Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sie w tym roku nie zglaszałam nawet w moim oddziale...jakos stracilam ochote bo jakos w zeszłym roku mojej suce nie policzono kilkaset punktów...ale co tam:lol: dobrze ze chociaz zostalam najlepszym wystawcą roku:p W koncu to mało znaczący sie ranking.. Z reszta nie tylko z tym psem tak było. No ale nic jak nie usiadziesz i nie przypilnujesz to tak potem jest ze sie traci:roll:

Link to comment
Share on other sites

tylko ze mialysmy miec 3 miesjce...a bysłymy gdzies na 20:((( najlpesze to ze jak przynioslam gotowo podliczone punkty i karty ocen to nie chcieli..i sami liczyli..a przeciez mogli sobie tylko sprawdzic czy sie zgadza z kartami ocen. I nie wiem po prostu polowy z karty zwiazkowej nie policzono:roll:

Link to comment
Share on other sites

to ja i wlascicielka Madeiry Sua Sponte tez sie pochwalimy- na miedzynarodowce w holandii Mandy ukonczyla Ml.Ch.Nl. , wygrywajac mlodziez, najleopszego juniora, najlepsza suke w rasie oraz BOB :))))
[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandynederlands.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

duzy i zasluzony:))) bardzo sie ciesze ze jest wystawiana bo mala ma potencjal:)
wlasnie opbejzalam stawke na katowice- no niedlugo bedzie tyle grzywek co yorkow i goldenow:)) to mi sie podoba:))
no ale za tydz(juz niecaly) wilnius:)))

Link to comment
Share on other sites

W sumie naszła mnie taka myśl,że wciaż piszemy o młodym pokoleniu,jego osiągnięciach,niejednokrotnie zapominając o wcześniejszych dokonaniach rodziców,dziadków...Ja zaczynając od Rudi(Przemek's BANDAMA v Gingery-dziękuję pani Supronowicz)nie sądziłem,że to wszystko tak daleko zajdzie i będę w tej chwili odchowywał kolejne pokolenie GERMANIKI.Dlatego zawsze się cieszę jak wygrywają moje psy,lub szczenięta po nich np.gwiazdą ostatnich sezonów jest Żuczek,z którego sukcesów bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

Germanika mówiąc o starszym pokoleniu, chce powiedziec, że ostatnio odkryłam w rodowodzie jednego miotu z twojej hodowli moja ogromna miłość - Sol-Orr's Unicorn Legend . Uśmiałam sie wówczas, bo znajac psa tylko ze zdięcia szukałam jakiś informacji o nim i jego potomstwie i po przegrzebaniu całego internetu okazało się, że zamiast tracić tyle czasu mogłam wejść na rodowody twojch psów, bo już kilka razy znajdywałam interesujące mnie grzywki własnie tam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandynederlands.jpg[/IMG]

[FONT=Century Gothic]Dołączam się oczywiscie do gratulacji :multi: - cieszy takie potomstwo![/FONT]
[FONT=Century Gothic]a masz może to zdjęcie większe???[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Miniaga-to wspaniały pies,ojciec slicznej suczki Pahlavi Tiramisu.[/quote]

[B]Germanika - nawet nie wiesz jak sie cieszę, że w Polsce są te geny. Rozmawiałysmy z resuruss kiedyś o psach, które wywarły na nas ogromne wrażenie i usmiałysmy się gdy okazało się że mi podoba się ojciec a jej córka. Tiramisu to piekna i bardzo dostojna suka. Gratuluję ci ogromnie wszystkich osiągnięc, wiedzy i niesamowitej intuicji.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...