzucaja przez tel ; jutro wieczorem dowiem sie wszytskiego no i bedzie za jakis czas na nahaci.[/quote]
O pomylilo mi się:lol: zmienilam już trochę swojego posta:evil_lol: Jeszcze raz gratulacje, mam nadzieje że w niedziele na światówce bede miała okazje zobaczyć Campariego bo nie wiem na jaki ring mnie jeszcze przydzielą do sekretarzowania...może się uda na grzywcze psy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']Anna1- gratuluję również sukcesów dzieciaczków:multi: :multi: :multi:
Czy mogłabyś podać imiona psów i suczek oraz klasy na Poznań??? tworzymy "prowizoryczną " stawkę :-)[/quote]

jasne, no problem:)))))))))))))))

moje psy: Campari kl. ch, martini kl.posr., Sutter home- kl. szczeniat, dragon moon c me at s..- kl. ml.
suki- sauvignon- kl szczeniat, Metaxa= kl. ch.
z Secretu- S. na Wage zlota- suka., kl. ch.,S. Pierwsza Dama- kl. l., S. Pokaz Klase- Kl. ml., S. Radosc o Poranku oraz Rodowe Zloto- kl. sczeniat suki

z rosji z hodowli Alfa laval (byla Adelante) suki kl. ml. Haloween oraz posr. lub otwarta tez suka ale nazwe musialanbym sprawdzic;

Link to comment
Share on other sites

dziekuje:)
widze ze zagrzewacie sie przed pzonanaiem:) ja nie moge sie dczekac juz poznania ale nie ze wzgledu na wystawe ale dlatego ze zobacze swoje dzieci, zwlaszca Madeire i Shendora no i oczywiscie mala secretowa corcie zuczka;teraz czekamy na kolejne dzieci po moich psach, oby zdrowe sie rodzily:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...