Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='góral']No to Berlin zapowiada się dość ciekawie.To będzie pierwszy zagraniczny występ IDEALISTY Germanika vel.Liska:lol:[/quote]
no i również pierwszy zagraniczny występ Secret Pani I Władca vel.Teddy :lol: ;)
Lisek w szczeniakach?

Link to comment
Share on other sites

Germanika,najserdeczniejsze,choć spóżnione,gratulacje w pelni zasłużonego tytułu!
Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1:[/quote]
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Miniaga-to wspaniały pies,ojciec slicznej suczki Pahlavi Tiramisu.[/quote]
oj tak tak sliczna suczka macie racje!!!!Germanika GRATULUJE TAAAAAKICH genow!!!super!!!zreszta nie tylko w grzywaczach-Gryka tez ma super rodowod i wybitne psy w nim sa!super!!!:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Ania i Psy - nie przejmuj się jest ktoś kto ma jeszcze późniejszy zapłon;)
Ale dzięki temu mogę gratulować wszystkim za jednym zamachem;) :lol: :evil_lol:

[B]Germanika[/B]:multi: :multi: :multi: :multi: WIELKIE GRATULACJE
[B]Anna 1[/B] :multi: SUPER!!!
[B]Gruca[/B] :multi: GRATULUJĘ!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']W sumie naszła mnie taka myśl,że wciaż piszemy o młodym pokoleniu,jego osiągnięciach,niejednokrotnie zapominając o wcześniejszych dokonaniach rodziców,dziadków...Ja zaczynając od Rudi(Przemek's BANDAMA v Gingery-dziękuję pani Supronowicz)nie sądziłem,że to wszystko tak daleko zajdzie i będę w tej chwili odchowywał kolejne pokolenie GERMANIKI.Dlatego zawsze się cieszę jak wygrywają moje psy,lub szczenięta po nich np.gwiazdą ostatnich sezonów jest Żuczek,z którego sukcesów bardzo się cieszę.[/quote]

ach dziekuje za gratulacje:) to jeszcze popros prosze Tomka zeby uzupelnil tytuly ojca przy wirazu i wersecie takie jakie ma idealista:)))chodzi oczywiscie o katalogi:)bede wdzieczna;
nadzieja to swietna suka hodowlana, zawsze to powtarzam; z zuczka jestem bardzo dumna bo to rewelacyjny pies wystawowy, zwlaszcza pod wzgledem charakteru- pierwszy raz zalozona ringowka i polecial jak burza;
z dzieci z drugiego miotu jestem podwojnie dumna i zadowolona bo jest to w polowie nowa krew, mimo ze co niektorzy mieli zastrezenia co do cebbiego czyli ich ojca, a na zywo to przepiekny pies i ciesze sie ze moja hodowla poszla wlasnie w tym kierunku; zreszta jestem nadal bardzo wdzieczna Sannie jego wlascicielce ze zgodzila sie pokryc nadzieje bo nie kryje wszytskich suk; co nie znaczy ze uciekne od amerykancow bo to one podstawa mojej niewielkiej hodowli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']Gratualcje dla wszytskich;
Campari Sua Sponte zostal bodajze 5 w rankingu Top Ten ale nie bylo mnie na walnym wiec nie wiem do konca:))[/quote]
uuuu to zaluje ze Santiny jednak nie zglosilam:)))))bo ona ma wiecej cacibkow i innych *******ek, i by byla tak wysoko:)))to ile tam psow bylo zgloszonych?5???:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']nie byl ostatni:)[/quote]
no ale 5ty????qrcze normalnie zaluje ze sie nie zglosilam-cacibki tam bardzo duzo platne, a Santina ma ich 11:))))plus Inter i championaty polski, slowacki i ukrainski plus inne jakies syfki:)))))))cholera no!ale myslalam, ze MW zglosi swoje sznaucery a one maja tego od czorta wiec wtedy po co moja Santinka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no ale 5ty????qrcze normalnie zaluje ze sie nie zglosilam-cacibki tam bardzo duzo platne, a Santina ma ich 11:))))plus Inter i championaty polski, slowacki i ukrainski plus inne jakies syfki:)))))))cholera no!ale myslalam, ze MW zglosi swoje sznaucery a one maja tego od czorta wiec wtedy po co moja Santinka?[/quote]
WM zgłosił swoje i owszem, a wszystkich zgłoszonych było chyba 13 sztuk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...