Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='AnkaW']Śliczne numerki :diabloti:. Ale wystawienie psa i suki chyba będzie graniczyć z cudem :shake: . Pomocnicy - zwiedzający do roboty, chyba będzie potrzebna pomoc.:cool3:[/quote]
a ja sobie będę patrzeć jak się męczycie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: i uwiecznie to na fotach:evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath']a ja ogolnie sie very ciesze bo generalnie wystawiam 2 psy na 2 roznych halach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oddalonych od siebie ok 1 km :lol::lol::lol: a bedzie jeszcze cudownie jak sie jeszcze sprawdzi to czego sie obawiam ......[/quote]

:crazyeye: bosko - to może na rolkach się tam poruszać :razz: a czego sie jeszcze obawiasz? :razz:

ja generalnie jestem przerażona bo się boję takich tłumów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye: bosko - to może na rolkach się tam poruszać :razz: a czego sie jeszcze obawiasz? :razz:

ja generalnie jestem przerażona bo się boję takich tłumów :shake:[/quote]

bo nie wiem w czwartek mam do wyboru albo siedziec na ringu , albo wystawiac haszczaka albo byc na ringu honorowym , w piatek siedze na tylku i jestem na ringu honorowym , w sobote moge wystawiac doga niemieckiego albo siedziec na tylku i byc na ringu honorowym , a w niedziele wystawiam 2 swoje i najprawdopodobniej 1 pare hodowlana wiec na sama mysl juz sie poce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Na europejskiej w Poznaniu nie bylo tak źle, myslałam że będzie tłoczniej, a było oki. Ale ogólnie beznadziejnie jak zawsze w Poznaniu :evil_lol: , nie czuło sie że to europejska :shake: , przynajmiej ja nie czułam.[/quote]

generalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: malo kto z poza srodowiska kynologicznego wie ze w poznaniu bedzie takiej rangi wystawa podejrzewam ze w sobote i niedziele bedzie tak jak zwykle , a w czwartek i piatek wystawcy ze znajomymi , ludzie przeciez pracuja wiec jesli ich to nie zabardzo dotyczy to nei beda brac urlopu zeby sobie poogladac psy , no chyba ze beda dziadkowie z wnukami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vitalea']Iwona, czy hodowca od którego kupiłaś tą śliczą sunię ma jeszcze jakieś gołe pieski lub suczki? czy ma on jakąś stronę internetową? z góry dziękuję za odpowiedź :)[/QUOTE]
Ma jeszcze jednego naguska i dwa pp pieski :cool3: . Jeden z pp to naprawdę piękny piesek i świetnie zapowiada się wystawowo- taki mały showmen:-), zreszta drugiemu tez nic nie brakuje:lol: Zdjęcia możesz zobaczyć i prześledzić rodowód na stronie: [url]www.chinesecrested.no/registry/58896/Arnika+Alaska+Nuda+Veritas.html[/url]
Pan Janusz niestety jeszcze się "nieskomputeryzował" i nie ma stronki.

Link to comment
Share on other sites

Coś Wam napiszę, tylko prosze mnie nie bić bo pisze zupełny jeszcze laik. Czy w Poznaniu na ringu staną koło siebie Nabab i Campari. Tak sobie pomyślałam, że to takie chyba najbardziej utytułowane psy. Czy ktoś bywały (Resuruss:lol:) mógłby mi powiedzieć czy kiedyś konkurowały ze sobą i z jakim wynikiem? Od razu mówię, że pytam tylko z ciekawości początkującego grzywkomaniaka.

Link to comment
Share on other sites

Hehe,niejako zostałam wywołana do odpowiedzi.....
Nie mam pojecia ,czy na wystawe swiatowa w Poznaniu są zgłoszone oba te psy.
Co do konkurowania na ringu .....kilkakrotnie te psy konkurowały ze soba ,ale moim zdaniem wynik nie ma tu jakiegokolwiek znaczenia,gdyz oba te psy sa wybitne i ich lokaty zalezne sa tylko i wyłacznie od preferencji sędziego.
Niejako mozna tez popatrzec na to ,ze tej strony ,ze Nabab Germanika jest jakby nie było w prostej linii spokrewniony z Camparim Sua Sponte - gdyz siostra Nababa Nadzieja Germanika jest matka Campariego - co swiadczy li i wyłącznie o doskonalości tej linni i swietnym doborze hodowlanym .
Miło ,ze polskie psy tak wspaniale reprezentuja nas za granica i trzymam kciuki ,by na swiatowce tez pokazały swoja niewatpliwa klase.

Link to comment
Share on other sites

Jednym słowem - czy zwycięzy Campari czy Nabab - bedzie to sukces p. Adama Ostrowskiego:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo Germanika!!!!. Z tą różnica że jak zwycięzy Camparii to uznanie trzeba będzie podzielić na 2 - również dla Anny 1:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Oba psy bardzo mi się podobają i sa klasą samą w sobie i chciałabym by polski pies zdobył tytuł w Poznaniu - czego obu hodowcom życzę.

Osobiście trzymam jendak kciuk za 2 inne psy;), ale niezdradzę co by nie zapeszyć....

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie chciałam tak wprost. Oba te psy to dla mnie prawie ideał grzywacza i marzę kiedyś o szczeniaczku po którymś z nich (w przyszłości). Pewno wygra ten który akurat będzie w lepszym humorze. Miniaga podaj swoje typy tylko dla zabawy, przecież i tak sędzia zadecyduje na ringu.
Ress wywołałam do odpowiedzi bo nikt sie lepiej na rodowodach nie zna, najlepszy dowód, że mnie głupiej umknęło pokrewieństwo tych psów.
Ja poprostu jestem ciekawa dlaczego taki a nie inny pies wygrywa (pomijam układy bo już czytałam topik o czerwonej marynarce). Np. Nowy Targ, pudle duże , o ile pamiętam trzy psy. Mnie się podobał drugi ale Ress do mnie mówi, że pierwszy ma lepszą głowę. No to się gapię, oczy wytrzeszczam ale jakoś nie mogłam tej różnicy zauważyć. No dla mnie one były takie same i jeszcze te czupryny wszystko zasłaniały. Myślę, że do tego trzeba trochę wprawy i dlatego wybaczcie , że się czasem doświadczonych "wystawiaczy" o takie rzeczy spytam. Mnie to poprostu interesuje, pasjonuje i bawi jednocześnie. A już taka jestem, że kocham wiedzieć dlaczego. (no i wierzę w bezstronność sędziów - idealistka he he).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...