Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nio ja oczywiście trzymam kciuki za gangsterów i mojego ulubieńca (jeżeli chodzi o psy) a jeżeli chodzi o suki - trzymam kciuki za czarne damy i również gangsterki - to tyle jeżeli chodzi o zyczenia.

Co do typów - jak susznie zauważyła Ress - nie mamy stawki. Bartek może byś coś w tej kwestii zaradził....

Moje typy? Mówimy tylko o polskich psach?

Link to comment
Share on other sites

Tak własnie sobie pomyslałam,ze w sumie fundamentem obu wyzej wymienionych hodowli jest wielka wiedza ,doswiadczenie i lata praktyki pani Supronowicz hodowla Sasquehanna ( nota bene wyzej wymienionej czerwonej marynarki ;) ) oraz pani Arlene Buterklee - hodowla Gingery's. Wiec mysle ,ze IM tez nalezy sie duze brawo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Canadyjski sędzia więc mimo, że Nabab jest zdecydowanym faworytem to jednak myślę, że zwycięzy mniejszy pies.

Co do suk - Buła lub Kasa!!!![/quote]

[B]OSZALAŁAS???????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Tak własnie sobie pomyslałam,ze w sumie fundamentem obu wyzej wymienionych hodowli jest wielka wiedza ,doswiadczenie i lata praktyki pani Supronowicz hodowla Sasquehanna ( nota bene wyzej wymienionej czerwonej marynarki ;) ) oraz pani Arlene Buterklee - hodowla Gingery's. Wiec mysle ,ze IM tez nalezy sie duze brawo ;)[/quote]


Brawo Ress!!! Zasłuzonym trzeba oddać co im się nalezy. Pani Supronowicz ma swój udział w niejednym sukcesie i w niejednej polskiej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss'][B]OSZALAŁAS???????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B][/quote]


Typowanie to typowanie. Cicho tam! Pomijając całą sympatię do Bułki i jej wdzięków kierowałam się rozsądkiem - canadyjski sędzia bedzie wyróżniał mniejsze suki.

Żle skopiowałam w poprzednim poście i wyszło jakby psy sędziował Kanadyjczyk, ale nie bede już edytować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']E tam....Ty to zawsze psujesz zabawę. Do Światówki jeszcze tyle czasu, więc fajnie sobie bez żadnych złośliwości potypowac , pogadac, wymienić się uwagami a ty z ta swoją skromnością odrazu sie czerwienisz.[/quote]

Tere fere........ja wole sie przygotowac na to ,ze zejde z ringu przy pierwszej selekcji ,a z kazdym przejsciem wyzej bede sie cieszyc :evil_lol: ,a jak sie nastawie na super rezultat to tylko bedzie mi przykro i zle ,ze dostałam po doopie.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ha, fajnie. Ja zupełny laik obstawiam Nababa do kocham łyse łysolki.

A jeśli chodzi o tym psa jaki mi sie szczególnie podoba (mnie osobiście zaznaczam) to jeszcze są Veni Otello i Martini. No nie za ciemny piesek i jasna grzywka. A wogóle to za najpiękniejszego uważam Harysia. Szczególniej jak jest opalony, no cudo, i taki zgrabny i ta biała grzywa. No i najważniejsze tatuś Inusia. :loveu:

Ale mam typy no nie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Coś Wam napiszę, tylko prosze mnie nie bić bo pisze zupełny jeszcze laik. Czy w Poznaniu na ringu staną koło siebie Nabab i Campari. Tak sobie pomyślałam, że to takie chyba najbardziej utytułowane psy. Czy ktoś bywały (Resuruss:lol:) mógłby mi powiedzieć czy kiedyś konkurowały ze sobą i z jakim wynikiem? Od razu mówię, że pytam tylko z ciekawości początkującego grzywkomaniaka.[/quote]
Widziałem razem Nababa z Camparim na ringu w Dobrym Mieście w ubiegłym roku. Sędziował p.Olszewski. Swój wybór uzasadnił tak: Nabab lepszy tył, Campari lepsza głowa, głosuję za lepszym tyłem. Wygrał Nabab.
A może przyjedzie You're My Man Of Honeycroft?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']Widziałem razem Nababa z Camparim na ringu w Dobrym Mieście w ubiegłym roku. Sędziował p.Olszewski. Swój wybór uzasadnił tak: Nabab lepszy tył, Campari lepsza głowa, głosuję za lepszym tyłem. Wygrał Nabab.
A może przyjedzie You're My Man Of Honeycroft?[/quote]


to ja juz wole Grubego i Żuczka zdecydowanie:cool3: od tego ostatniego. Bedzie tez Sampan Basta i Cody...i moze ktos z USA:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...