Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='macsow1']Moj miki nie jest zapisany, wiec polski pies ma male szanse...
no chyba, ze stare wygi typu nabab....:evil_lol:[/quote]

Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Nabab zdobył kolejny tytuł - wszak to piekny i niezwykle efektowny pies. Trzymam kciuki za psy z przydomkiem Germanika i wierzę gorąco że ktoryś z nich zdbędzie tytuł.

I czy się to komuś podoba czy nie trzymam kciuki za GANGSTERÓW :multi::multi::multi:

Ja jadę bardziej towarzystko, chociaż będę wystawiac suki. Niezaleznie kto wygra - bedzie to super impreza i mam nadzieję, ze chociaz raz nie wyjdzie z nas nasza narodowa zawiść i że bedziemy umieli się cieszyć, z sukcesu Polskich grzywaczy, bo tytuł w rękach polskiego hodowcy to ogromna promocja wszystkich hodowli w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Do Poznania jest zgloszonych okolo 170 grzywaczy[/quote]

:crazyeye: :mdleje:

[quote name='resuruss']Ja wystawiam 4 grzywacze na swiatowce....Mam nadzieje,ze nie dostane zawału przed wejsciem na ring ;)[/quote]

:nono: ani mi się waż!!!! boszz jak będziecie panikować to uduszę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[
I czy się to komuś podoba czy nie trzymam kciuki za GANGSTERÓW :multi::multi::multi:

[B]mi się podoba [/B]Twoja[B] postawa :multi: [/B]
ja nie wystawiam mojego gankstera ale będę bo ktoś musi wam kibicować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Flashi Ty wrono !!!!!Nie kracz mi tutaj :-x :nono:

Mam nadzieje ,ze jednak sedziowanie bedzie mniej wiecej rowno trwało na dwoch ringach to sie wyrobie :nerwy: ....no bo jak nie to Waszka :painting: :eek2: :mdleje: ;)[/quote]

no ale bynajmniej masz Waszke do pomocy:diabloti:
a ja co mam powiedziec jak mam suke i psa w otwartej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Mam nadzieje ,ze jednak sedziowanie bedzie mniej wiecej rowno trwało na dwoch ringach to sie wyrobie :nerwy: ....no bo jak nie to Waszka :painting: :eek2: :mdleje: ;)[/quote]


ja tego nie przyjmuję do wiadomości - i mam nadzieję że żartujesz bo musiałaby się nasza przyjaźń zakończyć po tym jakbym spanikowała i popsuła wszystko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko!!!!Zaufaj mi ,ze na pewno nasza przyjazn nie jest zalezna od - nawet najwazniejszej oceny ringowej ;) ...I nawet jesli bys spanikowała i popsuła wszystko nic by to nie zmieniło miedzy nami - miały bysmy tylko kupe smiechu z tego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Malawaszko!!!!Zaufaj mi ,ze na pewno nasza przyjazn nie jest zalezna od - nawet najwazniejszej oceny ringowej ;) ...I nawet jesli bys spanikowała i popsuła wszystko nic by to nie zmieniło miedzy nami - miały bysmy tylko kupe smiechu z tego :evil_lol:[/quote]

mimo wszystko będę sobie spokojnie żyła w nadziei, że do takiej sytuacji nie dojdzie :nono:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy to bedzie pomocne ale :

- jesli kotos sie wybiera pociagiem na swiatowke i do tego jedzie w tym samym dniu w ktorym wystawia psa , to nie polecam poniewaz w poznaniu remontowany jest dworzec glowny i pociagi oczekuja ok 1 h na wjazd do poznania
- jesli ktos jedzie od strony wroclawia moze natknac sie na korki(prawie napewno) poniewaz remontowany jest pierwszy odcinek ul glogowskiej i sam wiadukt gorczynski
-jest tez problem z dojazdem z dolnego i gornego tarasu rataj poniewa juz nie istnieje most/wiadukt na dolnej wildzie
- utrudnienia znajdziemy takze w centrum przy starym browarze to na wypadek gdyby ktos wpadl na pomysl jazdy trasa boleslawa krzywoustego -> krolowej jadwigi -> towarowa !!
-zamknieta jest takze ul bukowska na roznych odcinkach trasa z lotniska lawica !!

najlepiej przyjechac dzien przed gdy wystawiamy psa

jesli ktos nie zna poznania to pozostaje mi zyczyc powodzenia w dotarciu na wystawe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo z tego co wiem i podejrzewam to beda takze problemy z zaparkowaniem samochodu :lol::lol::lol: zwlaszcza sadzac po ilosci psow:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie mogę się doczekać wystawy w Poznaniu! Mam nadzieję, że te utrudnienia z dojazdem nie będą aż tak uciążliwe. NIe wystawiam Dinara, bo debiut na światowej wystawie to nie byłby dobry pomysł. Zacznę od krajowych w przyszłym roku. Ale mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie, żebym mogła tam pojechać i pooglądać Wasze piękności, a przy okazji porobić trochę zdjęć. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...