Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Candy']Wiecie co?? Szkoda mi Was. Klan zadufanych i wchodzących sobie w tyłki. Obca osoba, spoza "kliki" jest gnojna - życie.[/quote]

Candy - to bardzo przykre co piszesz .... nie powinno się tak oceniać ludzi,
swoimi niewyważonymi słowami obrażasz wielu cenionych hodowców (i nie mówię tu o sobie)...
Prawdziwa Hodowla ma wyłącznie na celu wydobywanie z rasy tych najlepszych cech - to właśnie dlatego czasami hodowcy nie chcą kryć "mizernych" suk swoimi Championami, a właściciele suk szukają najlepszych co jest równoznaczne z utytułowaniem reproduktorów.

Trzeba umieć w życiu rozróżniać dobre i złe cechy tak samo jak dobrych i złych ludzi i Hodowle !!!

Zastanów się nad tym ............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Ja bylam w zeszlym roku na kilku "pierwszych lepszych " wystawach i nie bylo widac Pana Adama ani jego psow.....na dodatek nawet w rodowodach psow wystawianych nie bylo przydomka Germanika......a, i sedziowie tez byli inni.......:roll:[/quote]
Wydaje mi się, że to jest kwestia "rejonizacji". Byłem w ubiegłym roku na kilkunastu wystawach, ale na "krajówce" na południu tylko raz - Zabrze, a i to dlatego, że poprzedniego dnia był coursing w Świerklańcu. Z kolei czy spotkamy kogoś ze Śląska na wystawach w Koszalinie, Słupsku, Dobrym Mieście, Gdyni, Inowrocławiu, Włocławku, Grudziądzu czy Bydgoszczy?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

jak sie dopiero zaczyna to sie nic nie wie... ja jak zaczelam sie interesowac grzywaczami to przejrzam mnostwo stron www polskich hodowli... ale szczerze mowiac nie mialam pozniej rozeznania na wystawach - jak sie ktos tym interesuje to bedzie wiedzial kto jest kto, a zwykly kowalski odwiedzajacy jakas strone nie dojdzie za chiny ze Toffi to Veni Otello Sub Divo, a Werset to Werset Germanika ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']Wydaje mi się, że to jest kwestia "rejonizacji". Byłem w ubiegłym roku na kilkunastu wystawach, ale na "krajówce" na południu tylko raz - Zabrze, a i to dlatego, że poprzedniego dnia był coursing w Świerklańcu. Z kolei czy spotkamy kogoś ze Śląska na wystawach w Koszalinie, Słupsku, Dobrym Mieście, Gdyni, Inowrocławiu, Włocławku, Grudziądzu czy Bydgoszczy?
Pozdrawiam[/quote]

Donio!
Candy wyraznie napisala "na pierwszych lepszych wystawach",nie skonkretyzowala ,ze na pierwszych lepszych w jakims okreslonym obszarze,bo to juz nie byly by pierwsze lepsze.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Candy']Wiecie co?? Szkoda mi Was. Klan zadufanych i wchodzących sobie w tyłki. Obca osoba, spoza "kliki" jest gnojna - życie.[/quote]
...jakiej KLIKI ?????:-o mnie na przykład NIKT tu nie lubi a z Toba się też nie zgadzam !!!!
HODOWLA to ulepszanie gatunku przez odpowiedni dobór par a chów towarowy to produkcja- to tak dla wyjaśnienia dwóch zootechnicznych pojęć, BAAAArdzo różnych pojęć , które Ty mylisz ,ale nie tylko TY ? ( to na pocieszenie):evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']...jakiej KLIKI ?????:-o mnie na przykład NIKT tu nie lubi a z Toba się też nie zgadzam !!!!
HODOWLA to ulepszanie gatunku przez odpowiedni dobór par a chów towarowy to produkcja- to tak dla wyjaśnienia dwóch zootechnicznych pojęć, BAAAArdzo różnych pojęć , które Ty mylisz ,ale nie tylko TY ? ( to na pocieszenie):evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol:[/quote]

a ja znam 2 osoby ktore cie lubia :diabloti::diabloti::diabloti::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']Wydaje mi się, że to jest kwestia "rejonizacji". Byłem w ubiegłym roku na kilkunastu wystawach, ale na "krajówce" na południu tylko raz - Zabrze, a i to dlatego, że poprzedniego dnia był coursing w Świerklańcu. Z kolei czy spotkamy kogoś ze Śląska na wystawach w Koszalinie, Słupsku, Dobrym Mieście, Gdyni, Inowrocławiu, Włocławku, Grudziądzu czy Bydgoszczy?
Pozdrawiam[/quote]
wąski nie kazdy jest ograniczony!jak sa sedziowie OK to ja i na Slask pojadea to Ty teraz probujesz sil w coursingu????no tak tam masz szanse sie wybic ahahahhahhaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']orsini chcialas wiecej fotek:))
Madeira Sua sponte BIG 4
[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandy4big.jpg[/IMG][/quote]
no wlasnie MALE!!!:(((qrcze fajnie u nich ze i za 4te miejsca maja pucharki:(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ja znam nawet 3:)))))ale JA do nich NIE naleze:))))))))))))))))))[/quote]
dzięki BOGU :lol: :lol: :lol:
ale jak zwykle FANCLUB nie zawodzi, wszystko i wszędzie wie , nawet kto mnie lubi a kto nie, podziwiam, ale,ale...
chciałam poinformować, że od nowego miesiąca należność do klubu będzie troszke kosztowała,tzn. wprowadzam składkę (na rzecz działalności-wyjazdy, komputery,kamery, szpiegowanie, podsłuchy ) co byście wreszcie rozwinęli skrzydła a nie tak tylko na DGM , co Wy na to moi FANI ????:lol:
w końcu to [B]KLUB ELITARNY[/B]:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...