Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SengaSengana']dzięki BOGU :lol: :lol: :lol:
ale jak zwykle FANCLUB nie zawodzi, wszystko i wszędzie wie , nawet kto mnie lubi a kto nie, podziwiam, ale,ale...
chciałam poinformować, że od nowego miesiąca należność do klubu będzie troszke kosztowała,tzn. wprowadzam składkę (na rzecz działalności-wyjazdy, komputery,kamery, szpiegowanie, podsłuchy ) co byście wreszcie rozwinęli skrzydła a nie tak tylko na DGM , co Wy na to moi FANI ????:lol:
w końcu to [B]KLUB ELITARNY[/B]:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

tak tak dziecko ..... z Bogiem .... z Bogiem ....... kochana :lol::lol::lol:

niech ci ziemia lekka bedzie :evil_lol::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']tak tak dziecko ..... z Bogiem .... z Bogiem ....... kochana :lol::lol::lol:

niech ci ziemia lekka bedzie :evil_lol::diabloti::evil_lol:[/quote]
jak zwykle Angel zabłysnął intelektem , to "dziecko":crazyeye: to chyba nie do mnie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']no to bardzo smieszne dziecinko, wracaj do piaskownicy bo Ci foremki zabiorą i dopiero bedzie płacz:placz:[/quote]

A jak pójdą na całosć i gwizdną do tego łopatkę i wiaderko?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']A jak pójdą na całosć i gwizdną do tego łopatkę i wiaderko?;)[/quote]

[U][I][B][SIZE=7]KUPIE SOBIE NOWE!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol:

[/SIZE][/B][/I][/U][SIZE=7][SIZE=2]wam tez moge jak chcecie , w koncu jeszcze troszke i nastapi zwapnienie mozgu :diabloti:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']Chciałam Wam powiedzieć, że w Jarosławiu w grzywaczach wystawiane są AŻ 2 psy:
1 w klasie szczeniąt
1 w klasie młodzieży

!!!!!

niestety nie wiadomo jakie .......[/quote]

[B]Nesjanka[/B] wiadomo :p Radarek i Tito :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']ANKA i EMKA ale fajna bezstresowa wystawa:multi: kto sedziuje[/quote]

pełny luzik :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
tylko żebym zadyszki nie dostała jak będę musiała 10 kółek zrobić, albo Radek się zbuntuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Mnie bardzo cieszy, że akurat on ocenia psy w Jarosłwiu; cenię sobie jego zdanie; szkoda tylko, że tak mało grzywek - ale za to będę miała czas na sesyjkę dla innych ciekawych ras :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

pilnujcie tylko naleznych WAM tytulow i wpisow bo to wiekowy sedzia ja w zeszlym roku w PLOCKU musialam sporo podzialac aby wytlumaczyc cosik prozaicznego ponadto trzeba psa ustawic na stoliku tylem dz siebie a przodem do pana sedziego i po omacku pokazywac zebiska ,cwiczcie dziewczyny:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mnie się wydaje, że specjalnie na nic nie zwraca uwagi. Opis będzie taki: dobra głowa, dobra górna linia, dobry ruch. U jednego będzie dobry w proporcjach, u drugiego dobre uzębienie. U jednego w.o., u drugiego dosk.
Psów nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...